Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

 

hmmmmm!!![biz] ati lasat-o balta cu intalnirea, dupa cum bag io de seama... e, asta e![:D] mergeti, bronzati-va, ne vedem dupa aia...

 

Mickyyy,id="red"> Spitalul Elias e pe langa Manastirea Casin, pe linia tram 41, acum depinde de unde vii...strada se numeste Sanatescu...

 

dupa cum stiu eu, dr este luni-mie-vin la spital... poate stiu fetele mai bine! eu stau pe langa spital, daca te pot ajuta cu ceva, spune-mi[^], it's my pleasure![:D]

 

va pup

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by uki

No, ma gandesc sa ma bag io prima[:D], ce ziceti? pot pentru ca sa???Cristina - Calinescu Luciaid="red">, pai daca zici tu, asa sa facem, da sa stii ca ... cu bebeii dupa noi...e cam circ[duel], nu stiu... zic si eu, si sarac doctor...[cusca]punem la cale? asa de ... ziua lui[:D][:D][:D]id="red">id="size4">[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">


id="quote">id="quote">Mey, da cand e ziua lui??? Sa ne putem organiza.....Cristina si bebe Maria[copil]"Heaven is not a place, it is a feeling bebe Mariapagina Mariei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uki,eu sunt Adelina.N-am prea postat pe aici,dar tre sa fac o miomectomie laparoscopica cu dr T si vreau sa te intreb daca ai idee cam cat costa o laparo la el.Sau poate o nastere.Eu i-am mai dat o data ceva dar ptr chiuretaj si atunci stiam cam cat e si in oras.

 

si cand?daca primeste numai bani,sau tre sa-i cumpar ceva fetitei si pun acolo......

Multumesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna!

 

draga mea Adelina, uite eu doar am nascut cu dr Tutunaru, in 2003, ceea ce e foarte demult[:D], si nu mai sunt la curent cu noile preturi, in lei noi, grei etc.[:D]

so, poate iti vor spune fetele care au nascut mai recent cu domnia sa!, ca de ex, ... sa ma gandesc! aaa, Clioid="red">, ea stie sigur[^]

 

cat despre alte operatii...sa ma bati ca nu am idee, nici cum sunt nici cat costa, of, mai bine sa n-ai nevoie![flo]

 

Cristina, Calinescu Lucia id="red">- ce sa zic? ziua de nastere a domnului doctor e un maaare secret, nu pot sa spun asa...in gura mare[:D]

ia, ia vino mai aproape, da urechea incoa'[;)]...intelegi? ssst![iepu]

 

vedem cum facem...vorbim, sa venim toate din vacanta si dupa...

 

punem la cale! bine?

 

pupaceli

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din nefericire, habar nu am de preturi...Eu nu pot sa spun decat cum au stat lucrurile cu nasterea naturala si asta in cazul meu [:D], atat!

Mai multe nu stiu [:D]

Adelina, discuta cu fetele care au facut laparoscopie, le gasesti la "Asteptand un ingeras in viata noastra" sau daca ajungi la T, intreaba-l direct pe el!

 

Nicoleta [mamica] si [copil] Alexia

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai intrebat dar nu prea se inghesuie nimeni sa-ti rapsunda pentru ca dr. T nu prea primeste bani. Eu am nascut acum 2 luni jumatate si nu i-am dat nimic... tragi singura concluziile.

Clio te-a sfatuit bine sa intrebi fetele care au facut laparo.

 

Andreea mamica lui [bb] Filip Stefan

Pozici cu Filip

Cum s-a nascut Filip

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...