Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (92)


Recommended Posts

Azi am fost la Iosup, e tot fetita asa cum visasem acum doua nopti si nu ne-a lasat pana nu i-am pus nume. Noi eram nepregatiti din punctul asta de vedere dar ne-a dat Iosup idei asa ca o va chema Iasmin!E totul in regula cu ea ,se incadreaza la 18 saptamani cat am facut astazi!Tati a reactionat bine si chiar daca era baiat a spus ca tot Iris e sufletul lui.Acum eu sper sa nu faca diferenta intre ele. Am fost 3 zile la Mamaia cu fetele, azi la control si la cumparaturi ca maine plecam in Iordania, bagaj nu am facut, am de calcat ca femeia m-a lasat balta tocmai acum si pe caldurile asteanu stiu ce ma fac! Sa ne vedem cu bine si aveti grija de bebelusi!

 

ALINA SI IRIS MARIAM 30.06.2004 http://community.webshots.com/user/mariamiris http://community.webshots.com/user/rafaela192

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Alina,[bis][bis][bis],felicitari pentru fetita,poate de data asta iese o bruneta cu oki verzi[;)],[olala].

 

[pup]si drum bun!Aveti grija de voi.

 

 

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, ca tot vorbeati de bebei la categoria pana, raportul nostru de 1 an este de 8450 g si 73 cm, asa ca nu va mai plangeti...

Si nu v-am spus ce cadou ne-a facut bebelina in ziua in care a implinit un an, a vazut ea ca e rost de distractie, cu tort, coifuri, si alte chestii colorate si interesante, si a inceput sa mearga [bis], a traversat sufrageria, tinta era masuta de langa canapea, si de atunci tot exerseaza...Are mama fata mare!

Cadoul nostru, dupa ce am alergat prin 8 locuri cu magazine de bebei, a fost intr-un final tot o tricicleta...pe care ea si-a ales-o si acuma se distreaza impingand-o prin casa...

 

Din pacate de azi dimineatza are febra, am fost spre seara cu ea la spital, tep rectala 39.2 si usor rosu in gat, inca nu-i dau antibiotic, sa vedem cum s-o simti maine ca rupem turta ...

 

[mamica]Alexa si Maria Sabrina (27.07.2004)

http://community.webshots.com/user/alexpavel

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor....am scapat!!!!

sint de o ora acasa ...si deja m-am plicitisit...

La multi ani iubitl meu suedez....s ainma bcuri in viata!!! U pupic si pt ammi a lui!

Luca aseara a facut primii pasi sngurel...nu multi..vre 2- ..dar esteun inceput...am baiat mareee!!!!

tind cont ca scriu de la 2 metrii de ecran.scuzati vprezentle si viitoarelegresli..

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super,esti deja acasa!...doare sau inca mai are efect anestezia???

 

[bis][bis][bis],felicitari pentru primii pasi ai lui Uka.

 

[bis][bis][bis],si pentru primii pasi ai Sabrinei.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...ce tembela sunt...ai spus ca esti la doi metrii de ecran...pai cum sa vezi ce te intreb eu[alcool]...oricum ma bucur ca a trecut.

 

Sabina are nevoie de ajutorul nostru ajuta aiciid="red">

 

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004

poze Alexia

 

"In aceeasi limba toata lumea plange,

In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare....mi-a fost dor de voi.

 

Urez si eu din tot sufletul un "LA MULTI ANI!" id="red"> tuturor copilasilor care au implinit un anisor....sa creasca mari, sanatosi si sa aibe noroc in viata!

 

Multumesc foarte mult pentru urarile primite cu ocazia implinirii anisorului.Noi la un an avem 11.600kg si 78 cm.....mergem de manutza, spunem un fel de mama, cand vrea apa arata cu degetul la sticlutza, stie sa dea pupicuri pe obraz( asta ma topeste pur si simplu), ii plac cateii la nebunie, ii plac pufuletii(ne-am intors din ro cu 2 pungi), avem doar 6 dintisor, nu vrea sa doarma singura....cam asta ar fi in mare Andreea noastra.

 

Vacanta a fost scurta si agitata...ne-am intalnit cu Alex si cu Andreea, doi frumosi zambareti....am fost si doua zile pe la mare(eforie nord)....in rest pe langa casa cu rezolvarea problemelor, in special cu aranjarea apartamentul care inghite foooarte multi bani.

 

Nu am citit decat ultima pagina....felicitari Ochi verzi pentru micutza Iasmin!Calatorie placuta!

 

O sa pun si poze peste cateva zile....

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...