Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (67)


Recommended Posts

Mikimiid="red">, Casa de Piatra!! [bum]Sa fiti fericiti si intelepti si toleranti!!! Eu asta cu toleranta n-am inteles-o decat dupa ce m-am casatorit [:D]id="size1">

Distractie placuta la mare! Sa te feresti de soarele asta care este mult, mult prea puternic..

Felisid="red">, inainte sa-i apara dintii lui Alex a avut 3 zile de febra intre 38 si 39, diaree, balonare si stare generala foarte proasta. Eu zic ca dintisorii sunt si la Mihaita dar te inteleg perfect ca esti ingrijorata.. Sa ne spui ce-ai facut la doctor [pup]

Viovioid="red">, cum mai sa uite de ziua ta? Cine a uitat? [box][mariaj]. Pai si tu nu le-ai scos ochii? Ca eu una, daca uita sotul meu vreo aniversare, afla toti vecinii [mariaj][:D]

Noi am fost la mare in weekend si a fost cald si aglomerat. E prima data cand plaja este pur si simplu intesata de oameni: cearsaf langa cearsaf..

Bitsid="red">, eu stiam ca pentru a combate umflarea mainilor si a picioarelor, tocmai, trebuie sa bei cat mai multe lichide. Si sa mananci cat mai putina sare.. [pup]

 

Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ELIZAid="red"> merci mult da sa stii ca beau fff multe lichide iar cu sarea nu ma omor,ma gandesc sa nu fie ceva de la rinichi[bang]

 

RALUid="red"> s-a terminat concursul?MAMARUTA e sau nu castigatoare?

 

 

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele!

 

noi am avut o tentativa de plimbare pe la 7.30...dar la 8.30 eram deja in csa la racorica...e infernal afara, cald, poluare la de gazele masinilor...uffff...in casa e beton. copilu' a papat si la somn...broscareste...pe burta.asa doarme si noaptea, seamana cu mine (macar aici) [:D]

 

Felisid="red"> sigur diareea lui Mihaita e de la dintuci? Sa nu fi luat vreo bacterie ceva, ar trebui sa-i faci o analiza la kk.Si inca ceva, cand a avut Vladut diaree, dr ne-a zis sa nu-i mai dam Nurofen sirop ptr temperatura, ca fermenteaza...ii dadeam un sfert de pastiluta de paracetamol din 6 in 6 ore...si zau ca a fost mai bine. Multa sanatate si ...racoare. [pup]

 

Mikiid="red"> [pup] sa aveti o viata frumoasa si fericita impreuna...concediu placut!!!!!

 

Bitsid="red"> si eu merg la sauna si [greutati] fitness (din pacate doar o data pe saptamana) rezultate ioc [V] vizibile...dar eu ma simt super...spor la [greutati]

 

Fetele, chiar nu-mi da nimeni o sugestie cu ciorba de burta???????id="blue">

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aime

Fetele, chiar nu-mi da nimeni o sugestie cu ciorba de burta???????id="blue">mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">


id="quote">id="quote">Daca vrei reteta de cartofi prajiti, iti zic eu! [:D][pup]Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eliza5
quote:Originally posted by aime

Fetele, chiar nu-mi da nimeni o sugestie cu ciorba de burta???????id="blue">mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">


id="quote">id="quote">Daca vrei reteta de cartofi prajiti, iti zic eu! [:D][pup]Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)
id="quote">id="quote">[pup]mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragelor [biz]!

Mariuca mea a adormit ieri de la 20 ca nu a dormit in masina deloc, si nu s-a mai trezit la masa de seara, i-am dat-o prin somn, asa ca azi dimi s-a trezit la 6.30 si era foarte fresh...

La Brasov s-a comporta nesperat de bine, avand in vedere ca o scoteam afara de cand se trezea si statea in curte, sub vita de vie, pana la 21.00-22.00 cand intra in casa la baie si nani [disco]. In primele doua zile statea in landou in fund insa marti pe seara a inceput sa faca demonstratii de "ia uite ce mare m-am facut, sar in cap din carutid="red">" [aerob][aerob] asa ca de miercuri ii scoteam patul-tarc afara. O mai mutam de la soare la umbra si invers, asa ca e putin bronzata pe picioruse si obraji.

De mancat a mancat tot in stilul ei caracteristic [fuga], somnul la fel, asa ca marele castig a fost aerul curat. A facut insa progrese mari: canta (mai ales acompaniata sau inainte de nani [cor]), face balonase, se chinuie sa se ridice in picioare sau macar pe genunchi. E haioasa, ca din turceste se arunca direct in cap, nu ii ies picioarele de sub ea [copil]. Acolo i-am dat cate o firmitura din cam orice: galbenus ochi ff bine facut, cas, pilaf, dar mai ales... SALATA DE FASOLE VERDE CU USTUROI [wow]. A mancat vreo 4 pastai in disperare...

Ii placea sa o duc sa vada cum latra cainele si sa stea agatata de poarta sa se uite la masini [8D].

Una peste alta, totul a fost fain, ceea ce putei verifica si singurele, ca avem [foto] noi: http://pg.photos.yahoo.com/ph/tataruraluca/album?.dir=90b8&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/tataruraluca/my_photos

 

POZELE MAMARUTZEI!!!

http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruraluca

mamica de Mamaruta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, Raluca, mai, da' copchila asta a ta e durere de frumoasa...la ce i-o mai fi trebuind mancare si somn????? [pup]

Mai ales in poza cu pantalonasii pe cap....cred ca a fost super...

...si noi visam la cateva zile la munte....

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, scurt si la obiect: fi-miu a dormit azi pana...stati ca nu s-a trezit!!!!! dar cred ca nici mult numai are!!!!![:D]i-a dat tati laptele pe la 7.30-8, si doarme de atunci de rupe!!!! am intrat la el, crezand ca s-a terzit, si cand ma uit, era deschis geamul la dormitor, laaaaaaaaaaaaarg, cu zgomotele specifice din cartier, el doarmea, n-avea treaba, l-am invelit cu o paturica subtirea la mijloc si l-am lasat in pace!!!! eu acum incerc sa vad pozele BIANCAI SI A MMARUTZEI, dar merge greu netul....insa ce am vazut pana acum, m-a uimit in adevaratul sens al cuvantului, adica, au crescut gagicile astea ceva de speriat..ca sunt frumoase stiam, mey, dar s-au dezvoltat, sunt domnisoare, ce mai!!!!!!!! [pup] sa va traisca fetelor, sa fiti mandre de ele, ca aveti de ce!!!!!id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by raluca.gabriela

Una peste alta, totul a fost fain, ceea ce putei verifica si singurele, ca avem [foto] noi:


id="quote">id="quote">Aoleu, ce frumoasa e!!!! [il][il] Voi cui sunteti promise? [olala][pofta]Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...