Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (6)


Recommended Posts

Iepuras,

Nu se vede bine adresa de mail, o mai scriu odata:

andrea_stan2003@yahoo.com

Intre andrea si stan e liniuta de underscore, adica liniuta de aia jos, ca vad ca se subliniaza si nu se vede bine.

Incearca sa-mi scrii si pe PM ca imi merge. Dar trebuie sa iti activezi PM-ul tau.

Prima oara cred ca ti-am trimis mail, nu PM, acum mi-am dat seama cand am vazut ca nu ai PM-ul activat ci exista doar optiunea de a-ti trimite mail. Ti-am mai trimis acum un mail, verifica-ti mailul pe care l-ai dat cand te-ai inregistrat pe site.

Anda si bebe Mark 21+

 

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

draga pisoi,

 

intr-adevar nu aveam activat PM, dar in momentul in care ti-am scris tot pe PM mi-a aparut mesajul ca nu ai activat PM si de aceea nici nu am verificat, am crezut ca este o eroare temporara. Cat despre adresa de mail, crede-ma ca am incercat sa ma inscriu ca si utilizator pe site timp de o luna si am introdus mai multe adrese de mail, incat nu mai stiam care este cea valabila pentru acest site. Acum le-am verificat pe toate si am citit mesajele tale. Iti scriu pe hotmail.

Te pupic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Iepuras,

Multumesc frumos pentru raspuns. Imi voi citi mesajele de pe hotmail, merci inca o data, astept cu nerabdare sa imi scrii si sa imi povestesti cum a fost. Ma bucur ca ai gasit mesajele mele anterioare si ca nu s-au pierdut.

Te pupic si pe tine si pe bebe al tau.

Anda si bebe Mark 21+

 

toujours optimiste

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20724;122/st/20060107/dt/8/k/0200/preg.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, unde ati disparut?

 

maryid="red">, s-a intors dl doctor? azi pare-mi-se ca e de garda.

crissiid="red">, nu te-ai intors inca la serviciu, nu?

 

Aveti idee daca se mai merge si la controlul de trei luni dupa alea 40 de zile? Ca mie Nayel mi-a zis sa vin cand imi vin bucuriile, dar am auzit pareri cum ca ar trebui mers dupa trei luni...

 

Piupici,

 

 

Chris si Carina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna !!!

pai nu mai stiu daca a venit dr. nayel......eu am sunat luni sa ma programez la cabinet pentru marti la 4. am facut programarea si marti la 4 eram acolo si surpiza.....usa incuiata. insistam si iese doamna asistenta si zice ca d-l dr. nu s-a intors inca din concediu[bang][bang][bang].m-am enervat ca doar vorbisem cu ea la tel si nu a zis nimic ca n-ar fi venit dr.....si m-am reprogramat pentru azi, o sa sun sa mai intreb inca odata. sper ca nu e de garda cum zici tu, ca asta ar insemna ca nu vine la cabinet[alcool]

va mai tin la curent..... eu zic ca nu strica sa mai mergi la un control, sa te asiguri ca totul e in regula!!!!

ce mai face Carina?

mary 37++

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mary ilieid="red"> e ciudat ca te-a programat la cabinet marti, pentru ca si eu tot luni am sunat si mi-a zis asistenta ca inca nu s-a intors in tara si m-a rugat sa sun miercuri sa ma programez.

Am sunat miercuri, adica ieri si m-am programat abia pentru marti ce vine... hait acum vad ca e 13[batcap][batcap][batcap].

Oare sa ma reprogramez? S-asa am inceput sa am oarece indoieli in ce priveste sarcina mea, asta pentru ca nu mai am nici un semn, fara greturi, fara nimik la cele 10+ ale mele.

ChrisDunid="red"> uite ca pot sa te felicit personal pentru minunea aia de fetita a ta. E o super meseriasa si dupa parerea mea iti seamana leit. N-are nimik de la sotu. Sa-ti traiasca bebika si sa va bucurati de ea. Te pup.

 

Anamaria 10+[gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mey pispiricaid="red">, chiar vroiam sa te invit sa scrii pe-aici, dar am fost sfatuita [:D] sa astept pana marti, ca sa se clarifice lucrurile. Bine ai poposit pe la noi si sper din toata inima sa ai un pispiric mic in burtic. pupici[:X]

 

mary si pispirica, multumim de intrebare. Carina mea a inceput sa-si faca singurica program (artistic), asa ca ma mai lasa si pe mine sa respir. Dupa cum ziceam, sta frumos in patut si vorbeste cu stelutele si ursuletii cantatori, apoi incearca (nereusit) sa se intoarca pe spate. Sau, pur si simplu, sta cuminte cu ochii deschisi si nu scoate un sunet ! De unde pana acum nu mai stiam ce sa fac sa nu-si dea seama ca am iesit din camera... Per ansamblu suntem bine, ceea ce va dorim si voua [:D]

 

Da, seamna cu mineeeee ! YES! Destul ca e zodie cu ta-su si ca stiu-eu-cine ii zicea Razvana!

 

Chris si Carina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ChrisDunid="red"> chiar m-ai facut sa rad cu Razvana si mai trece lumea prin fata biroului meu si zice ca juju a luat-o razna pe campii. De scris sa stii ca scriu pe aici, dar in ultima vereme nu m-am mai simtit graviduta nici sa ma bati. Greturi am avut vreo 2 saptamani si tot atunci ma tot trezeam noaptea pe la 3 era cu ochii pe tavan. Si de atunci nimik. Si cum sunt un pic mai prapastioasa nush ce sa zik. Oi fi cu capu?[bang][bang][bang]

Mai rau e ca perioada de asteptare pana sa ajung la medic s-a prelungit destul de mult si nu prea am rabdare, dar asta e. Si mai am si unele analize cam nashpa. Iti spun marti pe seara, cel tarziu miercuri cum sta treaba.

Oricum abia astept sa ajung la dr.[bis]

Te las acum ca s-asa m-am cam intins. Nu de alta dar ma pregatesc sufleteste de inca o sedinta cu spaghetti bologneze (dupa mine)[:D], dar asta e!!!

Pupici

 

Anamaria [gravi]10+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AnaMaria eu am sunat luni pe la 12.30 si cred ca inca nu anuntase d-l dr. ca nu vine, de-aia m-a programat marti[poc]Stai linistita ca nu e obligatoriu sa ai greturi(bucura-te ca nu ai)mie de pe la 14 saptamani a inceput sa-mi fie rau.....

ieri am reusit insa sa ajung la consultatie la d-l dr.Bebitu e bine, colul e inchis, si se pare ca mai devreme de 40 saptamani nu o sa nasc....

Adriana, stiu da dr. are prima garda pe luna asta pe 18, mi-a zis ieri asistenta de la cabinet.Dar poti sa mergi si la cabinet!!!

mary 37+++

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...