Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (66)


Recommended Posts

Danyce, ma bucur ca Alma se simte mai bine...si bine ca e iar vioaie!

 

Aissa, super ca a venit si la voi vremea sa nu mai vomite. tare rau era inainte si ma bucur pt voi la fel cum m-am bucurat si pt noi ca stiu ce inseamna!

Cu tantarii, mama lor de tantari...afara e groaznic, mai ales seara. Alexia mea e piscata de fata de ceva vreme si inca nu i-a trecut. Afara am senzor la tantari si stau tot timpul cu ochii dupa ei.

In casa, in dormitor nu am tantari ca am plasa la geam si tin usa inchisa...iar daca vad unul alerg dupa el pana il prind sau pun pastile de tantari.

 

Mcm, wow...doi dintisori dintr-o lovitura? Bravo...parca tu te plangeai acu ceva vreme ca n-are dinti....hihihi!

 

Deci maine iar e cald...asa ca ne trezim de dimineata si afara in parc!

 

 

 

Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)

[foto]Alexia, [zana] de 11 luni +id="red">

[foto]Evenimentele din viata meaid="red">

 

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by danyce

Buna seara, fetelor,Alma e mult mai bine, aproape nu mai are nimik si a papat si bine azi.In plus, a observat fata ca reuseste sa se dea jos de pe canapea (vrea sa o pun pe canapea in fund, ea se intoarce pe burtica si se trage in jos pana aterizeaza in picioare) si tot asta voia sa faca mai tot timpul azi, asa ca i-a asigurat mamicii portia de geno-flexiuni. Dupa ce ajunge in picioare se intoarce cu spatele spre canapea si imi cauta mana sa se sprijine si merge la masuta de salon.Si mai cere sa o plimb toata ziua prin casa, asa ca azi a facut cateva ture de living si de hol cu propriile picioruse. E asa haioasa cum isi ridica picioarele (se tot uita cum fac eu si isi ridica piciorul, indoindu-si genunchiul si isi aseaza talpita jos, apoi o ia de la capat cu celalalt picior; la inceput facea pasii mici si mergea incet, acum parca ar vrea sa o ia la fuga[:D]). Eu am ceva febra musculara la brate[:D] de la plimbaricile de azi.Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi[iepu][foto]cele mai noiid="teal">Povestea Almeiid="red">


id="quote">id="quote">Bravo ei si stai linistita ca e doar ineputul.Azi Lori ne-a obosit si pe mine si pe verisoara mea si pe prietenul ei .Si ea tot mai voia plimbata!Cam asta te asteapta.[:D]id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi tantari nu sunt in casa dar afara e teroare, chiar ma gan deam si eu sa cumpar Autan dar mi-e frica sa nu pape din el. De dormit, Dami doarme in body cu maneca scurta sau fara maneca

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In casa nu avem tantari ,dara daca auzim unu punem pastila.

Dar sunt destui afara si au reusit sa ne piste.Si facem niste blande urate de la piscaturi.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa baitza am avut ceva lacrimi din cauza dintilor. A dat mama cu gel si s-a mai potolit. Alex are 2 dinti jos, care au iesit amandoi deodata si acum cei de sus tot amandoi vad ca apar. Mai bine asa, poate chinul e mai mic.

 

Cristina si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (02.10.2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup][pup]

quote:Originally posted by mcm

Dupa baitza am avut ceva lacrimi din cauza dintilor. A dat mama cu gel si s-a mai potolit. Alex are 2 dinti jos, care au iesit amandoi deodata si acum cei de sus tot amandoi vad ca apar. Mai bine asa, poate chinul e mai mic.Cristina si bebe Alexia Maria Uimireaid="blue"> (02.10.2004)


id="quote">id="quote">[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] sa treaca mai repede !id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi dormim de ceva vreme cu geamul deschis dar numai pana la 1-2 noaptea cand e suficient de rece in camera... Iar pe Elena o imbrac in body sau maieu.Tantari... in dormitor la noi nu prea sunt ca avem plasa la geam. In schimb afara e problema cu tantarii... Inca nu am de gand sa ii dau cu nici o crema impotriva tantarilor... 'oi mai vedea...Danyce ma bucur ca Alma este bine. Aissa ce bine ca ati scapat si voi de problema cu vomitatul... Nu cred ca era prea placut sa n-o poti "manevra" ca vomita... Mcm felicitari pt. dintisori! Mai bine 2 odata... si la noi tot asa a fost...Mina, Mihaela maine dimineata in IOR la cascada, 8-8:30 [:D]? Acum sper sa nu ma trezeasca Elena la 8... ca mai face din astea... Azi a fost super bine in parc, umbra, racoare... dar ne-a omorat caldura pana acasa... Parca maine as sta doar pana la 11.

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei fetelor!!!!!

Stire de ultima ora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DC-ul s-a gandit la noi si ne-a oferit ocazia sa ne creem jurnal personal![bis]

Aici id="size6"> puteti vedea despre ce este vorba!id="red">

 

Si aici este jurnalul meu care este inca in lucru.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...