Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (66)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by onitza

[teal] [navy] ADRIANNAid="red">, daca vrei sa il vezi pe PAUL, uite-te in albumul PAXELEIid="red">, ultimul mai exact, de la pag. 2, sa vezi ce mandrete de ginerel ai..[:D]...vora LUI FELISid="red">, fiecare cioara....stii continuarea nu???? [:D]pozele noastre


id="quote">id="quote">mai cuscritza scumpa chiar ca am un ginerel tare frumusel [il]. si ce smecherel e cu freza lui. pupam dulce, biencuta o sa fie incantata...acu doarme dar cand se trezeste o sa-i arat ce mandrete de fecior o peteste [foto] bianca si tudor (03.11.2004)id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADRIANNAid="red"> [pup] [pup] [pup]PAUL PE BIANCA SI EU PE TINE SI PE TUDORELid="teal">

 

Acum am vazut ca am scris de trei ori acelsi mesaj, ca sa nu ziceti ca nu sunt o obsedata!!!!!!! id="teal">[:D] [xx(]

PAUL e foarte obosit dar nici sa doarma nu vrea, ii dau iaurtul si daca nu vrea nici dupa sa doarma, il scot in parculetul mic de langa Billa [xx(]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna

cam putina activitate pe aici oare unde sunteti?

noua ne iese si dintisorul 3 unul sus[bang] si tocmai cand ma bucuram ca a iesit fara probleme a trebuit sa mi se arat contrariul

iar am dat-o in diaree, azi a fost maraila sef si imi e asa mila de el ca nu ii pot face nimic cred ca pana maine sparge gingiuta si poate scapam, sper din suflet sa nu fie de la dintele urmator ca la ceilalti 2 a inceput diareea cam cu 2 saptamani inainte[bang] sa se vada ca ar iesi

[bang] si pediatra e in concediu, vineri plecam din tara, asa ca a picat cum nu se poate mai bine[bang] oare cand se vor termina aceste probleme?

 

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]

Dupa 2 zile in care tot ce am putut sa fac a fost [(pc],apar si eu sa va salut.

[pup]

Didutzaid="red">,chiar inainte de a se incheia votarea am reusit sa votez si eu doi gemenusi frumusei pe o bancuta.Sa fie cu noroc.

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...