Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Draga mamicilor,

 

iar vin cu miloaga...

Ar fi putut fi unul din copiii nostri daca parintii ar fi stiut ca exista grupa bebe de ian -feb. Va rog cititi aceste cateva randuri si poate faceti un gest:

Una într-un milion

 

“Fetita noastrã este cea mai frumoasã din lume. Asa o comoarã se naste o datã la 100 de ani… E una într-un milion!” Care dintre dumneavoastrã nu a gândit asa mãcar o datã în viatã privindu-si copila? Si avem tot dreptul, pentru cã fiecare copil e unic pentru ai lui.

Sabina este una într-un milion. Are 6 luni si ochii ei încã si-au pãstrat albastrul acela de nou-nãscut.

În urmã cu douã sãptãmâni Sabina a plecat în Scotia. Nu într-un voiaj de plãcere ci la Royal Hospital for Sick Children din Edinburgh. Pentru cã aceastã minune micã se zbate între viatã si moarte. Trupul ei se luptã cu cea mai rarã formã de cancer de ficat – un caz la un milion de persoane – Hepatoblastom. Acum e sub supraveghere medicalã, a început o nouã rundã de citostatice. Pentru a trãi are nevoie de 50.000 de lire sterline.

Povestea ei aici Mângâiati-o pe Sabina! E una într-un milion!"

 

 

Anda, mama Irinei

fotografiile Irinei

Ma-mi-ma-mu-ma-me-mamaaaaa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am plansssss , am ochii in lacrimi inca , povestea Sabinei este cutremuratoare , nu mai imi revin , asa un ingeras frumos si dulce sa fie in problema de viata si moarte . Are 6 luni atat cat si Mandy , doamne greu e sa fii parinte de copil bolnav .

I-am aratat si sotului care s-a bulversatde asemenea , o sa ii ajutam cu catputem , mi-as dori sa pot mai mult ,mi-as dorii sa se faca bine de tot si sa traiasca fericita alaturi de cei ce o iubesc .

Am vrut sa fac cazul cunoscut aici la biserica insa nu se poate , mi-a spus sotul ca mai intai trebuie sa fii membru iar noi nu suntem ca trebuie sa platim o taxa la ei , iar acei bani nu ii putem duce lipsa .Nu cunosc oameni asa de multi si nici nu stiu ce sa mai fac ca zau nu prea am ce face .

fetelor pe unde sunteti ?

Crinuta , La multi ani ! sper sa ti se indeplineasca toate dorintele , si sa petreci aceasta zi asa cum nu ai mai petrecut vreodata , acum il ai pe Rayan .

 

http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/alina121alina/my_photos

 

Alina ,Wichard si Mandy Stephanie 5 luni si jumatate[copil]

 

http://home.wanadoo.nl/w.deroo/

[fetita][floare3][flo][floare3]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...