Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

salutare!!!

Nicole , [pup]moata mica pentru primii pasi si pe buzita ei dulce si pe cucui ..si pe tine te[pup]pe sufletel !!!!

Olivia , d-na care vine la curatenie nu face si de mancare ...ca deh , stau acasa ..macar sa-mi dau silinta ..oricum avem casa aigurata in caz de incediu[:D]

 

eu ii fac analizele lui Puf ca vreau sa vad cum sta ..ca , fe , etc

 

io batrana ???? ha!!!! pe langa faptul ca nu ma simt ...am si barbat mai tanar ...[hot]

 

Nicole , multumim de re-amintire ...chiar mi s-a facut dor ...

 

Andreea , wknd fain ..sa aveti vreme frumoasa !

Papa , concediu placut !!!!

 

ce mai era ? hai ca am zis ca nu's batrana ...

pupici la toata lumea

 

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

puahahah dau astia secvente la tv dintr-o emisiune care incepe mai tarziu in noapte. "comedy street"... si is gaguri din ste pe strada. tipul sta la volan si incepe sa urle la nevasta sa impinga masina mai repde..si ne-o arata pe nevasta super gravida. puahahaha sa-i vedeti pe aia pe strada ce oki fac. acu citeva zile s-a dus pe plaa in colanti si tot intra in vb cu gagicile peplaja si-si bagase dementu un pe*+s din cauciuc (imeeens ii venea pin spre genunchi) in colantii aia transparenti.... sau se imbraca in cioara si incepe sa umble la masinile oamenilor pe strada. da numa la masinile care taman parcau adeca sa-l vada stapinii ce face:-)))) cel mai des se imbraca in itic si se duce sa cafteasca la greu un alt pitic. bey da regizeaza f bine toate astea ca ai senzatia ca rupe piticu in bataie [:D]

 

andreeab am satz dau o tuica ca uitai ca e ziua lu mielu pe 12 noroc cu tine ca-mi scrisesi aci. si abia azi mi-am amintit sa multamesc[:D] v-am sis ca tre sa fac pomana pt defunctu neuron

 

 

"În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu te-alung, da' tu faci pe gospodina pe-aci. daunazi faceai ciorba d eporc si salata de vinete (m-am gandit, cuminte tre' sa fie mielu de apuci sa faci atatea feluri). a, si tarta cu visine, ce de-atunci numa visine visez

 

io m-am saturat de vin si tuica, 'ai sa bem o bere, ma'c sa cumpar, sau da tu papa, ca-i faina berea nemteasca...[:D]

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...