Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (90)


Recommended Posts

Nicole - sanatate Andreei iar tie [flo] virtuala

[pup][pup][pup][pup][pup]

 

Noi in we am fost la ziua finului meu, care are 3 ani si tot urla ca-i place sa urle, Giulia urla ca nu-i placea ca Darius urla, ne-am pus pe gratare si a venit ploaia. Giulia s-a invatat sa faca precum sirena de la masinuta de pompieri, adik aa-aa cu intonatie de te scoate din sarite, in rest o plimbam de manute, eu si tac`so care iarasi merge in delegatie deci iarasi singure ramanem. De ziua mea am avut cateva vizite, a fost bine, bine ca a trecut, io astept ziua Giuliei si astept sa fiu in concediu.

 

Noah pupici la gasca, numai zambete sa aveti azi si bbi vaccinati fara probleme !!!

 

[pup]

 

 

Leoaicele Daria & [copil]Giuliaid="size3"> (2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"id="navy">

 

[foto]Giulia_meaid="red">

 

 

[cit]Povestea_nasteriiid="purple">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nicole, imi pare tare rau - stiu cum este cind toate par sa-ti fie impotriva si nu mai vezi pe unde rasare soarele...Dar crede-ma, va veni o vreme cind toate o sa para putin mai luminoase... Pupici [pup]multi si tie si moatei si multa sanatate la amindoua!

 

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)

33 ani, zodia: gemeni

http://community.webshots.com/user/leelooga

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare....mi-a fost dor de voi..

In we ca deobicei am fost la lectia de inot si dupa amiaza pentru ca in sfirsit a venit si vara ...am fost la piscina din complexul nostru...asa ca Uka a sta ore in apa ...dar cel mai mult i-a placut in jacuzzi..nici nu respira de placere ...

Mai nou ...plinge dupa noi cind plecam la servici ..noroc ca-i trece repede:) Si tot de 2 zile dimineata vine la usa la noi si bate in ea...sa-l lasam sa intre..este un scump!

Simbata se facuse la un moment dat liniste in casa..si uitati ce facea fi-miu....

http://pg.photos.yahoo.com/ph/basom11/detail?.dir=/defc&.dnm=922b.jpg&.src=ph&.tok=phnCtWDBh_nnvVKt

 

Si acum fug sa citesc ce ati mai scris...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce am citit...LA multi ani Alex, MAtei si mamica DARIA..si scuze pentru intirziere...

Roxana..Raducu este un scump..si a avut un tort foarte dragut!

Adina...se pare ca v-ati distrat....la multi ani sotului tau!

Andreea..imi pare tare rau...cred ca ai fost tare amarita...dupa ce sintem singuri pe aici se mai intimpla si chestii din astea. I-a placut masina? Vine gata asamblata..est emare cutia? Voi ati luat-o direct din magazin..oare imi incape in portbagaj? Si mamai ce asortata era..arata-i tare bine!

Ina vrem poze cu Raducu tunsulica..

Kro..pe 29 ma operez ...

Ma duc sa continui...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole..imi apare rau..wow ce we ati avut...un necaz nu vine niciodata singur..ci in gasca...din pacate...Cum este Moata astazi?

Andreea B nu aveti poze?

Cristalina....si tu esti din categoria mamelor eroine...

Roxi unde esti mami?

Simona R cum este cu aer conditionat?

Simo..unde esti ..esti inca la plaje?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...pai si eu la fel...avem poze din we dar nu pot sa le incarc din calculator si sa le pun pe net...

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...