Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor! Azi sunt foarte suparata si in mare dilema. Tocmai m-am intors de la control de la T si mi-a zis ca am colul cam scurt si s-ar putea sa facem cerclaj [zid][zid]. Asta ar fi una din variante, cealalta propusa ar fi sa ma prezant eu la control in fiecare saptamana sa vedem cum stau lucrurile. Si nu stiu ce sa aleg. El a zis ca varianta cea mai sigura ar fi cerclajul dar ca s-ar putea sa nu fie nevoie pina la final.Asa ca sunt in mare dilema, inclin sa merg pe varianta sigura dar mi-e frica de mor. Oricum duminica ne vedem iar si hotaram cum facem. Cam asta ar fi, in rest toate bune, bebe a crescut mult deci se pare ca Pregnylul l-a ajutat. Imi pare rau daca v-am intristat si eu cu problema mea, dar mi-e mai usor daca am cu cine discuta.

Va pup dulce

 

Madau [gravi] si [fetita] 23+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intr adevar triste povesti.Eu sunt pacienta lui din luna a 4-a si am ajuns la el dupa experiente triste cu alti medici.Cred ca nu ar trebui sa consideram pe vreunul super om ci sa il alegem pe cel potrivit noua. Sincera sa fiu si eu am persoane pe care nu le suport din prima clipa in care le vad si de aceea nu se pune problema unei relatii de vreun fel cu pers respectiva. Se poate sa se intample asta si in relatia medic-pacient...ca doar si voi ati spus..sunt si ei tot oameni.Asta vb despre simpatii...ca in ceea ce priveste profesionalismul nu cred ca si a batut jok de cineva.

 

latrishia 30+id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, madalina...

din cate am vazut eu la dansul, nu e adeptul cerclajului inutil. daca ti-a propus varianta asta, eu as zice sa mergi pe mana lui. stii doar ca nu obisnuieste sa faca lucruri inutile...

 

in schimb mi-ai dat o speranta cu pregnylul... si eu sper sa vad bebita ca a recuperat... acum nu sper sa fie si la zi, da' macar sa nu o mai vad atat in urma...

 

hai, nu-ti fie frica... o sa vezi ca nu e cine stie ce pana la urma!

 

Cristina [gravi]25+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="Comic Sans MS">

Poze cu Andrei

Gasca noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la burtici!

Multumesc pentru gandurile bune, pana la urma m-am hotarat, merg pe varianta cu cerclajul, mai ales ca in ultimele zile m-a tot deranjat burtica, abia pot sta jos, plus ca bebe se incapataneaza sa loveasca in colul meu. Asa ca tineti-mi pumnii duminica, o sa am nevoie ca mor de frica!!!!

Are cineva idee cam cat ar "costa" toata treaba asta? Ma gandesc la anestezist, asistente, etc. Am inteles ca e o operatie usoara dar..... oricum. Daca are cineva vreo idee dati-mi un mesaj pe privat. Va pup dulce!

 

Madau [ gravi] si [fetita]23+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am o mare dilema , va rog sa ma ajutati.Eu sunt acum pacienta altui medic ( Anca Alexandru ) despre care am auzit unele chestii nasoale pe forum.As dori sa obtin o consultatie la Dr.Tutunaru . Mentionez ca am o sarcina de 14 saptamani si infectie cu Ureaplasma Urealiticum de 4 ani...si iau antibiotice (Azitrox) la prescriptia dr. Anca.[bang]

A mai trecut cineva prin ce trec eu ? Ca sunt tare nehotarata ! Am auzit numai chestii bune despre Dr. Tutunaru.A mai schimbat cineva medicul...si a trecut prin nehotararea mea ?

[gravi]14+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, este un cabinet cu circuit inchis, chiar dansul ne-a rugat sa nu facem publica aceasta adresa. Jane, cel mai bine il suni pe dansul, oricum la cabinet nu poti merge pur si simplu, fara programare. Suna-l si vezi unde te cheama la consult, poate te cheama la spital prima data.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...