Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Si io si io, am 2 minute libere ...

Cum se cheama mai exact jucaria ??? De la Chicco sau altceva, ca asa gasim mai usor [:D]

Giulia pana acum a primit tricicleta de la mine, o bratarica de la taica`miu-bunicu`, de la tataso` scoata ma`sa bani si-i cumpara jucarii, asa ca dati idei !!! [:D]

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele!

 

Ah ce-mi place atmosfera asta de pe aici!!!

Din pacate daca faceti chef deseara, nu pot sa particip ca merg la unul real. Da, nu-i nimic, alta data!

 

Azi am avut iar zi de bucatareala ca maine imi vin finii din alt oras. De-abia astept!

 

De Tudor ce sa va mai zic, a devenit foarte social, daca pot sa spun asa, in ultimele zile, efectiv ma intreaba cu intonatie despre tot felul de lucruri, face un "eeee?" si arata cu degetul ce vrea. I s-a schimbat mimica mult, e mai expresiv. Avem probleme ca nu-l mai putem tine in casa, merge la usa si bate cu pumnii in ea, sau zice PA, dar foarte clar si raspicat, si daca il iau de la usa se pune pe urlat.

Pe afara chiuie cat il tin plamanii. daca iese cu bunica-sa, il aud de sus (stau la 5). E innebunit dupa copii, si din pacate aici la bloc nu prea sunt de varsta apropiata cu a lui.

 

AAAA, si oare v-am spus ca a devenit foarte mamos? Chestia asta s-a petrecut asa...in cateva zile. Stiti ce face acum? Se tine dupa mine prin toata casa, daca merg mai repde ca el incepe sa planga sa stau sa-l astept, cand ma prinde, (adica de vreo 20 de ori pe zi si mai ales cand am treaba la bucatarie), imi imbratiseaza picioarele, isi lipeste capul de ele, si sta asa pana il dezlipesc eu. SI VREA IN BRATE MULT!!! daca nu il iau se lasa cu urlete. Si cand plec de acasa trebuie sa plec pe furis ca daca nu e suparare mare.

 

Papa, mai ai cumva discutia din 1 iulie (1-2 iulie ca nu mai stiu exact cand a postat sotul mesajul)????? [flo]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele daca mai vreti sa vedeti jucaria,va dau pe e-mail,asa ca bagati adrese...

 

Papa,uite ce face omu'pent o bere,te caut printre 7.300 de subiecte,rontaie calculatoru'da cred co sa iasa fum in curand....si cre ca tot nu te gasesc...[:D]

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pt link,dau berea aia si tie Papa si lui Roxy ca am promis[:D][:D]

Si Alex e mamos,vine dupa mine oriunde m-as duce,se agata ca o maimuta mica de mine sa-l iau in brate,exact cum zici tu Mitzura...nu stiu ce l-o fi apucat...

Raportu' de acum 5 minute de la tac'su: cica el s-a dus in bucatarie sa fumeze,il auzea pe Alex ca tot striga cand mamamamamamma dadadada si apoi dadidadidadi da[:D] asa ca s-a dus sa vada ce face odoru'...ei bine cupliu era cocotat pe canapea,in picioare,avea receptoru de la fix in mana si se conversa....cu cine nu stiu[:D][:D]

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru repede sa va salut ..ca iar impachetez toata casa sa o duc la mare ..

Alice , de curand am fost la un botez , unde un preot f dragut ne-a explicat ca motul se taie la 1 an de la botez si nu de la nastere ..iar motul respectiv trebe pastrat bine ...ca poate fi foflosit la vraji daca intra pe maini rele [:D]..alta istorie , habar nu am ...noi oricum taiem motul la petrecerea de 1 an ...acusi , acusi !!!

 

Adina , pupici lui Bubu cel scump!!!!

 

Dana , mi-aduc aminte de "intalneala" de la dk..te priveam asa cu admiratie ...si tu te foiai mereu ..cred ca nu aveai stare !!!!

 

Andreea , super faza cu tata "infumurat" ..pai nu se distinge nik acolo ..decat o barba ..[:D]

 

ma duc sa impachetez ...

pupici si un wknd fain

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...