Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (36)


Recommended Posts

Andaaaaaaid="red">, SUPER POVESTILEEEEEEE!!!

 

noi am lipsit ca lu' mami i-a fost tare rau toata ziua de ieri si azi-toxiinfectie alimentara se pare... frisoane, ceva febra si dureri de burta f mnari.

acum e mai bine si ne vom reveni. noroc ca a fost weekend si a stat tati cu bebe. tati a incercat simbata seara sa-mi dea Milumil caci lu' mami ii era tare rau dar am urlat taaaaaaaaaare si a venit mami pina la urma cu riscul sa fac si eu ceva rau... dar am fost un cuminte si n-am zis nimic toata noaptea [nani]

 

cind ne mai vedem, fetele??? noua ne-a placut teribil!

 

pupici

 

Mamica lui Codrin din 21.02.2005

Codrin

Camera lui Codrin

 

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Shoboid="red"> imi pare rau de toxiinfectia ta; sigur poti sa iei un Claritine pe zi, chiar daca alaptezi, eu am patit asta cand avea Andrei 2 luni si jumatate, si evita injectiile alea in vena, caci scad lactatia, si nu vrei lucrul asta, nu?

 

Amaya, si Gabiuid="red"> multumesc de carticica!

Andraid="red"> e super povestea;

 

In ceea ce priveste pozele, asa cum a spus si Oana sunt superbe, dar cam putine...Sunt minunati toti asa asezati pe canapea; Uneori am senzatia ca se comprima timpul, ca trece prea repede, si ca uite ne-am trezit cu copilasii deja mari;

 

 

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)

album

bebe Andrei de la o luna la doua luni

bebe Andrei de la doua la trei luni

bebe Andrei de Pasti 2005-2luni si 3saptamani

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata mamici!

Noi venim saptamana urmatoare in Ro si vrem sa stim daca gasim in Bucuresti produsele pe care le folosim aici.Va rugam,daca stiti,sa ne raspundeti la intrebari.Exista apa pentru bebelusi?Voi ce apa folositi?Gasim Pampers-Active Fit? Numai bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Supeeer pozele!!!!!!!MAaai ca frumosi sunteti!!!

AM intrat un pic sa vad dc sunteti bine si vad ca e asa e!

Anda ..Frumoasa povestea!

 

LA munte a fost frumos...MInunat..>abia astept sa plecam din nou ..dar aacum pt mai mult timp!

 

Cred caa ne ies si nou dintisori...Ne-am deranjat la stomac drept pentru care am oprit sucurile de fructe...

Asteptam sa vedem ce face Domnul Iepurila!!

 

http://community.webshots.com/user/bestuta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

crinutaid="red">, (cred) ca de la o inghetata facuta de mine cu praf dr. oetker si uitata pe masa dupa ce am scos-o din congelator si consumata asa topita la o ora dupa... ooof, unde mi-o fi fost capul??? si MI-A PUS CAPAC! m-am simtit tare nasol... dar vad ca macar m-am refacut rpd.

kitaid="red">, multzam de sfat. n-am facut injectii sau perfuzii. m-am tratat acasa.

 

noi sapt asta sintem tare preocupati cu plecarea la mare la sf weekendului si SPERAM sa nu uitam ceva imp ac. deja fac lista [:D] pt bebe. azi am c-dat si un carucior sport muuultt mai usor, pe asta vechi il vom vinde...

 

iesim pe afara la umbra

pupici

 

Mamica lui Codrin din 21.02.2005

Codrin

Camera lui Codrin

 

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele!

Am revenit pt cateva zile de la Braila, dar voi pleca miercuri in vacanta cu sotul meu. La BR l-am lasat pe Matei in grija mamei mele pt 2 saptamani.

Sunt un pic ingrijorata pt Matei deoarece are niste iritatii de la transpiratie pe manute. Pediatra mi-a recomandat sa-i dau cu pudra mentolata, insa nu pare sa-i treaca. Bubitele cele mai mici i-au trecut, insa cele care erau mai mare au crescut si mai mult. As vrea sa va intreb daca v-ati confruntat cu o situatie similara si cum v-ati tratat copiii.

In rest, puiul meu e o minune zambitoare si foarte dinamica. Deja imi este dor de el.

Va rog, astept raspunsul vostru ASAP.

 

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...