Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (90)


Recommended Posts

Mai, mai ce poze frumoase. Si ce weekend plin cu de toate.

Pupam pe moata bolnavicioasa(tocmai acum de ziua ei) si pe sarbatoritii cei frumosi.

Si mai pupam si pe Luca cel curios, care a descoperit "America".

O pupacim si pe Alexia pe piciorusele ei goale si umblarete.

De fapt pe toti ii pupam dulce.

 

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

aici sunt.

am fost la plimbare cu iepurasul, i-am luat si cadoul de 1 an (tricicleta, daca tot e la moda), l-am imbaiat, pus la nani si gata.

Lia, bafta maine la vaccin. stai calma ca nu poate sa nu aiba nici o reactie adversa, Patrick nu a avut nici macar un grad de febra.

Andreea, unde esti? ca uite, schimbul III se lasa pe tinjala fara tine!

Oliv hihihi marmota a descoperit buda....nu i-a luat mult![:D]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da ...a descoperit buda....eu ma asteptam s-o faca pe la 2-3 ani..Cupilu asta este cuminte doar daca-l lasi sa cotrobaie prin toata casa...ca are multa treaba....nu-i place cum a asezat mami lucrurile....:)

Vreau poze cu tricicleta....

Chiar Andreea ..unde esti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut,schimbul 3!

 

Ce dependenta da site-ul asta...nu pot sa ma culc daca nu citesc ce-ati mai scris!

 

Copilul meu isi roade intr-una intr-una degetul,ca niciodata pana acum;m-am tot uitat un gura lui si ii iese,intr-adevar un incisivlateral sus..dar mai dureaza putin....dar mi se pare ca se vad si niste masele...

 

E posibil sa iasa masele inainte de canini?????Bine,teoretic e posibil din cate am auzit eu,dar i s-a mai intamplat cuiva?

 

Olivia,e misto cu A\C,dar trebuie sa-i dam drumul mereu ca sa faca fata,ca daca l-am oprit se incalzeste in 5 minute.Si cum David sta in sufra(unde e unutatea interne) ii dam drumul mai rar.

 

Va pup!

 

Simona si David Mario

 

http://community.webshots.com/user/simonarida

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani copilasilor care si-au implinesc anisorul si celor care-si implinesc lunisoarele![s]

Dariaid="red">, cu intirziere, la multi ani id="red">si de la mine, ce-mi doresc mie aia-ti doresc si tie[pup][flo][s]

Nicole[flo], curat ghinion, asa mi se intimpla si mie cind vine una apoi clar vin toate...

Fetelor, nu stiu ce sa ma mai fac cu Ilinca, nu mai doarme bine deloc, ziua doarme cite doua reprize a cel mult o ora iar noaptea se trezeste foarte des, se ridica in fund si incepe a plinge, daca o iau in brate inceteaza imediat din plins, daca o pun inapoi incepe a ridica din fund de zici ca are scaieti patutul... e jale cu J!!

 

Carmen[8**]id="red">,Ilinca[bibe]id="purple">&Ionut[bonjovi]id="green">

tzucurei de iunie la serbare

 

Toti pentru unul!...Iata-ma-s !id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,si a mea face la fel de vreo trei nopti,dar eu cred ca de la dinti,are gingiutele umflate si sus si jos,cred c-o sa-i iasa vreo patru deodata[bang].

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...