Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

rocado, el nu face inseminari, ca nu are unde. dar te poate indruma daca faci monitorizarea cu el...

 

cami03, si eu la fel, de la apendicita n-am mai calcat in sala de operatie... dar nu e asa greu cum pare, laparo e floare la ureche pe langa apendicita!! hai curaj, ca scapi repede!

 

si eu tot de o plecare in jur de 10-12 stiu...

 

Cristina [gravi]30+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="Comic Sans MS">

Poze cu Andrei

Gasca noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by cami30

Utocatalinaid="red">- unde anume il gasesc la Elias? Ca nu am mai calcat pe acoloCristinaid="red">- eram mai viteaza in copilarie, deja imi tremura chilotii pe mine [:(]cami


id="quote">id="quote">Cami Elias- cabinetul de colposcopie la parter intreaba la receptie si te indruma ei, in general de la 8 dimineata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CAMI, pai asa cu vitejia?? o pierzi??

programul e urmatorul: luni:10-12, miercuri 8-10, vineri 10-12. pentru urgente este in fiecare zi in spital.

daca nu te descurci, intrebi... dar daca intrebi la receptie.. aia te pun sa faci fisa de prezentare. intri in spital, treci de receptie si ajungi dupa cativa metri la o "intersectie"... la stanga e un culoar lung. mergi pana in capat, si cand ajungi la usa e un hol la dreapta, tot pe langa o receptie. colposcopia e prima usa pe dreapta... scrie... o sa vezi si niste scaune albastre chiar pe hol.

 

Cristina [gravi]30+id="red"> si [copil]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="Comic Sans MS">

Poze cu Andrei

Gasca noastra

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...