Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (66)


Recommended Posts

DUTZIid="red">, eu ii dau lui Paul carne in prima zi, apoi galbenush cu mamaliguta si restul, ficat, a treia zi, le tot schimb, cu pestele nu am inceput, dar am de gand cat mai curand...te aunt de reactia lui paul...[:D] fug ca plange.

IOANAid="red">, din proprie experienta, continutul e peste tot..nu numai fata!!!![:D]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[bis]LA MULTI ANI!id="size3">id="red">[bis]pentru nora noatra Denisa,pentru Radu,Ioachim,Darius,Nicholas,Iustin,Andrei.

 

mai avem 2dintisori de ieri![bis]problema e ca nu au spart sus unde trebuiau sa iasa,sunt tot jos[V].oare e ok?

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BITSULINA SCUMPIid="red">, staaaaaaaai linistita, nu cred eu sa fie o regula mai intai doi jos si apoi doi sus, ies cum o fi, nu mai sa iasa [bibe]...al meu e shtirb, manca-l-ar mama de shtirb...care culmea doarme la el in paututz acum [bis] [bis] [bis]

mey eu ii fac acum sa pape de pranz: dovlecel la cuptor umplut cu: branzica, smantanan, ou (galbenush), laptic (bebelac), rosie, marar...a mai facut cineva asa???? i-a placut bebitzului sau bebitzei???? eu incerc sa vad cum iese si daca ii place, o sa va anunt de rezultat...[:D] pupici vouaid="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICAid="blue"> [s] multi ani sanatosi, fericiti si plini de realizari!...[pup]

 

MIKI...id="blue"> [berica] vine Milumil 2 in ce cantitate vrei, cand vrei... unde ti-l dau?[:D]!....[pup]

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MICHE...id="blue"> cum stai?... Eu sunt zombi!... Ieri noapte am dormit 3-4 ore si azi noapte 1 ora... Dupa care de cate ori m-am intins in pat incepea sirena de fii-miu[q]... care parca stia ca vreau si eu sa ma odihnesc...[bang]

Era s-o patzesc cu declaratiile...[bang] Noroc ca am avut un moment de inspiratzie si un inger pazitor la indemana (Paxela)si am rezolvat problemele...[bang]id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, va multumesc din suflet pentru urari, mi-au dat[q]va doresc si voua numai bine

ioana, cunosc atat de bine problema asta[:-)))]

otilia, eu zic sa faci trecerea inlocuind cate o cupa din laptele vechi cu laptele cel nou pana ajungi sa-l inlocuiesti pe cel vechi in totalitate...mie mi-a luat vreo saptamana...nu am vurt sa o fortez cu absolut nimik desi am vazut clar ca nu-i facea nimik rau.

am fugit, va pup sa aveti o zi buna

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va pup pe toate si va urez ce-i mai bun celor care se sarbatoresc...

Nu ptrea am timp sa intru...acu doarme cupilu'...e super activ...incat tot timpul meu e ocupat cu plimbarici si papici si joaca...am facut un program de somn, plimbare si papa de care ne tinem cu dintii si e bine.

Noutati: avem inca 2 dinti, in total 6 [^], papam bine orice ne da mami...o data pe saptamana ficatel (un lob), de 2 ori galbenus (pe care il adora),de 2 ori ciobita de vitel cu bors de casa si 2 ori supa de legume cu carnita de pui. Trebuie sa-i bag si peste, da inca n-am cumparat (peste alb: pastrav, salau, crap), ciorbita de perisoare de pui si vitel. Mai papam mamaliguta cu branza si smantana...piersici si nectarine la greu, caise...noi ne-am facut meniu pe zile si incerc pe cat posibil sa-l respectam. avem 8.200 kg si asta nu ne impiedica sa pasim viguros tinut de manute. Papam de o saptamana numai seara Milumil 3 si vreau sa va spun ca are un gust trasnet...eu care nu suport laptele...pe asta l-as bea...e super buuuun...Azi a fost prima zi cand Vladut n-a mai supt....si cred ca asta e...gata cu tzatza...Bine ca-i place laptele praf...Sa fiu multumita 8 luni de tzatza [cheers] Cam atat despre noi....

Voi ce faceti, fetelor, cu cupii ca sa mai stati pe forum? Sugestii....sfaturi...

Mi-au plactu pozele, super mamici cu bebici...din pacate ma delectez doar cu poze nu si cu intalniri...va citesc, constant, dar nu ma pot apropia de taste...ca ...frige....o sa treaca si perioada asta si o sa vina alta, mai agitata...cand vor merge in picioare singuri si atunci sa te tii...

Hai ca va pup si sper sa "ne revedem" curand...

 

Cookie pupici lui Sabinutza dragutza [pup] de la un Vladut super razaretid="red"> (rade in hohote de te face si pe tine sa razi)...

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi An[cheers][bum]i! bebeilor nascuti in 26. Sa traiti si sa fiti sanatosi.

 

fetelor care va ingrijorati de copilasi stirbi stai linistite. Daria are 7 luni si nu are dintisori iar sorsa a avut primul dintisor fix la un an. Dar nu am avut NICIODATA probleme specifice dureri, diaree, febra etc. Nici nu observam cand ii ieseau.

fara dinti nu raman ei.

 

 

http://community.webshots.com/user/niculas

carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)

Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...