Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Anisid="red"> superba poveste si impresionanata! Eu maine ma duc la a2-a eco morfologica si apoi la Iosup..dupa care tisti la T cu rezultatul[;)]...cu mine T a fost nemaipomeniid="blue">t...cind am avut probleme l-am trezit si la 6:00 dimineata din somn si la 7:00 era chiaun la spital sa ma vada...momentan numai cuvinte de bine despre el..Doamne ajuta sa fie bine in continuare![ruga]

 

Cafeluta dragutaid="size2">id="blue">[gravi]

[/url]"]Biancaid="size2">id="blue">[copil]20+

 

Sa nu depunem armele si vom reusi!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si pupici tuturor burticoaselor dragi de pe acest site! Si eu ma duc zilele astea la dl.dr.T ca sa-mi spuna ce trebuie sa fac in continuare, adica de la 15 sapt.mai departe, avind in vedere ca am RH-.Cred ca o dozare, dar nu stiu la cite sapt.Am o intrebare pt.voi:credeti ca daca il intreb de ce am unele dureri la coloana sau alte chestii mici, o sa creada ca sunt ipohondra? Multumesc mult.[;)]

 

SFD

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am intrebat tot ce mi-a trecut prin cap...si pe mine ma doare coloana de la 14 sapt...acum parca de 1 sapt. m-au mai lasat...intreaba-l tot ce vrei Dori!id="red">

 

Cafeluta dragutaid="size2">id="blue">[gravi]

[/url]"]Biancaid="size2">id="blue">[copil]20+

 

Sa nu depunem armele si vom reusi!id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

apropo de toate chestiile astea "nasoale" care circula despre dr, vroiam sa va povestesc ceva...

 

am o prietena care are o burtica de 38 sapt... si n-are dr cu care sa nasca, fiind abandonata de cea care i-a urmarit sarcina... e, si zic, hai sa fac o fapta buna pt ea, sa merg la T sa o prezint, cam cu teama de refuz sau cine stie ce comportament, care sa o deprime pe fata asta...

 

sun la dr, nu raspunde, suna si ea, la fel[V]... ma gandeam ca o fi plecat din tara, stiam eu ceva... si apoi sun la asistanta care a raspuns si a programat-o pe loc pe prietena mea (care avea dureri si se temea sa nu nasca...)

 

si am mers la cabinet, am asteptat si am intrat.

No, spre uimirea mea (ma asteptam sa gasesc un dr nervos si obosit) m-a intampinat asa voios, m-a pupat si s-a bucurat sincer sa ma vada.[:)]

iar cu prietena mea s-a purtat si mai fain, au ras la echo de bebe, i-a facut poza... deci, a decurs frumos, dar mi-era o teama...[:I]

 

in final, va naste cu el, dupa ce se intoarce in tara, in Elias, care dupa cum mi-a spus chiar dr, e "super misto"! - maternitatea[cool]

 

asa ca... aveti noroc cele care nasteti de acum incolo, in Elias

pupici[pup]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

dragi fete, paciente ale dr T si viitoare mamici, am o intrebare, stiti cumva de ce nu mai raspunde dr la telefon? sau vi s-a intamplat si voua sau...ca pe bune, e cam aiurea![bang], el care era asa de promt, acum raspunde doar Simona, asistenta sa... in cazul in care o pacienta naste??? si e noapte???

 

stiti ceva? va intreb pt prietena mea, al carui caz vi l-am povestit mai sus...si care e putin ingrijorata ca daca o apuca... n-o sa-l gaseasca si nu stie ce sa faca![V]

 

va rog! daca stiti ceva, spuneti-mi, sa stiu din timp...

 

[pup][pup][pup]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, e plecat. mi se pare normal sa nu raspunda, ca doar pe rooming el plateste. asta e, nu e in tara... daca nu cunoaste numarul...

in locul lui nici eu n-as raspunde!!!

mai ales ca nu vreau sa ma gandesc cate "urgente" il cauta la tf.

daca e ceva atat de imp, cred ca se poate trimite un sms... dar plecat din tara tot nu vad ce ar putea face!

 

Cristina [gravi]28+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="Comic Sans MS">

Poze cu Andrei

Gasca noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...