Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Adriana id="red">, am admirat si eu doi gemenei frumosi foc, Bianca m-a dat gata ca intotdeauna cu finetea ei[il]. Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ei!

 

Azi i-am dat si eu lui Mihnea spanac de la borcanel pentru prima data, i l-am amestecat cu galbenus si vad ca i-a placut, desi la inceput a facut o mutra[starwars]

Eu ce sa mai zic, ca nu mananc de fel asa ceva, si cand l-am gustat era sa mor de inima[xx(]

 

 

[pup]

Roxana&Co

 

POZE CU PITICII

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iarasi m-a lasat netul cand scriam un mesaj...

miki, otiliav, roserbid="red"> multumim mult de tot pt.aprecieri [pup] [pup] [pup]

tudor atat se foieste s9i se suceste pana-i ajunge orice sapcuta ar avea...pe ochi, si abia apoi adoarme. si pe mine ma distreaza rau chestia asta tocmai de aceea nu i-o ridic cand doarme

 

 

[foto]

bianca si tudor (03.11.2004)id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AM venit de la doctor si am cumparat si televizor [bis], dar sunt franta de-a dreptul!!![:D] [bibe] D-na doc. de-a dat de facut un tratament si ne prezentam peste o sapt. sa vedem rezultatul....pare sa fie o eczema, dar nu e sigura..ramane sa vedem. Multumesc GANDACICOid="red">!!!! [pup] L-a indragit pe Paul imediat, a iontrebat: e fetita, nu? si a facut ochii mari cand i-am spus ca e baietel, de atunci tot timpul il baga in seama si se minuna ca e cumintel...[pk] [:p]

ACUm trebuie sa ma apuc de mancare, asta nu mi place foarte tare la ora asta!!!!, adic aora n-ar avea nimik , daca n-as fi asa oboseala!!!! [ups]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADRIANNAid="red">, am vazut si eu pozele cu gemeneii, fireste ca sunt fotgenici la ce reusiti sunt acesti copilashi..BIANCA, e nora mea - sirenutza, si TUDOREL, e simpatic foc atunci cand doarme, cu sepcutele pe ochi [:D] [bibe]..ne bucuram de fiecare data cand vedem poze cu gemeneii.id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by onitza

AM venit de la doctor si am cumparat si televizor [bis], dar sunt franta de-a dreptul!!![:D] [bibe] D-na doc. de-a dat de facut un tratament si ne prezentam peste o sapt. sa vedem rezultatul....pare sa fie o eczema, dar nu e sigura..ramane sa vedem. Multumesc GANDACICOid="red">!!!! [pup] L-a indragit pe Paul imediat, a iontrebat: e fetita, nu? si a facut ochii mari cand i-am spus ca e baietel, de atunci tot timpul il baga in seama si se minuna ca e cumintel...[pk] [:p] ACUm trebuie sa ma apuc de mancare, asta nu mi place foarte tare la ora asta!!!!, adic aora n-ar avea nimik , daca n-as fi asa oboseala!!!! [ups]id="teal">pozele noastre


id="quote">id="quote">e o dr de exceptie, sa vezi ca a doua oara va pune sa nu mai platiti, in orice caz, pe mine m-a scapat de niste chestii nasoale - am mai trimis la ea cateva prersoane cu chestii naspa si toate au scapat (dupa alte nenumarate drumuri facute la alti dri)- e o femeie de exceptie, si un om minunat!multa sanatate![il]
Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by onitza

AM venit de la doctor si am cumparat si televizor [bis], dar sunt franta de-a dreptul!!![:D] [bibe] D-na doc. de-a dat de facut un tratament si ne prezentam peste o sapt. sa vedem rezultatul....pare sa fie o eczema, dar nu e sigura..ramane sa vedem. Multumesc GANDACICOid="red">!!!! [pup] L-a indragit pe Paul imediat, a iontrebat: e fetita, nu? si a facut ochii mari cand i-am spus ca e baietel, de atunci tot timpul il baga in seama si se minuna ca e cumintel...[pk] [:p] ACUm trebuie sa ma apuc de mancare, asta nu mi place foarte tare la ora asta!!!!, adic aora n-ar avea nimik , daca n-as fi asa oboseala!!!! [ups]id="teal">pozele noastre


id="quote">id="quote">ce fel de exema e? nu ti-a zis de ce natura? si tratamentul tot cu creme cu cortizon? [foto] bianca si tudor (03.11.2004)id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helpid="red">, cum dati carnita fiarta de pui? eu cred ca o mixez prea tare(mi-e frica sa nu se innece)si-mi trage mister niste strambaturi...desigur, o amestec cu piureut, am pus si iaurt...

 

la multi ani puiuti dragi care serbati azi, sa cresteti mari si sa fiti sanatosi.

 

am vazut pozici frumoase, sa va traiasca scumpicii [pup].

 

multam ad rianna, c-ai fost pe faza de doua ori[pup]...chiar, ce mai fac didutza si piticii ei?

 

Delia si Iustin(25.11.2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/delia_calin/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikiid="blue">,ti-am trmis un Pm cu adresa,se pare ca nu a ajuns,as aca noteaza:andreap124@yahoo.com,sau oana_andreap@hotmail.com.Multumesc!

Si ca sa nu ma mai plang ca nu mananca,azi dupa amiaza a mancat si iaurt cu banana si cereale si acum seara laptic[:D]...fata asta ma omoara!

Noapte buna!

 

POZE

Andreea si Mariuca(7.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...