Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (67)


Recommended Posts

M-am hotarat! Sambata dimineata ma urc cu Ioana in tren si plecam la mare cateva zile. Am reusit s-o convingem pe mama sa ramana cu Dami, nu ca nu ar vrea ca doar toata ziua e cu el dar cam ezita sa ramana doar ea , fara mine. Asa ca abia astept, sper sa tina vremea cu noi ca cica de marti s-ar mai strica

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by mina

 

Se pare ca numa io-s mama denaturata si las copilu pe gresie fara restrictii si fara sa imi fac griji. Tre revizuire la atitudine, hm hm.

 


id="quote">id="quote">

daca-ti tine loc de incalzire/racire centralizata..si al meu si al lui Kittie umbla pe gresii..fara restrictii si cu bonus cate 2 motani fiecare [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by NinaB
quote:Originally posted by minaSe pare ca numa io-s mama denaturata si las copilu pe gresie fara restrictii si fara sa imi fac griji. Tre revizuire la atitudine, hm hm.
id="quote">id="quote">daca-ti tine loc de incalzire/racire centralizata..si al meu si al lui Kittie umbla pe gresii..fara restrictii si cu bonus cate 2 motani fiecare [:D]
id="quote">id="quote">ieeeeeeeee, suntem mai multe, trilurilu [hop]Mina siMatei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tatidin:09.09.2004http://community.webshots.com/user/vizigotu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Astazi Lia a facut 10 luni si va multumim pentru urari. Am fost la dr. la consultul periodic si a spus ca este ok cu toate ca in ultimele 2 luni nu a prea crescut (8 luni 9050g/69cm, 9 luni 9000g/69 cm, 10 luni 9100g/70.5 cm). Este ok pentru varta ei dar nu a crescut in ritmul in care a crescut pana la 6 luni...ma rog sper sa fie bine, ne-a zis ca daca o ducem la mare o sa fie sigur o schimbare si o sa se dezvolte f bine.. ma gandesc acum la ce spunea id="red">aissa id="black">ca a spus dr. ei (mai bine la munte)..cine sa-i mai inteleaga pe dr astia. Oricum noi mergem, la mare, plecam luni seara in Spania (nu mai stiu cui promisesem ca-i spun cu ce agentie plec..-CMB Travel).

id="red">Lorena, id="black">sotul meu a descoperit ca are betatalasemie minor (am citit pe net despre ce este vorba pt ..initial ne-am cam speriat). Noi nu i-am facut analizele Liei dar trebuie sa le facem pe la 1 an sa vedem daca are si ea si ma rog sa o verificam in general (calciul,....) Voiam sa te intreb la tine cum se manifesta boala? Florin ia lunar fier de teama..cred ca o sa ajunga dependent de fier [bang]...

Inca ceva: noi ne-am mutat intr-o locinta intermediara [bang] si aici nu avem a/c asa ca lia a dormit cu geamul deschis si cu aparat de tantari cu pastile..e bine, e rau?

 

 

http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutam tot poporu’!

 

Mai fetelor cu IOR-ul dimineata pe racoare…v-am tot invidiat zilele astea…din ce in ce mai profound, pana cand mi s-a luminat!!! Da’ seara nu vreti plimbare?! Ca vreau sa mai vada si fi-miu fete (si fetze)si baieti noi ca de noi s-o fi plictisit!

V-astept cu semnu’ de viata!

 

 

Angela id="violet">[il] si [bonjovi] Licuriciul ei micid="orange">id="size3">

DAVID LICURICI mic (3 sept)

POVESTEA LICURICIULUI

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Eu ieri mi-am luat permisul, am intrat in categoria femeilor independente si sunt tare fericita si mandra de mine:))) Luni fac primul drum singura: la doctor.

 

Nasii noastrii vor avea un bb in martie dupa eforturi destul de mari. Inca un motiv sa fie azi totul roz:)))

 

Va doresc si voua zile la fel de bune, asa cum am simtit ca au fost astea pentru mine:)

 

 

 

Timea si Mara 10 sept. 2004

http://community.webshots.com/user/timea2004

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela nu te plange de greutatea copilului, sanatos sa fie! Damian al meu pe 1 face 10 luni si abia are 7500 gr si 75 de cm. Iti dai seama ce desirat si slab e? E sanatos asa ca mergem inainte!

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ellen

Ramona, din cate imi aduc eu aminte, e Orange cu intensitatea default. Parca 5 sau ceva de genul asta.Hehe ce draguta piticuta ta. Nu a incercat si ea sa deseneze cu creta?[flo] Elena & [copil]Alexandra (25.09.2004)Povestea Alexutei


id="quote">id="quote">Nu i-am dat voie sa puna mana pe bucata de creta de frica sa nu o duca la gura.Si abia am scapat de febra, nu mai imi trebuie.id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...