Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Mei, mamicile de baieti care deja au luat motul, am si io una bucata problema care imi sta pe creier - cum e cu serbarea de un an ? Ca imi tot trec pe la urechi fel de fel de batrinisme gen daca nu o faci la un an abia la trei este permis ... stie cineva ceva sau ma fac de ris paicisha ???

Si ca tot zisei de capitolul ris - uite ce citesc io azi in ziar, intr-o pauza de butonat la calculator :

"Lucrare scrisa la o clasa de fete cu subiectul - Abordati intr-o maniera concisa urmatoarele trei teme : religie, sexualitate, mister". Doar urmatoarea lucrare a obtinut nota maxima : "Dumnezeule ! Sint insarcinata !!! Cu cine ???"

si

"Un tip pleaca de la o femeie usoara si din usa ii spune acesteia :

- Ti-am dat bani falsi !

- Lasa, ii spune tipa, tu sa fii sanatos ..."

 

Alice si[copil][iepu] Andrei Florin (12.08.2004)

 

http://community.webshots.com/user/alice20041

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by laureta

Special pentru Papa [pup]http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=27487&whichpage=1numai asta am gasitid="size1">Galusca micaid="red">id="size4">


id="quote">id="quote">laureta tu de fapt vrei berea [:-)))]heheh cautam capitolu de-aci ca stiu ca le-am bagat pe fete in sperieti. desi erau indeajuns de speriate de o nascare prematura m-am gasit io s-o fac cu doua luni inainte[:D]sarumina laurici[pup]cre ca rain acuma face ture prin casa dupa poponeatza moatzei:-)))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...