Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (90)


Recommended Posts

Vazut si eu poze cu Raducu - o scumpete! Vad ca si el aplins, ca si Stefan, la tuns...

 

[bis][bis]LA MULTI ANIid="size3">id="red"> mamicilor, puiutilor care au implinit 1 anisor precum si celor care au implinit lunisoare!!!! Sa traiti, sa fiti sanatosi si fericiti!!! [bis][bis][bis]

 

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)

33 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[s] La multi ani Daria! [s] Sanatate si tot ce iti doresti!

 

[s][s] La multi ani Matei, la multi ani Alexandru![s]

 

Sa va povestesc eu ce weekend de cosmar am avut de la vaccinul asta?! Trezit din juma' in juma' de ora noaptea, nu mai voia sa manance, maraiala maxima...ieri spre seara eram terminata, ma tineam de garduri. Pai de joi de cand cu vaccinul n-am dormit 2 ore dintr-o bucata, numa' cu jumatatile de ora...:)))

 

Dar cred ca ei i-a fost si mai greu, ca a dormit azi noapte cap coada ...Se pare ca intram la recuperari... Sa nu ii fie de dioki..ptiu ptiu.

(acu' ma dau si io in barci p'acilea, ca am impresia ca o incearca si o masea si s-au cumulat...:)))

 

Papadie, vacanta placuta si drum bun daca nu mai intru...ca de fiecare data cand imi iau avant cu internetu' imi pune Botosica piedica...hahaha

 

Hai ca poate apuc sa cetesc si eu un pic sa-mi clatesc creieru'...:)

 

O zi excelenta sa avem!

 

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)

poze si pozici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, la multi ani [s][s], sa fiti sanatosi si tot ce va doriti voi !!!id="red">id="size3">

 

Dana, in weekendul asta am fost foarte ocupati, pe acasa am stat cat mai putin, dar poate ne vedem noi in alt weekend, sau veniti voi in tineretului sau ajungem noi in dr taberei ...

 

fetele, am avut un weekend ciudat, foarte ciudat ...am plecat de vineri la ai mei pentru ca sambata am facut pomana de sase saptamani si nu are cine sa ne ajute, doar eu si cumnatica mea, asa ca am dormit foarte putin, adica sambata m-am trezit de la 6 dimineata sa pregatim totul, la pranz am plecat spre Bucuresti, in cea mai mare viteza ne-am pregatit de nunta pentru ca noi le-am promis unor prieteni ca ii cununam, nu aveam de unde sa stim ce se va intampla cu mama si nu mai aveam cum sa dam inapoi, ar fi insemnat sa-si amane nunta ceea ce nu se putea, asa ca am venit de la pomana unde am plans si unde m-am intristat foarte tare... la nunta, va dati seama ce chef aveam de distractie, oricum n-am dansat, doar ce am mai stat la taclale cu prietenii!

cu moata alta problema ca nu aveam unde s-o lasam in timpul slujbei, pana la urma am gasit, dupa sluja am luat-o cu noi la restaurant, a dansat, a fost atractia serii, pe la 9.30 seara am venit acasa cu ea, am hranit-o, am culcat-o, si pe la 10.30 a venit o prietena sa ramana cu ea peste noapte, i-am zis ca doarme toata noaptea, sa stea linistita ca nu vor fi probleme, ea neavand copii era cam ingrijorata ca nu stia ce sa-i faca daca se trezeste ...in fine, plec eu la restaurant, cand ajung acolo ma suna si-mi spune ca a sarit un robinet de trecere de la baia de serviciu si e inundatie (asa dupa ce in urma cu doua saptamani am inundat tot blocul pentru ca s-a spart un racord de apa calda de la baia mare si nu eram acasa), dar retinuse unde sta adiministratorul cand i-am povestit eu de inundatia de acu doua saptamani asa ca s-a dus la el si l-a rugat sa inchida apa de la subsol ...pe la 3 dimineata s-a trezit si moata, cred ca mancase cam mult si a durut-o burtica, a facut kk la ora aia ...adica ceva neobisnuit la moata, s-a chinuit s-o stearga, s-o schimbe!

pe mine nu m-a sunat sa-mi spuna ca s-a trezit, s-a descurcat pana la urma da cica moata a plans, a facut ca toate cele ...cand plecam dimineata de la nunta am condus eu, m-au oprit doua echipaje de politie, suflat in fiola, au vrut sa-mi retina permisul pentru ca nu l-am schimbat de cand am schimbat cartea de identitate, pana la urma m-au iertat si nu mi l-au retinut ...uff!

ieri am fost la Ploiesti, sa-l sarbatorim pe Alex al Adinei, dormisem doar vreo 3 ore ...cand am ajuns acolo mi-am uitat telefonul pe bangheta din spate, cred ca din cauza oboselii sau nu stiu cum naiba l-am uitat acolo ...ne-au spart masina (geamul din spate), ne-au furat telefonul ...simteam ca nu mai rezist psihic, moata cat am stat la Ploiesti a marait continuu pentru ca-i curgea nasul ca la robinet, a racit sambata, a tot transpirat si in restaurant era aer conditionat sau nu stiu unde a racit ...dar ieri dupa ce ca eram necajiti cu baia, apoi cu masina, nici moata nu s-a oprit din marait ....so, am avut un weekend de neuitat!

 

ce mai vroiam sa va spun e ca Alex ieri parca stia ca e sarbatorit, petrecerea a fost reusita ...si il mai pup inca o data si ii urez aici in vazu' lumii ...LA MULTI ANI puiut scumpid="red">!

 

pupam pe toata lumea [pup] si astept sa va dau si vesti bune ...vreodata!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole,ofofof,nu stiu zau cum mai rezisti,mama eroina,am zis-o si o mai zic,esti din fier,ofof,dar sufletul e ranit si obosit,incearca sa te odihnesti,te[pup]dulce si pe tine si pe moata mica si racita.

 

Multa sanatate![flo]

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim[pup]!

 

problema e ca masina e noua, nici doua luni n-au trecut de cand am cumparat-o, ca daca era Dacia nu stiu daca ne durea asa tare, dar pe asta am dat o caruta de bani, iar astazi cand a fost Alex la service ne-au zis ca pana vine geamul din Germania dureaza vreo 7-10 zile ...noroc ca n-am vandut Supernova, astazi vroiam sa dam anunt!

si ca sa vedeti cat de norocosi sintem, cand ne-am cumparat Supernova in 2001 ...o aveam de trei saptamani cand ne-au spart-o, tot geamul ...si ne-au furat casetofonul!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Noi in we am avut musafiri, asa ca am fost ocupati, plus ca vineri am fost la un chef, asa ca suntem si cam nedormiti! Oricum nu se compara we nostru cu al lui Nicole, de exemplu...chiar ca ati avut un we de pomina...

 

Azi am fost pentru a doua oara sa ma interesez de vaccin, pentru ca aia au uitat ca de obicei sa ne cheme si peste doua sapatamani plecam la mare, si macar priorixul as vrea sa-l facem.

 

Oare ati avut reactii urate la Priorix (care l-ati facut)?

 

Vreau sa le urez si eu la multi ani lui Alex, sa creasca mare si sanatos! A avut un tort minunat! Adina, unde l-ati facut? (poate ai mai spus, dar n-am fost pe faza)

 

La multi ani Raducu! Sa fi sanatos, ma duc sa-ti vad pozele ca le lauda lumea!

 

Si La Multi ani, Daria! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de fetita ta!

 

Si pupam moata sa-i treaca raceala!

 

Andreea, cat ti-a luat sa pui toate subiectele trecute?

 

Cristalina, ce vaccin ati facut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...