Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

Fetelor care stiti sigur cand se intoarce Dl doctor? Pentru ca mie la ultima "intalnire" mi-a spus sa-l sun pe 25 pentru programare la laparo, 25 care e duminica si mi-e jena de mor sa sun. Ma gandeam ca daca vine pe 25 sa las omu sa respire si sa-l sun luni pe la pranz.

Stiti sigur ca se intoarce pe 26?

Eu ce naiba fac ca deja nu mai am rabdare si ma apuca palpitatiile numai cat ma gandesc la operatie.. dar cand o sa fiu acolo

 

cami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Csami30, eu i-am trimis un mail ca sa il intreb daca ma poate primi (eu vin de la alt medic) si sa ii explic situatia in care ma aflu si mi-a scris ca nu e nici o problema doar ca pleaca pe 19 noaptea si vine pe 26 sept dar sa sun sa ma pogramez la cabinet!!!

 

Kikiriki [gravi] 17+ si [copil] Luannaid="red">

 

Kikiriki

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna fetelor!

 

pe prietena mea a vazut-o dl doctor sapt trecuta, ma rog nu stiu in ce zi, ca cica tocmai pleca, si atunci a ramas sa o consulte alt dr, de care eu una nu am auzit, insa dr T l-a recomandat, in caz ca nu va fi el cand fata naste, sa-l sune pe acesta - Bogdan...

 

acum nu stiu, e cumva vorba de rezidentul Bogdan, acela tanar si de treaba[cool]? in orice caz, ma bucur ca e pe maini bune oricum ar fi, deci n-a lasat-o balta![:D] si prietena mea e multumita si de unul si de celalalt!

 

sa dea Domnul sa fie bine! si pt voi la fel![flo]

 

we placut[pic]...[cina2]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor care ati facut laparo cu el pentru ca eu astept fatidica zi de luni 26 sa ma programeze si pe mine si am un morcov ca de aici la usa. sunt asa de speriata mai ales ca nu am mai calcat in spital de la operatia de apendicita din clasa a 6-a, cand am beneficiat de rahianestezie si cand am ajuns in salon, de la sala de operaie, m0am transferat pe picioarele mele de pe un pat pe altul

Daca sunteti pe aici care ati 'beneficiat' de laparo cu el, va rog incurajati-ma si pe mine pe pm si instruiti-ma si pe mine in detalii 'tehnice'

 

cami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...