Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Andreea, io va citesc mai mereu, doar ca nu prea am timp - si loc - sa raspund la mesaje ... timp, ca fii-miu este ocupatia mea number one si cind doarme ma ocup de ale casei si loc pentru ca sotul meu lucreaza la calculator foarte mult iar al meu mai are ceva de stat in reparatii ... asa ca noroc ca mai trec pe la job in ultima vreme mai des si apuc sa si citesc ce ati scris si sa si raspund ... cam ca azi ... [flo][flo]

 

Alice si[copil][iepu] Andrei Florin (12.08.2004)

 

http://community.webshots.com/user/alice20041

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alice,'nteles,[pup]mamica super busy.

 

Moamma,ce terorista e fiimea,inca nu merge da'mai rau se catara,bey da peste tot si cu o viteza[fuga]....uite cat am scris mesaju'asta am dat-o jos de pe biblioteca de 2 ori....oare ce ma asteapta cand o incepe sa mearga...[ups]?

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ce destrabalare pe aici[alcool]mamicilor bagati-va mintile in cap ca doar n-a innebunit lupu'!!!!

azi il duc pe pitic cateva zile la tara,sa se aeriseasca nitelus,sa vezi alergatura pe el in toata curtea!Cred ca o sa o terorizeze pe mama dar s-a obisnuit deja.

E foarte marait,ii ies dintii sus si e agitat,aseara a picat mort la ora 20,dar s-a cam foit si a marait prin somn.

 

Acum la controlul de 1 an nu trebuie sa solicit sa-i faca analize la sange sau alte analize,eu nu i-am facut nici o analiza pana acum?Ce alte controale trebuie sa-i fac?

 

Va urez weekend placut si multa sanatate la bebei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papa[flo]si scula mea[:D](a se citi laptop),e la fel,maimuta mea trage de cablu de la net si daca-l misc exact un milimetru,e muerto...asta e....maimutele si mieii sa fie sanatosi[:D]

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Papa sau MArina ca tot sunteti odihnite [:D] si pe deasupra si moderatoare n-avets voi linku de la bebelusi de iulie-august 2004 partea 92?[:D]Cine-l gaseste are de la mine o bericica rece la o terasa in parc....hihihi...nu de alta da' se apropie ziua lu gandacu asta neobosit si catarator si vreau si io sa cetesc[:D]

Aseara cand sa adoarma,eu intinsa langa el in pat(pupaceam la el) si-a scos dnul Alex suzilica din gurita si m-a pupat(pe nas da ce conteaza,ca doar m-a pupat) si dupa aia a zambocit ceva de genu asta[:D] de i-am vazut dintzosii si gropitele din obraji...va dati seama ca m-am topit de drag[il]

In rest....e terorist...tot unde n-are voie se duce...in bucatarie la aragaz si masina de spalat(daca prinde usa deschisa isi baga capu-n cuva si vorbeste si se hlizeste),deschide usa de la gunoi si aduce diverse chestii sa le arunce(nu conteaza ce,mi-a aruncat chiar si mobilul la gunoi),cara prin casa diverse jucarii si le depoziteaza in cada ca mai nou deschide usa la baie(cre'ca trebuie sa o inchid cu cheia)....il intreb daca vrea papa el papa da papa si da din cap in semn de nuuuuuu,la nani la fel...imi arata cu degetu sa plecam din camera asta in cazul in care i-e lene sa se dea jos din pat si sa o ia la picior[bang]...marea pasiune mai nou e sa ia un pix sau carioca si sa mazgaleasca...dar culmea ca nu se scrie sau sa scrie pe mobila,pereti,etc...nuuuuu isi deschide sertarele isi ia hartie sau reviste si sta linistit vreo 5 minute[:D] si multe altele...

revin ca am treaba

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s],Serban,Anne-Lea,NAOMI-IOANA,Lavinia,[s],sa cresteti mari si sanatosi si s-aveti parte numai de bucurii.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...