Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (89)


Recommended Posts

salutare!

Avem 8 dintisori!!!! Tare vrednici sintem ..vrem sa iasa ca la carte..hi,hi

Am un baietel tare cumitel ..la 8 doarme 9dupa ce nu plinge deloc sau citeva minute)...si doarme...pina 6-30-7.30 (cum a fost azi)....Andreea nici eu nu ma duc la Uka dca se intimpla sa se miorlaie/miriie..daca ma duc ..vrea in brate si nu se mai culca...Eu nu ma consider deloc mama denaturata...

Si Uka se agata de not..asa cum face Tudor...dimineata cind plecam plinge citeva secunde...si vrea sa-l luam in brate...Cind venim acasa ....dupa taica-su umbla...deci este tatos..he,he..

Am vazut sandale...foarte sexi...si eu care credeam ca numai eu m-ai port tocuri ..aici in US...hi,hi..uite inca o romanca!

Alice bine ai revenit...dar stiu ce esti ocupata!

Simona R ...acum o sa va fie bine,....nu o sa mai suferiti de caldura :)

Roxi...ce mi-ar place si mie dsa merg la cosmetica...dar nu-s multumita de ce fac pe aici....mai mult creme si masaj...si atmosfera binenteles...Sa ne arati rochia!

Andreea B..we placut la tara...

Gabrielea si Simona ..sa aveti timp bun...si apa calda!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

andreea, sper ca mai esti sa prinzi mesajul meu

distractie suuuuuper misto si sa te intorci cu un ghemotoc in burtica (mai bine mai devreme decat mai tarziu - hehehe, acu mi-am dat seama ca nu pleci in grecia, ci doar la mama). aveti grija de voi si, mai ales de fetita. pupici

olivia, io sandalele le-am luat pt pupi mai mult (deh, sa fie mandru de ma-sa cand o fi mai mare si s-o uita la poze), ca eu de felul meu nu port tocuri. sa vad cat rezist maine cu ele. plus ca tocuri la barbecue...n-am prea auzit. deh, asa-s eu mai taranca. hehehehe. mai da' mi-au placut de numa si merg la rochie.

 

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello hello

Andreea, sa stapinesti sanatoasa sandalele...ce misto, reduceri intre 7 si 8....numai in state s epoate intimpla asa ceva!!![:D]

Andreea B distractie placuta!

acusi am venit si noi, am pus iepurele la nani. am fost la intepat, a chirait nitel dupa care a uitat si a inceput sa ne arate lucrurile pe acolo prin cabinet. bilant la 11 luni 3 saptamini: 10.5 kg, 76 cm.

va arat rochia luni sau marti, ca e la modificat 9adica la magazin, sa aranjeze ceva la ea).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...