Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (66)


Recommended Posts

FELISid="red">, ma bucur mult ca ai rezolvat problema cu declaratiile...cat despre ingerasul tau pazotir, cred ca fiecare dintre noi ne-am dori un asftel de ingeras, ia zi PAXELAid="red">, in cate te rupi???? eu as vrea 2 PAXELEid="red">, una sa stea cu bebe si una sa faca treaba in casa, in rest ma descurc...[:D]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 151
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Felisid="red"> saru'mana s obrajorii.Facem schimb daca Mihai mananca si NAN 2, daca nu fetele cine vrea sa spuna ca n-am ce face cu el, l-am deschis si am citit ca se tine maxim o luna deschis.Eu am de gand sa-i dau pana se face de scoala[:D] tzitzi daca vrea si am.

OOnitza id="red">m-ai omorat cu meniurile tale..cand ai timp si chef ? eu inainte eram gospodina, iubeam bucataria faceam chinezarii, italienesti si alte specialitati.Acum nici macar o omleta nu-mi mai vine.

 

Sunt zombi, umblu dupa mine cu agenda ca altfel nu as rezolva nimic din cauza de dezorganizare.Azi am plecat de acasa in papucii de casa si mi-am dat seama cand am parcat la Universitate..ce era sa fac ca m-am muncit 1 ora pentru locul ala de parcare...? am mers asa cu capul in pamant de rusine.Parca eram homeless.

 

Tocmai il culcasem pe Alexander de 10 minute, sforaia bine, cand aud in monitor scarta-scarta de la pat.Zic ma , da nu-si gaseste pozitia ? cand ma duc sa vad...era in picioare in patut cu ochii inchisi !!!! oare e somnambul ? [alcool]

 

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

YUPIIIIIIIIIIIIIII, astazi ne returneaza banii pe televizorul care ni s-a stricat si ne vom lua un Philips probabil, abia astept, m-am saturat fara telelvizor!!!! [xx(] noroc ca am net!!!

AStazi ma duc iar la dentist, m-am cam saturat de polizor si alte instrumente de care mi se face pielea gaina!!!![:D]

AM primit de la GANDACICA, informatiile necesare sa ajungem la un dermatolog bun, si maine ma duc cu Paul, abia astept sa rezolvam problema, a facut falcute, e un scump, seamana tot cu tati [:D], si e un rasfatel, deh, doar unul avem si noi!!!!!

RALUUUUUUUU,id="red"> pe unde esti? ce face don'soara Mariuca?????id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o absenta indelungata(prea indelungata[q][q])revin si eu.Gata,acum sper sa mearga si calculatorul si net-ul.In ultima perioada s-au petrecut unele lucruri)am fost la operatie),am fost si in concediu la mare,cateva nunti...in rest,toate bune.Mariuca cred ca este ca multi altii de aici,adica nu prea mananca(de ex.azi a mancat la 7 laptic 150ml. si de atunci nu a vrut decat ceai pana acum[q][q]),nu mai sta in patutul ei singura deloc.De cateva zile am pus-o in premergator(desi am zis ca nu o pun[:D]....),aceasta fiind singura modalitate in care pot sta mai linistita,altfel trbuie sa stau numai cu ea[bang]...deci e rasfatata!Merge in picioruse binisor,se ridica singura pe patut,avem si 2 dintisori...altceva nu stiu ce sa va mai spun decat ca mi-a fost dor de voi.Poze am inteles ca au aparut,poate imi dati si mie adresa sa le vad...si poate mi le dati si mie sa le am(Roserb,Mikiid="red">.....)

Acum va las,merg sa0i pasez ficatelul,poate totusi mananca ceva cand se trezeste.Diseara dupa ce adoarme intru sigur

Va pupic dulce si abia astept sa-mi reiau bunul obicei de a discuta cu voi in fiecare zi

Pupici[pup][pup]

 

POZE

Andreea si Mariuca(7.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bits id="red">felicitari ptr. dintisori; sa-i stapaneasca sanatos!!!; cred ca-i taaare haios cu 4 dintisori jos; nu are nici o problema daca i-au iesit tot jos; lasa c-o sa-i iasa si sus.

Fetelor acum stau si devorez o inghetata; a obosit raaaaaau de tot!!![bang]

Adriana, Dutzi id="red">ma gandesc mereu la voi, ca trebui sa va impartiti in doua.

Eu mai am putin si o iau la sanatoasa; cred ca dac-as avea gemeni mi-ar fi muuuult mai usor(asa cred eu???); cand vine ora mesei imi iese fum si pe nas si pe urechi[starwars]; tre` sa ma tin dupa amandoua sa manance; daca Emily inceteaza sa mai manance nici Arisa numai mananca, sau si mai grav Arisa dupa 5 linguri de mancare spune sa-i dau EU!!!, si va dati seama ca trebui sa ma tin cu linguritele dupa amandoua; Arisa parca pe zi ce trece devine tot mai egoista; ii ia bibi cu suc lu` Emily, musai sa-i guste din mancare, se urca in patutul ei, ii ia suzeta, ba a incercat si la haine dar a vazut ca nu o incap[bang], ii mananca biscuitii; ba uneori cand nu sunt atenta mai da si ea, o trezeste inadins dar pe chestia asta nu o iert!!! Sunt un pachet de nervi!!! Roserb, Monica, Gandacico id="red">voi cum stati???

