Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004


Recommended Posts

acum am citit ce ati mai scris si vad ca aproape toata lumea trece printr-o stare mai "altfel" ...iubitele, sper ca nu eu va intristez, poate ca zilele astea am fost cam nostalgica, dar promit ca imi revin!

 

va pupacim dulce pe toate[pup]!

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna ziua tuturor!

ma tot chinuiam dimineatza sa trimit un mesaj care sa va scoata din melancolie, dar din pacate nu a amers.

asa ca va pup in bloc si va spun sa lasasti melancoliile, suntem fericite ca avem asa niste copii frumosi, destepti si sanatosi si trebuie sa ne bucuram de ei in feicare secunda in care sunt cu noi! intotdeauna se vor intoarce la noi orice s-ar intimpla si vom fi stilpii lor de referinta, pina la adinci batrineti. pentru ca meseria asta de mama, chiar daca are si neplaceri, da si cele mai mari satisfactii. [flo] ptr voi toate si cite o imbratisare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicole,ca sa mai,mie imi vine sa o musc,sa o pup peste tot[olala],[pup]micul ingeras si pe mami a ei.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami,sa-ti traiasca Mihaitzu,sa fie sanatos si sa aiba parte numai de bine...deci si tu intri in clubul celor cu 2[:D]...copii ma refer,fetitza si baietzel...sa-ti traiasca...vrem poze.

 

Noi o sa plecam la mare,dar aproape de sfarsitul lui august si o luam si pe moata cu noi...iar de caldura ne ferim stand in casa,afara iesim doar seara,cand in bucuresti e cat de cat acceptabil.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, [pup] si de la noi!

moata a fost aseara tare haioasa, n-a scos nici o maraiala, numai a ras tot timpul si s-a indragostit de toti prietenii (barbati) nostri, s-a dus la fiecare in brate, s-a alintat ...

 

Camelia, bine ati venit, pupacim pe Mihai si cu intarziere ii uram si noi [s][s], sa fie sanatos si sa creasca mare si voinic!id="red">id="size2">

 

Nicole & [copil] Andreea Alexandra (26.07.2004)

Poze cu mamici, burtici, pitici, Andreea 1-4 luni

Andreea de la 4 luni

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu`st melancolika , st de-a dreptu depresiva.

si peste toate problmele arat ca o drogata...azi dimineata mi-am lipit mina (deasupra palmei) de masina de calcat...fro 7 cm de rana lata de 1 cm...iar acu freo juma de ora s-a speriat pisica de aspirator si mi-a tras o zgrietura deasupra "fripturii" la fel de lunga, cu singe si inrosita in parti. in plus mai am vreo 3 ciupituri dispuse ca si cum mi-as fi injectat nesti chestii[:D]

in rest toate mi se intimpla numa mie...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ANDREEABANICA

sa va zic...hihihi,rad si acum[:-)))]...eu fac niste exercitii pt abdomen,iar la unul din ele ma ajuta si moata...adica eu stau pe spate,picioarele stranse la piept,o pun pe moata pe labele picioarelor si misc inainte-inapoi....buuun,ma pun pe treaba si dai,si dai...si cand ma uit la pitica ce credeti ca facea...adormise[:-)))]de la atata uta,uta...Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004poze Alexia


id="quote">id="quote">[cool][cool][:D][:D]Ina32 & Raducu (14.07.2004) poze RaducuRaducu la 1 an
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, febra asta fara un alt simptom asociat ar putea fi inceputul unei boli eruptive. la noi asa a fost: a avut 3 zile febra (si un usor rosu in gat), dar asta poate lipsi si apoi au aparut bubitele (rubeola). Daca e asa nu e cazul sa te ingrijorezi, ca n-ai ce face decat sa astepti sa apara si sa-i treaca. In mod normal, cam prin a treia zi ar trebui sa-i apara, daca nu, iese din discutie boala copilarie si e altcva (dinti, etc.).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...