Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by uki

Adelinaid="red">, daca intrebi si direct pe dr? pe site la elwww.infertilitate.ro si apoi astepti sa raspunda si el cand ...are timp? e mai bine, ma gandesc...[:D][flo][mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">


id="quote">id="quote">Tocmai a intrebat cineva zilele astea raspunsul fiind "moca" [:D][:D][:D] Andreea mamica lui [bb] Filip StefanPozici cu FilipCum s-a nascut Filip
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doar nu era sa dea raspunsul in lei grei si lei vechi??

Sau poate cine stie cum ar traduce "moca" in lei grei????

0.049 :))))))),cu umorul lui?

Pentru voi:

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

Numai bine

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mey![alcool]

 

eu oricum ma refeream sa intrebe pe site despre problema pe care o are... normal ca... moca e raspunsul, e deja clasic!

 

saracu dr![:D]

 

Adelina, multumim pt floricele, o sa le impartim intre noi, eu dau la ... burtici[flo]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Despre problemele mele stie dr T doar el mi-a recomandat miomectomoea laparocopica,

dar vedeti voi sunt tot felul de intrebari fara raspunsuri pe care voi m-ati ajutat sa le aflu(raspunsurile).

Multumesc,

si ca sa ajunga la toate:

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo]

 

Eu nu am cum sa ma duc de ziua lui cu bb in brate ptr ca nu am bb dar un gand bun de ziua lui ar putea primi,daca as sti cand este..........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Erica, pai asa trebuia sa zici de la inceput. Nu ti-am inteles primul mesaj iar pe aldoilea l-am vazut prea tarziu. Mai mult ca sigur ca daca lucreaza in we ese la spital la elias. Pana la urma l-ai gasit sa-u te-ai lasat pagubasa?

Cami30, il suni 0723.999.939 si il intrebi cand il gasesti la spital. Raspunsul o sa fie: de luni pana vineri in fiecare dimineata, sau sunt de garda in ziua X, si te poti duce atunci.

 

Andreea mamica lui [bb] Filip Stefan

Pozici cu Filip

Cum s-a nascut Filip

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androix, multumesc mult. As vrea totusi sa merg la cabinetul particular al domnului doctor si am gasit un nr te tel pe website-ul lui. E cel de la cabinet, unde se fac progrmari? Nu as vrea sa is sun direct, din moment ce nu sunt nici din Bucuresti, nici nu e urgenta.

 

cami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...