Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (66)


Recommended Posts

Adriana mai ai cateva zile sa te amuzi copios de pozitia Biancai.La noi a durat vreo 5-7 zile nu mai stiu exact, dupa care s-=a prins cum sa miste si picioarele si mainile ca sa mearga de-a busilea.

 

Onitza sa-ti traiasca madretea.

Silviu [pup] pentru ieri.

Fug la intalnire cu Felis draguta.

O zi buna tuturor

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[s] pentru Silviu, Andreiid="green">,Emilyid="red"> (cu intarziere)siPaulid="blue">!

Sa cresteti mari si sa fiti sanatosi si norocosi!

 

Dragele mele, eu incep sa am probleme din ce in ce mai mari cu adormitul copilei. Nu adoarme decat leganata in brate si ma rupe, ca nici nu adoarme imediat! Singura data cand face nani singurica este seara dupa tzitzi, deci se poate! Dar am incercat diverse manevre si in timpul zilei si ioc! Eu cred c-o sa-mi adorm fata pana s-o marita , tot in brate si atunci o sa i-o dau cu dedicatie lui ginerica...[il]

 

Aimeid="red">...ce zice Vladut, ne mai vrea cu fitze dintr-astea?

 

In cazul de fata, cred ca singurul castig ar fi ca fac fitness pentru brate [:D]

 

Paxelaid="red">, concediu placut! sa ai parte de soare si de bebe papacios si cuminte! Te asteptam sa ne povestesti!

 

Felisid="red">, mama, da' de ce nu mergi la dr. cu maseaua aia? Am avut si eu dintr-astea acu' vreo doua luni de am crezut ca ma urc pe pereti [audinti] Sa stii ca am mai luat si alte calmante, in afara de Algocalmin:Solphadeine(efervescent) sau Movalis(mai tare)si ma mai lasa. In schimb, la mine a fost cu scos de masea...de minte.

[pup] si sanatate!

 

Ad riannaid="red">, ce frumusei sunt gemenusii...[pup]

 

Cookie si bb Sabina

http://pg.photos.yahoo.com/ph/cookiesrv/my_photos

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, io n-am reusit sa postez ieri ca imi dadea eroare [xx(]

La multi ani pt tot cei sarbatoriti !!

 

Noi am avut o seara de cosmar, Darius a avut ieri toata ziua diaree iar seara a vomat cum n-am vazut in viata mea: si pe nas si pe gura!

Saracutul nu stia ce i se intampla!

Doctorita ne-a zis ca am facut o greseala in alimentatie si din cauza asta are el neplaceri. Eu credeam ca e de la lapticul meu.

Acum am vazut ca baiatul meu suge, nu gluma, chiar m-am mirat de unde a iesit atat lapte din el[xx(]

Va doresc sa n-aveti parte de asemenea evenimente si o zi buna tuturor.

 


Miche si id="maroon">id="Times New Roman">

Darius id="blue">id="Times New Roman">

[copil] (26.11.2004)id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Miche

Fetele, io n-am reusit sa postez ieri ca imi dadea eroare [xx(]La multi ani pt tot cei sarbatoriti !!Noi am avut o seara de cosmar, Darius a avut ieri toata ziua diaree iar seara a vomat cum n-am vazut in viata mea: si pe nas si pe gura!Saracutul nu stia ce i se intampla!Doctorita ne-a zis ca am facut o greseala in alimentatie si din cauza asta are el neplaceri. Eu credeam ca e de la lapticul meu.Acum am vazut ca baiatul meu suge, nu gluma, chiar m-am mirat de unde a iesit atat lapte din el[xx(]Va doresc sa n-aveti parte de asemenea evenimente si o zi buna tuturor.


Miche si id="maroon">id="Times New Roman"> Darius id="blue">id="Times New Roman"> [copil] (26.11.2004)id="size1">
id="quote">id="quote">si noi am avut o repriza din asta ieri dar eram in maxi taxi[bang]cat despre diaree la noi e toata familia cu voma si doiaree inlusiv ai mei de la un amarat de pepene galben pana azi dimineata am crezut ca fimiu a scapat dar vad ca a vomat iar[bang] sper sa fie doar de la caldura si sa nu se deranjeze si la stomacel din nounu de alta dar maine plecam[bang]Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MICHEid="red">, imi pare rau ca micutul DARIUSid="blue">[copil] a trecut prin asa ceva!!!!!! Bine ca s-a linistit acum, si mai ales ca a papat tzatzi cat i-a trebuit!!!! Multa sanatate va doresc!!!

BITSOid="red">, chiar asa zi-ne si noua reteta supei de porumb, ca oricum o sa cumpar si eu porumb ca vreau sa fac niste legume mexicane, le adooooooooooooor!!!!!

 

ma duc sa pregatesc papa bebe!!! pupici

 

PS:GANDACICOOO, IOACHIMU' id="red">e "mumos" foc, auzi??? el se tragea de plete inainte de tuns??? ca al meu se prinde de cate un carliontz si se trage pana tzipa!!!!!![bibe]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Paulid="red">, sa cresti mare, voinicel si s-o asculti pe mami.

 

Aimeid="red">, daca ma vezi[:)], zi-mi si mie, cum faci tu supica aia cu pui si ficatelul(ca mi-a amintit Miki), de se linge Vladut pe botic?[pup]

 

Va pupam pe toti si sa aveti o zi reusita,

 

Delia si Iustin(25.11.2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/delia_calin/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miche id="red">imi pare rau ca darius nu se simte bine! ati fost la medic nu? nu de alta dar asa a patit si dennis a lui didutzaid="red">...si i-a internat pt. ca se deshidratase. am inteles ca la voi e rezolvata problema

paxelaid="red"> sa aveti un concediu frumos, cu vreme buna.

 

 

[foto]

bianca si tudor (03.11.2004)id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Micheid="red">, deci si-a revenit Darius, ce bine.

Ana vomita o data pe luna lapticul de la mine, in ziua in care-mi vine menstruatia. Cred ca-si schimba lapticul gustul.

Cookieid="red">, nici Ana nu merge de-a busilea dar strabate patul, se trage de cearceaf sau se rostogoleste si de o saptamana sa ridica in picioare sau in genunchi.

 

Ea tot face niste bubite, mai mult umflaturi care apar si dispar cam in 2-3 ore, de aceea nu i-am mai introdus nimic nou de 3 saptamani. Oare ne paste si pe noi o vizita la dermatolog?

Azi i-am pus rosie in supa, sa vad daca-i place!

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADRIANNAid="red">, nu si-a dat seama la prima vedere ce fel de eczema e, si da, a pus un cortizon mai slab in prepararea cremei pentru dat seara...sper sa ii treaca, am sa ma duc si eu la farmaie acum, abia il scot, sper ca la noapte sa doarma, ca azi-noapte, nu stiu, cred ca de la caldura, s-a tot frichinit...eram din 5 in 5 minute, in picioare, ma duceam la el in camera il puneam pe spate, el era in 5 minute pe burta!!!! [bang] dar asta e, a trecut!!!!id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...