Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru ( 7 )


clio

Recommended Posts

Cami, sunand la numarul acela, gasit pe site-ul lui, te programezi la cabinet. Asistenta care iti va face programarea, iti va da toate detaliile( unde si cum ajungi la cabinet)!

Eu, cand am sunat pentru programare, am gasit liber fie la cateva zile, fie la maximum o saptamana. Deci, nu cred ca dureaza o luna! Daca vrei sa anulezi programarea [:D], este suficient sa anunti cu o zi inainte de data la care ai fost programata!

 

Nicoleta [mamica] si [copil] Alexia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna fetelor!

Ma bucur sa va regasesc in verva si optimiste! Sunteti haioase foc cu intalnirea... si daca va mai intereseaza din cate stiu eu joi este din nou de garda... dar nu bag mana in foc ca il gasiti in spital daca are vreo nastere pe aiurea [bang][bang](vezi Municipal)!

Noi de data asta nu raspundem la apel pentru ca suntem inca pe baricade, bebelina se lasa asteptata, ca o don'soara ce se respecta si ma mai pune si ea pe jar, pe langa caldura de afara.

Speram insa ca saptamana asta sa se decida cumva pentru ca apoi nu ne mai lasa dl dr.

 

Sa ne tineti pumnii!

 

Va pupam si va dorim toate cele bune,

 

Ioana [gravi] si bblina 40+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna!

 

WoW!!! Ioana... ce putin mai ai[wow]

 

sa dea Dumnezeu sa nasti usor, ca pe caldurile astea...[alcool], cred ca la Municipal, nu? Ne auzim cand vii cu fetita[:D]...

 

Doamne... ce repede trece timpul asta!id="red">

 

pupici[pup]

 

[mamica] Mami Gabriela si fetitzuca [copil] Mariuca(31 dec 2003)[:)]id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androixid="red">, imi pare rau -m-am exprimat gresit (graba, deh!). Nu era pt mine, ci pt o prietena care mergea pt prima oara, vorbise o data cu T, dar uitase sa intrebe si unde sa vina. Pan` la urma a sunat la Elias si a aflat...

 

Ioanaid="red">, nastere usoara!

 

Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, nastere usoara! Deci tot la Municipal te duce dl dr? Ca auzisem de la asistenta lui ca dau drumul la maternitate in Elias la inceputul lui august...dar se pare ca nu.

Iti tinem pumnii sa fie totul usor si sa iti puna epidurala la timpul bun, sa nu simti nimic!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana: multa bafta si sa auzim de bine.

uki: pacat ca nu poti sopti mai tare, dar am inteles. Poate ne intalnim noi, cele care am nascut sau vom naste cu dl.dr. asa la un pahar de suc, apa intr-un parc intr-o duminica cu bebeii si cu burticile, si poate mai discutam de intalnirea cu dr???/ Hey ce zici???

 

 

 

Cristina si bebe Maria[copil]

 

"Heaven is not a place, it is a feeling

 

bebe Maria

 

pagina Mariei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nique a postat pe 1 august si se plangea de bebelina care nu vrea sa iasa o data...si pe 2 august de dimineata a nascut-o la Municipal, prin cezariana. Am tras cu ochiul la forumul mamicilor de iulie-august. Asadar, Nique felicitari!!! Te asteptam sa ne povestesti cum a fost nasterea si de ce ai ajuns la cezariana? Sper ca ai avut bafta si l-ai avut alaturi pe dr T. nu pe altcineva din Municipal.

un [pup] pentru cea mica! Sa fie sanatoasa si norocoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...