Cat as incerca sa vorbesc cu ea, s-o iau si cu binele si cu raul, sa-i iau tot ce vrea ea, tot degeaba, crede ca-i iau mai multe lu` Emily. Dar are si ea un punct bun, daca o pun sa aiba grija de ea, de exemplu daca o las pe Emily in canapea, sii spun sa aibe grija sa nu cada, are fff. mare grija de ea!

Oare de ce va plictisesc pe voi cu asa ceva??? oare de ce nu merg eu la somn??? IERTARE FETELOR!!!

Azi i-am dat ptr. prima oara lu` Emily ficatel de pasare, cu orez, morcov si un produs japonez=natou=, plus sos de soia, numai putin; la devorat, dar asta fiindca la pranz nu a mancat tot, nu a dormit mai deloc, cat am incercat eu s-o readorm plimband-o in ham in spinare, lasand-o si pe jos sa se rostogoleasca si sa se tarasca, iaca s-a gandit ea sa readoarma, dar tinuta iarasi in spinare, in ham, cand sora-sa s-a trezit; a readormit nu-i bai, dar numa` 30`, caci a facut in asa fel Arisa de mi-a trezit-o[bang]; imi venea sa plang de ciuda[q], caci nici baie nu apucasem sa-mi fac[q], asa ca, cand a sosit tatasu acasa i-am lasat-o pe Emily in grija(nu a fost prea incantat, dar....[bang]), mancarea pe masa si am plecat s-o spal pe Arisa, care in ultima vreme face figuri si la baie, de ne-aude si mama de-acasa; acu` numai vrea sa-I faca baie decat in albiuta lu` Emily, iar daca numa` te-apropii de podoaba capilara, concert.......[bang][starwars]. Dar biata Emily dupa ce i-am facut baita a mancat tot, de-alins castronelul, dupa care sa mai jucat o gramada, apoi tati si sooooooomn!, pana pe la 4-5 am. cand se va trezii ptr. titi, POATE!?

 

mamica celor doua cucuiete.

http://photos.yahoo.com/munterosucaine

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by monica-elizabet

moama...ce ma oftic(bine inteles ca glumesc) cand citesc ca aveti dintisori...ruxi nu are nici unul, chiar mai e cineva care nu are nici un dintishor??? sau numai noi suntem babe fara dinti...oare sa-mi fac deja probleme? are 7 luni si 10 zile.


id="quote">id="quote">

 

cuscritzaid="red">, nici David n-are nici un dintzisor...ce sa zic, nici macar o adiere de dintzisor, canin..etc..

ce sa zic! de 2 luni isi freaca gingiile da el tot stirb e..[:D](nepotzicii mele i-au iesit primii dintisori la 1 an ) [:D]..

 

....si mey...si David e mucios de 3 zile...si tuseste..[bang]Azi am fost cu el la doctor si i-a dat un sirop de tuse..

s-a molipsit de la Ruxitza...[:I]id="size1">id="green">

 

[mamica] lui David pushlamelu', tras ca prin inelu' (1 dec. 04) id="Arial Black">id="size1">

pozitzeid="green">id="size1">

am si motto : "mai binele este dusmanul bineluiid="green">"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by monica-elizabet

LA MULTI ANI! DARIUS, RADU, ANA DENISA, ANDREIazi si noi sarbatorim 8 ani de casniciecopilasii mei parca sunt un pic mai bine, nasul nu le mai curge deloc dar de tusit...mai tusesc, la mine e invers...nu tusesc dar imi curge nasul[bang]...moama...ce ma oftic(bine inteles ca glumesc) cand citesc ca aveti dintisori...ruxi nu are nici unul, chiar mai e cineva care nu are nici un dintishor??? sau numai noi suntem babe fara dinti...oare sa-mi fac deja probleme? are 7 luni si 10 zile.va pup sa aveti o zi minunatamonicahttp://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos


id="quote">id="quote">A rmas fi-ta singura baba stirba de pe grup. O s-o arate fetitele cu degetul [:D][:D][:D]Da'las sa vezi tu cand i-or da ca dau toti odata."Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"[mamica] Alex - 5 Nov. 2004 ......... id="red">poze cu noi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am delectat cu cateva poze ale cucuietelor IONELEI-ROXANA, si acum ma duc sa ii fac laptele lui PAUL, desi sunt foarte mari sanse s anu il bea [bang]...IONELA, ai fetite tare frumoase, desi treci prin multe acum, sunt convinsa ca te topesti atunci cand iti trag un zambet din ala strengareste, nu-i asa? [:D]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...