Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (6)


Recommended Posts

Pisoiid="red">, cel mai bine vb cu Nayel.

Eu nu am vazut soti sa asiste in sala de nasteri, dar stiu ca unii au asistat la cezariana.

Nu stiu a cui a fost alegerea, dar de regula nu e un spectacol tocmai placut si chiar sotii prefera sa astepte afara.

Mai este un aspect: in sala de nasteri sunt 2 paturi + masa, deci, sunt situatii cand se afla 3 paciente in travaliu, paciente care mai trebuie si controlate, monitorizate, etc, deci, nu se poate accepta un barbat in sala.

Cel mai bine e sa il intrebi clar pe Nayel.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutari tuturor!

Am fost saptamana trecuta cu Ema la CFR2, sa o vada dna dr. Ancar. Era de garda si dl. Nayel... Si am devenit nostalgica. S-au schimbat multe in spital din martie pana acum. In plus era foarte aglomerat. Era duminica si nasteau vreo 3-4 femei. Plin de lume emotionata! Mi s-a facut dor, desi cand bateam eu holurile alea, abia asteptam sa nasc...

[pup]-ici cu drag!

 

Anca Micaela, mama Emei Ioana

 

http://community.webshots.com/user/AncaMicaela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Crinutaid="red">, la Ema se vede bine cicatricea.

Nayel nu a apucat sa o vada. La ce nebunie era acolo, nu m-am mirat...

Echograful s-a mutat in fosta camera a infirmierelor. Au afisat tarife pe usa si poate veni oricine la consultatie, ca la un cabinet. Foarte bine ca au facut asa!

In locul camerei de echo e acum camera de garda a medicilor.

Dar era o aglomeratie... In holul ala mare, de asteptare, de nu puteai respira.

Mi-era dor! [8**]

 

Anca Micaela, mama Emei Ioana

 

http://community.webshots.com/user/AncaMicaela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serios, au pus tarife?

Dar nu inteleg de ce au mutat ecograful. Pana acum l-au mutat de multe ori.

Au mai facut alte imbunatatiri? Am auzit ca ar fi fost in renovare maternitatea.

 

In legatura cu cicatricea sunt suparata, si ma gandeam sa o intreb pe Ancar, dar nu stiu daca are sens.

Mai bine intreb pediatrul.

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRINUTA,

Merci frumos de raspuns, il voi intreba pe dr. NAYEL, daca nu se poate sa stea sotul meu tot timpul cu mine, ma duc la alt dr. care accepta. Nici nu concep sa fiu singura, fara el, pentru ca ma panichez. Si asa mi-e frica de nu mai pot, d-apoi sa stau fara sotul meu (el e curajosul si echilibratul familiei), nici nu ma gandesc! Am programare abia vineri la dr. NAYEL si pana atunci sunt super angoasata! Nu vreau altceva decat sa stea sotul cu mine!

Chiar nu este nimeni pe acest forum care a nascut natural cu sotul de fata? Help me, fetelor!

Anda si bebe Mark 17+

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...