Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (65)


Recommended Posts

quote:Originally posted by tyaa

Am uitat sa intreb....mai e cineva care alapteaza si ia pilule contraceptive? Eu as vrea sa mai alaptez pana la 1 an....as vrea sa stiu ce pilule sunt bune. Cele care luati v-ati ingrasat? Cum va simtiti de la ele?MUltumesc


id="quote">id="quote">si eu am aceeasi dilema; as vrea sa incep sa iau exluton, dar mi-e frica de ingrasare...am intrebat si la "femina intim"...id="Comic Sans MS">id="teal">Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 142
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by herra
quote:Originally posted by tyaa

Am uitat sa intreb....mai e cineva care alapteaza si ia pilule contraceptive? Eu as vrea sa mai alaptez pana la 1 an....as vrea sa stiu ce pilule sunt bune. Cele care luati v-ati ingrasat? Cum va simtiti de la ele?MUltumesc


id="quote">id="quote">si eu am aceeasi dilema; as vrea sa incep sa iau exluton, dar mi-e frica de ingrasare...am intrebat si la "femina intim"...id="Comic Sans MS">id="teal">
id="quote">id="quote">Eu as lua orice pastile daca as sti ca m-as ingrasa, eu sunt in extrema cealalta....[:D]Noi am fost in centrul Brasovului si ne-am intalnit cu Mirela (Crismir) si baietelul ei Robert dar a cam plouat, cand ploua si nu stiai unde sa te ascunzi, cand iesea soarele si te topeai de cald.Am papat afine. Combinatia de piersici cu afine este delicioasa.Cristina, Christian si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (D.N. 02.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...