Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nu se pune problema asa!

In general, daca trimiti un sms pentru ca ai o urgenta, te pune in legatura cu cineva din spital:cu dr de garda sau cu unul dintre rezidentii lui...Daca problema nu este atat de urgenta, o lasa pentru cand se intoarce...

 

Nicoleta si [copil] Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Clio si Androix, multam de ideea cu Sms... [flo]

 

oricum eu nu ma refeream ca nu raspunde cand e plecat, ci cand este in tara, foarte in tara, si la cabinet chiar...normal ca nu ne cunoaste toate nr de tel, ar fi culmea... dar inainte era altfel, raspundea la orice telefon, la orice ora[bis]

 

cred ca totusi si-a schimbat putin tactica si a devenit mai selectiv... nu stiu de ce am eu impresia asta[bang]... sper sa ma insel, ca totusi u gravidele nu te joci, si daca nu ai chef sa accepti vreuna, ii spui pur si simplu, nu faci chestii de-astea, sa nu rasp la tel...

 

asta e[alcool] sper sa nu-mi dezamagesc prietena, ar fi o experienta aiurea pt ea, [q]

 

va pup[pup]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki,este si el un om, 'nu poate sa multumeasca pe toata lumea...e firesc sa fie asa'.Iar acum are o asistenta care se ocupa de programari, daca e ceva urgent si pacienta ii spune lucrul asta, el va fi anuntat cu siguranta.Probabil, incearca sa se organizeze intr-un fel sau altul...Ar fi culmea sa se ocupe el de tot!Parerea mea este ca greseala este a pacientelor care nu inteleg ca trebuie sa il sune doar atunci cand este cazul.Hi!Hi!Recunosc ca si eu eram pe vremuri una dintre ele [:D]

 

Nicoleta si [copil] Alexia (dn 21 aprilie 2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi se pare aiurea sa raspunda la absolut toate telefoanele. sincer acum.

mi-a raspuns o data cand era in sala de operatie. io m-am simtit f prost. ca l-am deranjat. apoi, daca eram pacienta de pe masa, cu siguranta nu mi-ar fi placut sa stea cu bisturiul pe mine si la taclale la tf!

cum de altfel mi se pare normal sa nu raspunda in timpul consultatiilor. recunoasteti ca nu e placut sa vb cu tine, apoi sa raspunda la tf si sa astepti 10 min sa termine ca sa te lamureasca si pe tine...

cat despre "dezamagit" persoane, eu zic ca nu poate multumi pe toata lumea. satisfactia fiecareia nu poate fi intotdeauna pe masura asteptarilor...

 

Cristina [gravi]28+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="Comic Sans MS">

Poze cu Andrei

Gasca noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de ce nu raspunde ramona la tf. poate dimineata nu poate vb de la spital, o fi cu alt doctor pe-acolo... nu-si permite fata sa stea sa faca programari. in fond, slujba ei de la cabinet e ceva in afara serviciului.

nu caut scuze, dar incerc sa ma gandesc de ce...

daca e ceva urgent dati un sms si rugati-o sa va dea un bip cand poate vorbi. alta idee n-am.

 

Cristina [gravi]28+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="Comic Sans MS">

Poze cu Andrei

Gasca noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Ramona nu raspunde la telefon pentru programari decat dupa ora 14.00. Dimineata are program la spital, este angajata acolo, mi s-ar parea aiurea sa o certam ca nu raspunde. E o limita de bun-simt, cat lucreaza la Elias, se ocupa de problemele de acolo, nu face programari la cabinetul personal al doctorului.

Daca e urgent, un sms si da ea beep inapoi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...