Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Se Vede Treaba Fetelor ca de cind n am mai servit D.C. am uitat sa scriu mesaje.. ca de dimineatza am trimis un mesaj aici , si nu l vaz delok..[alcool]

Prin Urmare reiau[:D]

I m Back , Fetelor.. dupa o vara de colindata cu bebeutzu' la purtator.. am revenit acasa odata cu vremea rea.. si de asemenea am revenit la serviciu..

Nu prea stiu inca daca o sa ma descurc cu jobul .. ca de ex. astazi, i am servit masa lui Theo la 7 a.m.... si la 1 tre' sa fiu acasa.. si cum fii miu papa la 3 ore, la 3 ore.. o sa fie cam agitatie..

Am luat si pompa dupa mine .. si azi pe la 11.. am pus anuntz pe usa de la birou"COLECTAM LAPTE... REVENITZI"..[:D] si am inchis biroul ptr. 20 de minute.. si m am facut cu 200 de ml. la biberon...

Asta e singura solutie , dupa ce m am gindit indelung cum sa fac sa ma intorc la munca..

Crinuta, ce faci? ce face miku' Rayanutz?? ChrisDun , ce ti face printesa??

Theo al meu a facut pe 14 , 3 luni... are 9 kilograme si un pik.. ii atarna falcile pe piept.. dar e simpatic rau.. arata ca un catzel buldog..[:D].. promit sa pun poze recente.. si de la botez..

tre' sa ajung neaparat la Nayel ptr. sterilet.. aaa.. apropos , intreba una dintre voi, ChrisDun , cred.. despre combinatia aia sexicoasa..[:D]..aa am reusit intr-un final.. cu chiuieli si strigaturi..[:D]

Pupici multi Fetelor.. nu mai trag chiulu' d-aici inainte..!

 

 

crissi

http://theo.idilis.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

Crissi, bine ai revenit! s-a simtit lipsa mesajelor tale[:D][:D][:D]

ti-am vazut si eu flacaul, e superb! mie nu mi se pare deloc prea gras, e "bine facut"[:D]. Succes cu serviciul! Cu cine sta bebe intre timp?

la mine nimic nou! suntem tot in formula completa 2in 1. ieri am fost la cabinet, si vedeti ca s-a marit tariful , e 600 acum, 300 consultatie, 300 echo. cica colul e lung si inchis si o sa mai dureze. probabil voi depasi termenul! a zis ca ma mai lasa pana miercurea viitoare pe 28 si daca nimic, nimic pana atunci, probabil ma programeaza la cezariana, ca decat provocare cu perfuzii, prefer asa!

cam astea sunt noutatile!

v-am pupat, fetele!

mary 39+ AMR ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moama , Mary ce putin mai ai... mi aduk aminte ce emotii ma apukau pe ultima suta de metrii...si frica, si de toate... iti tzinem pumnii...!![bis]

Mama sta cu " mishu'... cum l am poreclit noi..[:D].. am mare n0oroc cu ea.. ptr. simplu fapt ca nu cred ca as fi avut incredere in altcineva!..

Mary.. ar fi belea daca ai face cezariana.. ca te chinui mai putin..si ramai si cu amintiri frumoase despre nastere..

Ce stiti de Crinuta? cum de nu i aici, la datorie??

 

 

crissi

http://theo.idilis.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crissi, da stii care-i faza? ca eu nu vreau cezariana! m-am tot gandit toata sarcina si m-am hotarat sa nasc normal , dar numai cu epidurala. l-am pus sa-mi promita ca-mi face epidurala pe dr nayel, ba am facut rost si de trusa! acuma, sper sa fie bine! Cred ca tu nu esti de acord cu mine( ca am citit prin ce ai trecut tu) dar ce vrei, poate inconstienta! ca asa e cand nu prea ai idee de ce te asteapta!

aaa....si mai are d-l dr. ceva par de smuls, in caz ca iese cu jumuleli si injuraturi![:-)))][:-)))][:-)))]

Super ca poate mama ta sa stea cu bebe, si eu tot la solutia asta ma gandesc, dar trebuie sa o scot pe mama la pensie mai intai!

Chiar Crinuta, pe unde esti?

mary 39+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...