Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004


Recommended Posts

salutare..pe scurt...

am vazut pozele cu Philip ..un scump ....tortul super!

am vazut-o si pe Moata cum s-a delectat cu frisca...

Simona R...asa fac copii si este normal ..daca nu-i lasi sa faca ceva sau nu optin ce vor..pling...nu este rasfat...La virsta asta cu copii se face instructie si numai dupa 3 ani poti incepe educatia...

Daria ...si eu ma intreb cind o sa vorbeasca,...ca de mers..o sa mearga sigur :). Dar asa cum v-am mai spus eu am un prieten care a vorbit la 3 ani...si acum este mare si tare! mai aveti febra?

Simona...ti-ai mai revenit?

Voi cele care stati acasa cu copii ...este normal sa aveti aceste stari..mai ales la cele care pina mai ieri ati fost active...nu este nimic anormal....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 157
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Gata am bagat una bucata bb la nani...cat de cuminte a fost ea mititica azi...ma uitam la ea si ma uitam apoi la nepotel si nu-mi venea sa cred ca a fost candva atat de micuta,zici ca a trecut muuuult si de fapt atat de putin timp...

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria tu intrebai de programul copilului la 1 an...nu exista reguli..copii sint diferiti...Luca are mesele la ore fixe: 7, 10, 12, 4, 7.50...somn la ore fixe :10, 1-2...si invariabil la 8 sforaie.:)..La un an cei mai multi copii au insa un singur somn ..dupa amiaza.

V-am spus ce cupil cuminte am? Adoarme singurel si doarme 10-11 ore....ce bine este!

Carmen..azi nu ai semnat condica...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a zis ca nu-mi da tratament atat timp cat nu am palpitatii sau alte simptome grave...asa ca tre sa merg la medicul de fam sa-mi dea tratamentul pt caderea parului

io tocmai am ratat o slujba ca aveau nevoie de mine de maine si cand sa gasesc eu as arepede day care pt bebe. cel putin am vazut ca se poate....m-am intristat da' mi-a dat sperante telefonul asta

pupi are doar 9.700 kg. salbutul mamei. si vreo 72 de cm. astea-s neoficiale, maine vedem dr. sa ne tineti pumnii la vaccin

pupic

si noapte buna romania

 

philip[pk]&andreea[usa]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...