Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (67)


Recommended Posts

aissa id="red">- va tinem pumnii pt revizia de maine si speram ca nu mai e de lucrat pe niciunde!

Multumesc, si titulatura si semnatura ta sunt super!id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]are mama un "catel", Ellen. Scuze de apelativ, dar m-a facut sa rad copios Alexuta ta si sa-mi amintesc ce face Alma, tot ca un catel: saliveaza dupa mezeluri. Cum vede o bucatica de mezel, face cu limbuta ca un catel pofticios si ii curg balutele si nu scap de ea pana nu ii dau cate o bucatica si ei. Normal ca ei nu ii dau decat sunca slaba sau file de pui.

Andora, o pupacim si noi pe papusica darnica. Si Almei ii place sa ma serveasca cu ce papa si daca ii cer cate ceva parca papa si ea mai cu pofta.

Geo, felicitari pt aparitia in revista!!! Nu exista si o varianta online sa va vad si eu?

Aissa, iti uram sa aveti parte de rezultate super si sa nu mai ai tu de lucrat pe nicaieri. De fapt, eu cred ca Alexandra se descurca super pt varsta ei. Imi place mult titulatura ta. Pe a mea sigur nu o intelegi[:D]

Eu am treaba, dar am intrat in fuga sa va salut si sa urez La multi anisoriid="red"> Dariei si lui Mennan.Pupici ,

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

[iepu][foto]cele mai noiid="teal">

 

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

danyceid="red"> - eu nu stiu exact ce inseamna titulatura ta dar e ceva legat de pisicuta , nu?

Ce de "cateluse"pe aici[:D].

Binenteles ca am si eu una! Loreemei ii place sa bage cate o jucarie in gura si apoi sa ia mainile de pe ea si sa scture din cap ca un catel.id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellen, am vazut si eu micul catelus, ce haioasa e...

Danyce, nu, nu inteleg nimic din ce scrie la tine...

Ramona, la semnatura m-am inspirat din filmul de aseara de pe Pro TV. Replica in engleza era mai ca lumea (Child birth is an act of nature, adoption is an act of God), dar am pus traducerea in romana (cea data de TV, ca mot-a-mot suna aiurea).

 

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">

Nasterea e un act natural, adoptia e un act divin! id="blue">
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Loreema, Aissa, titulatura mea inseamna "iepuras infometat" , numele de alint cu care mi-am botezat sotul[:D]. Inainte sa stiu eu olandeza, adica pe cand eram eu studenta, ii ziceam "hungry bunny"[:D].

 

Daniela Veuger si bb Alma Bianca 21 octombrie 2004

[foto][iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">

 

[iepu]Alma, sufletel mic si iubit -[foto]noiid="teal">

[iepu]Alma, sufletel mic si iubitid="teal">-[foto]si mai noi

[iepu][foto]cele mai noiid="teal">

 

 

Povestea Almeiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetelor!!!

 

Greu ajung si eu aici! Cu Stefan care nu mai vrea sa stea doar in dormitor...acu vrea in toata casa si eu umblu dupa el ca dupa un catelus...haha...

Cel mai nasol este ca vrea numai in bucatarie pe gresie!!Si mie imi este frica sa nu raceasca!Intrebare:id="size3">Ii lasati pe gresie?fara sosete?in pantaloni scurti?[:D] ca eu nu mai stiu ce sa fac cu al meu.... nu am usa la bucatarie, si azi dimineatza am pus tarcul de-a latul usii...uf...atata sa zmiorcait langa el si sa chinuit sa se bage pe sub el...a si reusit pe jumatate, doar ca nu-i intra si funduletzul[:D] si dupa ce a plans cu lacrimi de crocodil am cedat, am luat tarcul de acolo si l-am lasat sa pleoscaie cu manutele pe gresie si sa butoneze aragazul si masina de spalat......

 

[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aissa, imi place titulatura ta!foarte frumoasa!

 

nu am apucat sa citesc tot capitolul anterior...am lipsit o vreme buna si s-au strans ceva pagini!Dar dupa ce citesc revin cu completari!

 

[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...