Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (66)


Recommended Posts

Roandre-acum am vazut mesajul tau. sa-ti traiasca mandra-e fata mare acum...si ce bine-mi pare ca mananca si ea bine in sfarsit.

 

Elyanne- he, he ce plarie are Elena...si parca-i gata sa o traga pe mata de par...

 

Andora-m-am mai uitat la poze, superba fata ta...

 

ninab- e pe vremea faraonilor cand claxonau si masinile dupa mine ...[ispita]

 

daniver-eu ce sa mai zic cand nepotica noastra are deja 58 cm lungime si 5200g la 5 saptamani...dar de ce sa maplang, avand in vedere cu cat s-a nascut Lia eu zic ca e bine. Si mai e important ca puiul tau de frumos e frumos, si mai creste el....

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-20 [baietel]id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata!

 

Eu incep cu "trebi" de dimineata. Am la spalat de nu am nici pe unde sa le intind...asa ca azi si maine vor fi zile de spalat, calcat.

Am zis eu aseara ca pun pozele pe net si bineinteles ca nenorocirea asta de net a picat imediat dupa ce am trimis mesajul pe forum...asa ca incerc acu sa reiau operatiunea respectiva.

 

Anamari, sper sa n-o laud pe Alexia ca papa si sa auda. Oricum eu ma bucur cat se poate!

 

Daniver, pai eu zic sa nu te compari cu acei copilasi ca nu ai de ce. Eu stiu ca la 1 an un copil trebuie sa aiba 9 kg in medie....asa ca stati mai mult decat bine!

 

Andora, macar ea sa mai aiba silueta in casa asta...ca de noi nu mai spunem nimic.

Dar ea cum prinde ocazia cum se duce in baie si se urca pe cantar (o fascineaza ca are ecranul ca o mingie mare).

Pusca deja isi face planuri tac-su sa-si ia...hihihi. Din partea mea o sa aiba mai multa libertate...cu tac-su nu stiu cum se va descurca.

 

Hai ca ma apuc de poze...dau de veste daca reusesc!

 

 

Mihaela si papusica mica Alexia Maria (26.08.2004)

[foto]Alexia, [zana] de 10 luni +id="red">

[foto]Evenimentele din viata meaid="red">

 

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by NinaB

frate..cum o fi sa te vaitzi despre tineretze la doo`jde ani???? ca neshte calcule sumare imi arata ca unele domnitze ar trebui sa vorbeasca despre domnia faraonilor, in cazul asta....


id="quote">id="quote">Sper ca nu faci aluzii la persoane care nu sunt de fata!Angela id="violet">[il] si [bonjovi] Licuriciul ei micid="orange">id="size3">DAVID LICURICI mic (3 sept)POVESTEA LICURICIULUI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andoraid="red">- we asta a fost ffff calda apa in Mamaia! Dar e scumpa statiunea.

 

Elyanneid="red"> – si Lori pozeaza f frumos.Cum vede aparatul incepe sa rada sau sa se strambe.

 

Tyaaid="red"> – felicitari piticei pt realizari.

Eu alaptez si iau Exluton de la 6 sapt dupa nastere.Nu m-am ingrasat deloc si ma simt f bine.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andoraid="red"> – ambele miresici sunt superbe! Si masinile sunt nemaipomenite.Te chem si la nunta mea sa aranjezi masinile ,dar vii si la masa!

 

Mcm id="red">– nu stiu cum poate fi rezolvata problema , dar de ce nu intrebi moderatorii?

 

Babirusaid="red"> – felicitari pt dintuc!!!id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani!!!id="limegreen">id="size6">[s]

 

[s]Mariaid="red">– (doxi)[s]

 

[s]David Erik id="blue">(gstavarachr)[s]

 

[s]Alexandraid="red">(ellen)[s]

 

[s] Alexia id="red">(tomecica) [s]

 

 

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anamari id="red">– sa-l folositi sanatoase! Nu ne arati si noua poze?

 

Danyce id="red">– daca mancau si ei nu va mai ajungea voua.Lasa-i sa moara de foame daca sunt …….

Sa poarte sanatoasa pantofiorii si sa ii toceasca repede, ca doar cumpara mami altele.

Sanatate Almei si sa scape repede de raceala!

 

Andoraid="red"> – felicitari pt noul dintuc!

Super tare pustoaica ta!id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasiiit!! Am venit din vacanta si nu va pot spune ce este in casa, mai am un pic si sunt acoperita de rufe jucarii .. etc

 

Lipseste si omu' un pic si se umple ecranul de sagetute umblatoare (am crezut ca am vreun virus) ... si ce organizare la listute BRAVO. Am citit un pic din urma, am vazut ca a revenit Adela, Mihaela si elyanne au venit de prin concedii.

 

Nu am acum timp f mult dar o sa va povestesc ce mai facem noi si cum a fost in vacanta.

 

Monica Robert (09.01.01) si Razvan (10.09.04)

http://community.webshots.com/user/frosa2003

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...