Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by ChrisDun
Originally posted by Angel35

stiu ca fiecare doctor are io anumita suma, la dinsul nu am reusit sa aflu...


id="quote">id="quote">La Nayel nu se aplica. Dai cat poti. Nu e omul sa tina cont de bani.Nastere usoara sotiei, si bb sanatos!Chris si Carina [/multumesc mult...........]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

angel, cand trebuie sa nasca sotia ta? inteleg ca in septembrie? pe cat? ca eu tot in septembrie.....asa ca poate vom fi vecine de pat [:D]

baicualina ce mai faci? ce face bebe, sta cuminte, da?

noi suntem bine, asteptam sa vina dr. pe 5 sept, ca sa stau si eu relaxata, ca e aici in caz de ceva!

pupici!

mary 35+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragele mele, acum am gasit si eu ceva timp sa scriu.

facem bine, multumim de intrebare. de fapt, dupa parerea mea facem bine, dupa a sotului nu facem chiar asa de bine pentru ca luna asta nu am prea luat in greutate. si o s-o mai dam si pe formula, dupa fiecare masa de san. nu am de ce sa ma plang, chiar imi pare bine ca s-a intamplat asa. altfel as fi avut mustrari de constiinta ca ma duc la serviciu si renunt la lapte.

 

crissiid="red"> cum e cu [xinpat]?

 

am mai fost o tura la munte si am patit o nepatita: am pus copilu' in pat (pe burta, ca de obicei) cu capul spre perete, si a cazut fix in partea opusa !!! noi eram jos (parinti inconstienti !!!) si am tropait toti patru pe scari intr-un suflet (mai eram cu niste prieteni care au un bb de 6 luni), nestind al cui a cazut [:D]. naspaaaa!

 

fetele care mai aveti un pic, nasteri usoare si bbi sanatosi !!! va urez de acum, ca io nu stiu cand mai intru sa scriu pe forum. de citit, citesc printre picaturi, cu bb in brate. de fapt, si acum tot cu bb in brate stau, ca patul are niste dinti maaari, si cand vreau s-o pun acolo, o musca de fundulet! [:D]

 

pupici,

 

Chris si Carina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu fetelor, aveti grija la cazaturi.

Eu ziceam ca mie sigur nu mi se poate intampla, ca sunt foarte atenta.

Ei bine, mi s-a intamplat si totul. s-a desfasurat atat de repede ca mi-am dat seama dupa.

Noroc ca a cazut din pat pe covor, ca altfel se lovea mai rau.

Deci mare grija.

 

Mary Ilieid="red">, hai ca mai ai putin.

Tu trebuie sa nasti o data cu Dina.

 

Crissiid="red">, iar ati plecat la munte? ;)

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, CRINUTA, mai am un pic....soon, soon!

sa mai treaca si saptamana asta, ca de luni vine dr. nayel din concediu, odihnit si bine dispus[hippi], si dupa aia pot sa nasc oricand!

abia astept ziua de luni, ca ma si duc la dr. il iau din prima zi[pk] ca sunt curioasa ce dimensiuni mai are bebe si ce o mai face colul meu?

Baicualina, ne vedem pe acolo? eu la cabinet am de gand sa ma duc....

pentru mamicile de pe aici[pup]pentru voi si pentru beblusi!!!

Chiar Crissi, cum mai e cu[sex]?

mary 36+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Iepuras,

Merci de raspuns, cred ca nu ai primit PM-ul de la mine din cauza hacker-ului care ne-a terorizat site-ul. Mesageria mea e activata, primesc PM-uri dar probabil ca atunci cand ai incercat tu nu mergea bine site-ul.

Incerc acum sa-ti mai trimit un PM. Sper sa mearga.

Anda si bebe Mark 21+

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iepuras,

Cred ca tu nu ai activat PM-ul, ca vreau sa iti trimit un PM si nu imi apare semnul de PM la tine. Intra in Mesaje private, Options si pe urma in Activeaza PM.

Voiam sa te rog sa imi dai mai multe detalii despre cum a fost la nastere, ca mi-ai spus ca sotul tau a fost cu tine dar ca nu l-au lasat tot timpul in timpul travaliului. Adica cat timp lipsea de langa tine? Mai era si altcineva in sala de travaliu cu tine, adica alte gravidute? Sotul tau a fost prezent si la expulzie? A stat tot timpul?

Sper ca nu te stresez cu intrebarile dar, dupa cum am mai zis, am nevoie permanenta de sotul meu langa mine in momentele in care voi naste si nici nu concep sa nu fie tot timpul langa mine, bine, acum pot sa inteleg daca trebuie sa iasa cateva minute cat se verifica dilatatia, mai ales daca sunt si alte gravidute, dar nu mai mult.

Multumesc inca o data pentru raspunsuri. Poti sa imi scrii si pe mail, la adresa: andrea_stan2003@yahoo.com.

Multumesc mult de tot.

Anda si bebe Mark 21+

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...