Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de ianuarie - februarie 2005 (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Heeeey, crinutaid="red">, LMA cu intirziere!!!

mamamiaaa, ce tort frumusel, martipan, nu? imi place martipanul.

hehehehe, cofetarul vostru la fel ca al nostru la botez... deci sa inteleg ca ti-a urat Ioana LMA si s-a semnat apoi... [:D]

 

oricum tot e ceva fatza de BINE A-I VENIT! ca la noi [:D]

 

pupici

 

Mamica lui Codrin din 21.02.2005

Codrin

Camera lui Codrin

 

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][cheers][cheers]LA MULTI ANI CU INTAARZIERE.!!![cheers][cheers][flo]

 

Sun tun car de nervi!Tarcurile astea parca-sobiecte de lux!

Caut de doua saptamni ceva normal...PE langa fptul ca sunt la niste preturi astronomicenici nu sunt pe stoc si nici nu se specifica termenul la care l-am putea vedea DISPONIBIL! Cum Dumnezeu sa fie 6 mil un tarc??????Si sin State la juma de pret???

 

http://community.webshots.com/user/bestuta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bestutza id="red"> noi i-am cumparat Alexandrei patut din lemn la nastere si pe parcurs fiind micut(nu ne-am dat seama atunci)am cautat si noi sa-i cumparam tarc si la fel ca si pe tine ne speriau preturile, pana intr-o seara cand au venit la noi niste peieteni a caror copii este mai mare cu 1 an decat Alexandra si ne-au luminat.Ei cuparasera cu cateva luni in urma un tarc la 2.000.000lei, din Niro.Nu ne-a venit sa credem , la inceput ideea ca este din Niro , apoi poate nu este la fel de bun ,etc.....Dar am mers la ei in vizita si l-am vazut , era la fel ca cele vazute de noi , doar ca nu era de "firma" si atunci ne-an hotarat si am cumparat din Niro la pretul de 2.200.000 lei , sunt multumita de el .Are instructiuni , se poate dormi in el pana la 3 ani si greutatea de 15 kg.

Maine plecam in concediu , cand ne intoarcem o sa punem poze cu patutul.

 

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bestutzaid="red"> inainte de ai cumpara tarc pune puiutzu in unul sa vezi daca ii place..

A mea nu rezista mai mult de 15 minute in el, cu toate ca ma vede si are jucarii nu ii place sa stea inel...

Asta e parerea mea..

Andaid="red"> am citit povestea Sabinei si o sa vad cu cit putem sa o ajutam noi financiar.., ca indemnizatia de maternitate s-a terminat,iar eu inca nu lucrez..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...