Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004


Recommended Posts

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna seara!

 

vad ca mai nou Stefi isi decaleaza somnul de noapte. Si azi a adormit pe la 10 fara ceva. Azi nu a mancat nimic la pranz, a baut doar niste zeama strecurata de bors, iar apoi a vazut un covrig pe masa si pana nu i-am dat si ei o bucatica nu am putut sa o linistesc. Si pe la 6:30 a mai mancat 1/2 de iaurt. Dar si la noi a fost groaznic de cald azi.

 

Hi, hi, Olivia, care silueta. Ca domnisoara mea seamana cu mine [bang][bang] si are niste pulpite, of, of. Mai nou ii spunem "pufulete" ca mananca numai pufuleti si paine [bang]

Daria, sambata si duminica noi incerca sa o tin treaza macar pana la 12-12:30 si sa-i dau masa de pranz si abia apoi sa o pun la nani. A si pana la pranz, pe la 7 lapte si pe la 10 niste suc de fructe. Nu prea cred ca voi avea succes, mi-e frica ca ii va fi prea somn si va fi mofturoasa si nu va manca (mai ales ca ea oricum nu prea mananca pranzul)

Roxana, l-am vazut pe Serban, baiat mare si dulce!

Ioana si Adema bine ati revenit, va mai asteptam printre noi!

Andreea, pupici lui Pupi pe intepatura. Nu ne-ai povestit daca a plans.

 

Am o groaza de treaba, dar eu beau bere si stau pe DC [alcool]. O noapte/zi buna va doresc!

 

Pupici,

Andrea si Stefania (13.08.2004)

Stefi mica-mica si Stefi - mica

 

[cit] O poveste despre o raza de soare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe aici sunt , caut cazare la munte ca in Buc nu se mai poate respira ...

si zici ca nu au romanii bani ...nu gasesc locuripe nicaieri si sunt niste preturi de te doare mintea ..am gasit eu ceva in Poiana Tapului dar parca nu sunt conditii de mers cu bb ..inca mai caut ..poate ma apuca Duminica si ma las pagubasa ....

 

Olivia , tu ?esti la munca ?

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu va mai zic cum doarme D-l Pufulescu ..ca nu s-a schimbat nik ...le doarme nenica ... de ma duc eu sa-l trezesc !!!!

si eu am incercat sa-i schimb programul asta dar a fost un fiasco total .. asa ca l-am lasat in pace !!!!

vrea sa pape , papa ..vrea sa doarma , doarme ..si toata lumea e multumita !!!

 

Adela , tinem pumnii la vaccin sa fie bine ...

 

Simona si bb Luca

http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...