Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (67)


Recommended Posts

aici am citit...id="Comic Sans MS">id="teal">http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53936&whichpage=1

 

 

 

 

Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...id="Comic Sans MS">id="green">

 

[loveyou] Cristinaid="red"> & [baietel] Vlad [copil](23 septembrie 2004)id="blue">id="Comic Sans MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Multumesc dragelor de complimente dar se vede ca nenea care a facut pozele este maestru si a stiut sa ascunda anumite defecte, eu tot la parerea mea raman, oi fi eu mai exagerata dar asta e....

 

ionika, asa e, eu sunt cea in mini

 

la cererea voastra am scanat articolul si pozele din revista si le gasiti la albumul 9 luni +

 

 

 

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

 

http://community.webshots.com/user/giorgios72

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by lorena_andreianu

Inca mai suge, dimineata si seara. Se mai trezeste noaptea [alcool]. Sa nu ma certati dar chiar nu am inima sa-l intarc... Mai nou imi goleste toate sertarele... sunt numai dupa el sa adun.[mamica] si [bibe] Miron Radu (06 oct. 2004) [foto]Miron Radu[foto]Frantzujii


id="quote">id="quote">Pt sertare cumpara sisteme de siguranta daca vrei sa nu le mai goleasca,eu asa am facut!Si eu o mai alaptez noaptea.id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sisteme de siguranta pt. sertare? Ce sunt alea? La noi n-au rezistat nici 5 secunde... le-a smuls pur si simplu'... si am luat 3 sa fie... nu puteam sa iau unu' de proba...Lorena bine ai revenit [pup]Georgiana felicitari! Nu, eu nu-i dau cu nimic impotriva tantarilor. O feresc cat pot, de-asta iesim si dimineata, ca seara nu se mai poate. Iar in casa nu prea sunt.Detalii despre cum a mancat Matei biscuiti ieri in parc? Nu cred ca se poate exprima in cuvinte... trebuia filmat sau macar fotografiat... 3 biscuiti odata... 2 intr-o mana, unul in cealalta... si intr-un minut nu mai existau... In mare parte ii mancase, dar avea din cap pana-n picioare... incusiv in pampersi...

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ana_a

si ca sa ma laud si eu un pic...ieri Stefan a papat dintr-un mar!!singurel!Mi-am luat de la piata niste mere de vara, acre[xx(]dar mie imi plac, si mancam in curte, Stefan se tot uita la mine si a inceput sa se agite, ca vrea si el, i-am curatat unul de coaja, i-am taiat asa cam 3 sfert din el si i l-am dat in mana...a inceput sa muste atat de haios din el...si molfaia cu gingia si cu dintisorii si daca rupea bucati mai mari le scuipa jos[:D] Se si stramba pentru ca erau cam acre la gust...dar a rontait ceva din el...[loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]


id="quote">id="quote">Bravo lui!Fata mea inca se ineaca cu marul[q]id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ana_a

Oh...si am uitat ce era mai important!!! de ieri avem 4 dintisori!A mai iesit unul![bis][bis] si dupa cum am vazut eu nu mai e mult si mai ies 2, ca se vad tare sub gingie![loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]


id="quote">id="quote">Felicitari!!!id="size6">id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumim de primire. Credeam ca n-ati uitat...

 

Ma bucur ca v-au placut pozele, ne amuzam si noi cu copilul si-l prindem in toate ipostazele [alcool] Ce-o sa ne mai injure cand o sa fie mare...[fuga]

 

Andreea (Andora), mercic de link. Te simti mai bine cand auzi ca mai sunt si altii ca tine, ca chiar n-am chef sa faca astia experiente pe fundul meu [:D] Dar chiar nu stiu de unde pana unde e durerea... ca pe fiu-meu nu-l tin in brate (nu deloc, dar nici in exces), sporturi extreme nu fac, grasa zic ca nu sunt (53 kg/ 1,60 m), ce-ar putea fii? Pe mine ma doare cand stau jos si nu ma mai pot ridica si cand dorm pe-o parte (cateodata). Astept "poza" de la radiografie. Cert e ca o sa fie fff fotogenic fundul meu, asta sunt convinsa, ca am ce arata! [:D] Te tin la curent cu ce o sa-mi spuna doctorul.

 

Georgiana, vrem si noi sa vedem revista cu tine si Damian... chiar nu se poate? [;)]

 

Fetelor, ma uit in lista copiilor nostri si nu-mi vine sa cred ca mai e un pic si sunt care vor face un an... [cool][cool][cool] ce trece timpul asta...

 

Pupicei la toate.

 

[mamica] si [bibe] Miron Radu (06 oct. 2004)

[foto]Miron Radu

 

[foto]Frantzujii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...