Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (66)


Recommended Posts

quote:Originally posted by LiliaToma

Eu tot vroiam sa intreb, ceva nu ft important, dar mie mi s-a parut interesant.La pozele tale, DANYCE, cind deschizi albumul si se vad toate pozele mici asa, in albumul nou, prima poza: "are mama o papusa" cind poza e mica Alma e intr-un fotoliu gri, asezata in el, cind dau clic pe poza sa o maresc, Alma e jos linga un fotoliu negru[ups]Sunt eu batuta in cap si numai eu vad asa, sau mai vad si altii? Nu e relevant, mai zic o data, dar prima data m-a amuzat, acum stau si ma gindesc ca e o chestie interesanta si nu inteleg de la ce vine.Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)


id="quote">id="quote">Si eu vad la fel!!! Interesant!id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by NinaB

frate..cum o fi sa te vaitzi despre tineretze la doo`jde ani???? ca neshte calcule sumare imi arata ca unele domnitze ar trebui sa vorbeasca despre domnia faraonilor, in cazul asta....


id="quote">id="quote">NINA, eu nu ma simtii in domnia faraonilor deloc, eu vorbii despre faptul cum e sa te vaiti despre tinerete la "doo`jde ani",ca doar intru in categoria asta, nu? doar intrebarea ta veni exact dupa replica lui Daniver cu tineretea care e si ea pe linga copilaria mea...hmm, ce ai zis tu, si ce am inteles eu, nu?MINA, dar tu chiar esti harnica, eu ce sa mai zic ca in lenea mea, nu am gatit azi nimicuta de mincare ptr noi, iar la bebe, piureul traditional din toate legumele gasite in casa.ELIANA,pupa pe Elena ca sa se dezumfle piciorul si mai bine sa nu se cunoasca deloc, ti-as zice sa pupi si mita dar mi-e sa nu ramina vre-un fir de par in gura[^]Si tu AISSA pup-o pe Alexandra, bine ca nu a durut-oELLEN, si noua ne-a furat in aceeasi saptamina o oglinda si peste o zi roata de rezerva de la papuc, iar cu ceva timp in urma si casetofonul de la matiz, casetofon de care sotul iera tare mandru... dar nu a apucat sa se bucure mult... dar sotul meu care e mai calm asa mi-a zis cind m-a vazut bocind: "hai lasa, e doar un lucru material, chiar si daca lua masina cu totul, nu ar fi fost prea bine, dar important sanatosi sa fim noi...altii pierd mai mult..."LOREEMA, felicitari de telefon, ai avut rabdare sa iti toci sotul la cap din aprilie pina acum [blabla]Si despre Amelia...A dormit azi in timpul zilei vreo 3 ore si acum pe la 7 cind am vrut sa iesim afara( am iesit pe la 16 dar plingea ca ii iera cald) a adormit si doarme si acum... cred ca la noapte imi tine de urit.Si ea face pa si flutura si cu mina, si bate din palme la bravo, si stie unde e tati, intoace imediat capul cind o intreb de el si da din miini( o fi dans asta la ea) cind zice nenea ala la reclama: " aaa, calciu...." si cica stie cum face catelul, dar nu prea ii iese chiar ham-ham, dar isi schimba tonul vocii cind imi raspunde.Si in afara de mincrica din castronel si laptele din biberon, vrea sa manince singura cu mina ei: piine, biscuiti, legume, fructe, etc. Mai bine, scap de o grija....Sa inteleg ca mai e lume care are lucru noaptea? Ma bucur ca nu sunt singura... numai ca eu in momentele alea incerc sa fac fata ispitei sa nu stau pe net, ca altfel nu mai apuc sa dorm deloc.Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ce facem cu caldurile astea? Cica se mai incalzeste vremea in continuare! Bebeii vostri mai mananca pe asa caldura? Al meu vad ca, inca, mananca. Cei drept a inceput sa faca fitze dar papa si bea la ceai... cam 600 -800 ml/ zi. E mult? Am incercat sa-i dau si apa plata si nu vrea deloc si sa-l las fara ceai ca sa-l invat si cu apa nu pot pe zaduful asta!

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by georgiana.david

Fetelor ce facem cu caldurile astea? Cica se mai incalzeste vremea in continuare! Bebeii vostri mai mananca pe asa caldura? Al meu vad ca, inca, mananca. Cei drept a inceput sa faca fitze dar papa si bea la ceai... cam 600 -800 ml/ zi. E mult? Am incercat sa-i dau si apa plata si nu vrea deloc si sa-l las fara ceai ca sa-l invat si cu apa nu pot pe zaduful asta!Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004) http://community.webshots.com/user/giorgios72


id="quote">id="quote">Parerea mea e sa-i dai cate lichide vrea.Indiferent ca e apa sau ceai.Nu are cum sa-i faca rau.id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danyce-probabil ca de la rosu in gat e mai greu sa inghita-plus ca de boala nici tu nu mananci bine...eu zic sa n-o fortezi, incearca cu ceva usor-un piure de mere , de exemplu , lapte si sucuri de fructe...important e sa nu se deshidrateze, daca pierde ceva greutate va recupera dupa aceea...

 

ana- multumim ... Masina aceea mare e doar pentru show nu merge nimeni pe strada cu asa ceva...trebui sa punem poze si cu scaunul nou...

 

Lia doarme acum-dar cum a mancat doar la 11.30 azi-ca aseara l-a vazut in fine pe tati si nu a vrut sa adorama pana la 2...se va trezi lihnita...iar pe mine ma asteapta o chiuveta de vase si doua cosuri cu rufe de impaturit...cahhh...

 

 

 

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993 si samburelul de decembrie 2005-20 [baietel]id="blue">

poze de copii cuminti

 

povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by LiliaToma

 

NINAB, nu stiu cind or fi fost vremurile alea, dar daca vara anului trecut cinde eram gravida mi se pare asa departe, anii studentiei cind imi placea si mie cum arat ehehe, nici nu stiu in care perioada sa ii includ....

 

Lilia si printesa ei Aid="red">Mid="orange">Eid="blue">Lid="red">Iid="purple">Aid="red">id="orange"> (26.09.2004)


id="quote">id="quote">

sensul ramane...n-ai nici o treaba cu faraonii!

 

 

eliano unde esti?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...