Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr.Nayel - CF 2 (6)


Recommended Posts

multumesc mary ilieid="red"> de incurajari. incerc sa stau calma, dar e destul de greu, mai ales ca multe din fetele de martie aprilie 2006, au patit lucrul asta, adica s-a oprit sarcina din evolutie. Si vrei nu vrei te gandesti si tu la tot felul de prostii. Oricum abia astept ziua de marti sa vad cum stam.

 

Va pup.

 

Anamaria 10+[gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor, a nascut Dina sambata trecuta, natural fara epidurala.

 

Pispiricaid="red">, eu nu inteleg, daca ai dubii, de ce nu mergi la orice spital, la un medic sa iti faci eco? Cum poti sa stai asa?

Eu faceam eco la maxim 2 saptamani, indiferent ca era Nayel in tara sau nu.

Ma duceam ori la Filantropia, ori la Giulesti, ori la Iosup, ori langa mine la o clinica.

Cum poti sa stai asa??????????

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A nascut cu Marinca, la Cf2, si a fost ff multumita de ea. Nayel i-a recomandat-o, de fapt si eu o cunosc.

Nu mai era de mult suparata pe Nayel, deoarece la consultatiile ulterioare Nayel s-a purtat f bine cu ea, dar uite ca a nascut inainte sa vina el.

Oricum, din ce mi-a spus, a fost foarte multumita atat de dr respectiva, cat si de spital, personal, etc.

 

 

 

Crinuta si [copil] Rayan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pispiricaid="red">, ne tii in suspans? [:D] Nu m-am putut abtine si am bagat un ochi la mamici de martie-aprilie[:D]. Felicitari! Sa fiti sanatosi, iar bb sa stea cumintel pana la termen!

 

crissiid="red">, incep eu lucrul inaintea ta! ha ha! da', acum pe bune, mai bine mai stai o luna, sa faca bb Theo 4 lunisoare. Apropo: sa-ti traiasca voinicul! Azi a facut trimestrul, nu?

 

Noi am fost un pic traumatizate azi, pentru ca i-am gaurit urechiusele bebelinei. Dar mi s-a parut ca a plans mai putin decat la vaccin, si sper ca deja a uitat!

 

Pupici la fete si bebelusi! Nasteri usoare maryid="red"> si alinaid="red">!

 

Chris si Carina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorry ChrisDunid="red"> dar n-am mai apucat si m-am si enervat putin pe o intonatia unei pers si am zis ca mai bine ma abtin.

E ok totul [;)], banuiesc ca ai vazut ce ziceau si fetele ca ce mare e bb, abia mai tarziu mi-am dat si eu seama ca e cu 1 cm peste limita. Asa ca dupa cum ziceam il fac baschetbalist [afro]

Acum stau in dubii ca mi-a prescris Polygynax si am citit pe el ca nu e voie la gravide si in alaptare si nu prea stiu ce sa fac. Am intrebat si dr de familie si mi-a zis ca nu e problema, am mai cautat si pe internet, desi am gasit destul de putine, pe unde am gasit se scria ca se poate recomanda in sarcina. Asa ca pana la urma o sa-l iau si vom vedea care e treaba.

Super doctor!!! Foarte rabdator, foarte atent...id="red">

 

Pupici

 

Anamaria 11+[gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...