Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (6)


Recommended Posts

maryid="red">, felicitari! Sa fiti amandoi sanatosi, Andrei sa fie cuminte si mancacios! Refacere rapida tie!!! Cred ca am avut eu un feeling, cand am intrebat mai sus [:D]. Ar fi trebuit sa iti urez LA MULTI ANI FERICITI, alaturi de cei dragi!!!

Sa ne povestesti cum a fost!

 

Bine ai venit, Crisu23id="red">!! Iti dau PM.

 

Pupicei tuturor !

 

Chris si Carina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna,fetelor.am si eu niste intrebari pt ca nu mai tin minte exact.in saloanele din spital cate paciente sunt?exista si rezerve?daca da,de cate persoane,una sau doua?mai am si eu aproape 10 sapt si incep sa ma intreb cum este acolo la spital si unde ar fi mai bine sa stau.mersic mult de tot si multi pupici ;la toate.

adriana si bebitza 29+.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io rezerve n am vazut.. si dat fiind faptu' ca maternitatea e foarte mika, nu cred ca mi au scapat din ochi, cred ca nu exista , pur si simplu..

Cit priveste nr. de paturi din saloane.. sint 4 .. dar io una, am stat singurika prima noapte.. si abia a doua zi s-au " ocupat locurile"..[:D]..

oricum prea mult n o sa stai pe acolo.. cam 2 zile..din punctu' de vedere al lui Nayel.. puteam, sa plec a doua zi dupa ce am nascut.. doar ca nu stiam de unde " sa-l apuk " pe Theo..si am hotarit impreuna cu madam sicoe, sa mai stau o zi.. poate invatz sa i pun pampersu' macar..[bonjovi]

 

crissi

http://theo.idilis.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrianaid="red">, ti-am dat e-mail pentru ca nu ai activate pm-urile.

Vezi in stanga paginii, ai "mesaje private": intri acolo si bifezi undeva sa iti activeze pm-urile - asta daca vrei sa le ai active.

 

Salonul unde am stat - nr. 14 - este cel pozat. Nu stiu de restul, pentru ca n-am fost curioasa. Mie mi s-a parut cel mai frumos [:D]. De fapt, este foarte luminos, cred ca e orientat spre S - SV.

 

Rezerve nu cred sa existe.

 

Felicitari Alinaid="red">! Cum a fost? Ai nascut cu Nayel ?? (m-a lasat neuronu' si nu mai tin minte ce medic ai ales, in final). Sa fiti sanatoase si cumintele!!

 

 

 

Chris si Carina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele care ati nascut la CFR 2 am si eu o intrebare: pe bebei ii lasa sa stea in salon cu mamicile sau au saloanele lor?

Si a doua intrebare ar fi: ce culoare au halatele medicilor de la obstetrica-ginecologie?

Merci frumos

Anda si bebe Mark 27+

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Pozici:

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/gatita_pequena2004/album?.dir=e131

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisoi, eu am nascut anul trecut cu Nayel la CF 2 si fiind cezariana, pe bebe mi l-au adus mai tirziu ! Dar sa stii ca asistentele de la neonato incurajeaza ca mama sa stea cit mai repede cu bebele, fiecare salon are patuturile lui pentru cei mici ! Tre sa recunosc ca la un moment dat chiar devenisera enervante, pentru ca tot insistau sa mi-l aduca si sa il lase cu mine, iar eu abia ce ma miscam din cauza operatiei ... nu ca nu as fi vrut sa il am pe cel mic alaturi ! Si nici nu mi s-au parut prea cooperante, in sensul ca nu erau prea dornice sa iti arate ce si cum, si asta chiar si cu banii bagati in buzunar ! Eh, poate acu lucrurile s-au mai schimbat !

Cit despre culoarea halatelor, interesant de ce intrebi ... eu stiu ca sint verzi !

Oricum, nastere usoara si bebe sanatos si voinic ![flo]

 

Alice si[copil] Andrei Florin (12.08.2004)

Gizmo pina la un an

Gizmo dupa aniversarea de un an

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...