Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (90)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[s]Moatza id="red">draga si luptatoare, Ralucutzaid="red"> si Pupiid="blue">[s]id="Comic Sans MS">

Stefanelid="blue"> sa cresti maaaare[pup]

La multi ani leisorilor!

azi e si ziua mamei mele asa ca La multi ani, mama si iarta-ne ca suntem la naiba in praznik!id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]LA MULTI ANI NICOLETA !id="red">id="size3">(Nicolassa) [s]

 

Andrea, da, ai dreptate, Felicia seamana mai mult cu tati, iar Alessia cu mami ( adica io [:D]).

 

Lia, felicitari ! Doar a tresatit putin cand l-a intepat !?!? Multi [pup] pentru Danut cel curajos . Sa speram ca nu va avea nici o reactie neplacuta dupa vaccin .

 

Daria, uite aici : http://community.webshots.com/album/404363413NcDlVd

De baut, prefer sa le dau apa , dar le mai scap din cand in cand si cate un suc de fructe, limonada sau socata. ....Aaaa, sa nu uit, felicitari [floare3] pentru tort (cel pentru finul tau), a iesit bine si cred ca era si gustos .

 

...Si nu in ultimul rand LA MULTI ANI id="size4">id="red">id="size3">pentru mama Oanei (Papadie).

Oana, multa sanatate mamei tale si o viata lunga. Tie iti doresc sa o ai cat mai mult alaturi de tine, daca nu fizic, cel putin sufleteste. [pup]

 

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kro - te pot invidia ??? Da` asa din suflet si sa te felicit in acelasi timp pentru fetele tale ? [bis]

 

[s] LA MULTI ANI tanti mama Papadiei, bunica de fetita duracell [:D]

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolina am luat si din Cora fff bune,si din Metro si din Selgross...acum nu mai sunt asa scofalcite[:D],dar acum vreo doua saptamani am tot dat banii de pomana ca nu erau bune de nimic!

Si eu te invidiez putin putin...ca ai doua fete frumoase...ca si eu imi doresc o fetita mult mult[il],pupacim fetele

 

Adina si bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, merci pentru raspunsul prompt . [flo] Daca zici ca sunt mai bune acum o sa mai cumpar si eu, ca de cateva saptamani nu am mai indraznit , erau asa de urate ca nici nu ma mai oboseam sa murdaresc storcatorul. [:D]

 

...Cat despre "invidie"...va spun doar atat, NU ESTE CAZUL, aveti si voi copii frumosi (nu o spun doar asa , de complezenta), cum sunt de altfel toti copii din aceasta gasca, cum sunt, de fapt , toti copii din lume. ...Ce e mai frumos decat un chip de copil ?!?!

...Oricum, multumesc pentru aprecieri. [dual]

 

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alessiafelicia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...