Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004


Recommended Posts

[hia]

Ne re-primiti in randurile voastre???

Am lipsit motivati de o perioada grea, sfarsita cu doliu.Asa ne va gasi prima aniversare a lui Codrut...Asta e!

Acum incercam sa revenim la normal, desi e greu.

Nu mai stiu ce ati facut; am citit doar pe ultima pagina ca Olivia se opereaza maine?! De ce????Ce s-a intamplat???

Sper ca piticii sunt bine, sanatosi si voiosi![pup][pup][pup]

 

Adema&Codrut

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Nici nu stiu cum ar trebui sa incep??Poate prin a-mi cere scuze ca am lipsit atatea luni de zile?nu stiu daca sunt de ajuns.Insa pot sa spun ca am citit destul de des ceea ce a scris fiecare din voi.

Vroiam insa sa impart cu voi bucuria primei aniversari a lui Alexandru. Astazi este ziua lui si am vrut sa va spun si voua cat de fericita si implinita ma simt ca il am langa mine.Si as mai avea ceva de adaugat. Va multumesc ca existati. Impreuna cu voi am trecut si momentele grele si pe cele usoare din acest an. Vorbe ar fi multe de spus insa si eu si Bubu vrem sa va spunem tuturor doar atat:

Multumim!!!!!id="Impact">id="Arial">id="blue">

Ioana si Bubu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana si Adema, bine ati revenit printre noi!

Admea, condoleantele noastre. speram sa iti revii cit mai curind si daca vrei sa vorebsti cu noi, stii ca suntem aici intotdeauna! ce mai face Codrut?

Ioana, ceva poze de la aniversare nu aveti?

Olivia muulta bafta maine! [pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adema,condoleante,imi pare rau ca ati avut de suferit...dar ma bucur ca voi sunteti sanatosi.Ce mai face Codrut cu pielicica lui sensibila...daca ai timp si te simti in stare,mai spune-ne despre voi.

 

Ioana,bine ati revenit,ii mai urez lui Alexutu'tau inca o data LA MULTI ANI!...si vrem pozici[foto]

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult fetelor....si mai ales tie Roxi care ti-ai amintit[pup]. Distractie plecuta!

Am vazut si pe frumuselul de Stefanel..ce baiat frumos! Dar cu asa parinti ..nu-i de mirare....

Alice felicitari pentru examen!

Andreea ...bine ca ati trecut cu bine si de vaccinul asta..Ai intrebat de decalotare?

Andrea...lasa mami ..Stefi vrea sa fie fotomodel...asa ca tine la silueta ei!

Adela de ce nu-i dai cele 4 biberoane ...in 2...daca tot ati maninca?Ai incercat?

Gabriela..asa facea si Uka acum vreo 3 luni...nu-l puteam calma cu nimic...in cazul nostru a functionat numai lasindu-l singur in camera.

Am vazut ca exista un alt fotomodel....Moata..3 mese pe zi??? WOW...

Adina o sa treaca si perioada asta....

Monica tu cum te mai simti...?

Ioana ..La multi ani pentru copilasul tau!

Emanuela bine ai revenit...noi doua am mai vorbit..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olivia, multa bafta sa fie totul bine si sa te refaci cat mai repede. Eu n-am retinut stai acasa in convalescenta sau la spital? daca stai acasa macar il vezi pe Uka in fiecare zi (incerc si eu sa gasesc parti pozitive intr-o chestie nasoala [:)]. Oricum, chiar daca nu intri asa des, noi o sa ne gandim la tine. sanatate!!!!

Tu zici sa-i pun aceeasi cantitate de 600ml in 2 biberoane? pai nu mananca asa mult o data. El e genul "des si putin".

 

Adema, condoleante! Spune-ne de Codrut ce mai face.

 

Ioana, la multi ani pentru puiul mic si bine ai revenit! Sa creasca mare sanatos!

 

Maine avem zi de Priorix. In conditiile in care el are deja anticorpi de rubeola, ce credeti ar trebui sa ma astept la ceva reactii mai puternice? sau dimpotriva? ca nu mi-e prea clar [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...