Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (67)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Eliza5
quote:Originally posted by raluca.gabriela

Una peste alta, totul a fost fain, ceea ce putei verifica si singurele, ca avem [foto] noi:


id="quote">id="quote">Aoleu, ce frumoasa e!!!! [il][il] Voi cui sunteti promise? [olala][pofta]Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)
id="quote">id="quote">lui Darius (Micheid="red">)... si daca mai facem vreo gafa ne [bruta] cuscra ( [starwars] )...POZELE MAMARUTZEI!!!http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruralucamamica de Mamaruta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cookieid="size2">id="red">, si la noi e cam priblema cand o bagam in chiuveta, ca apuca tot ce se poate, inclusiv (sau mai ales) teava aia, si ne stropeste de ne termina! Adica vezi cum e, ne facem reciproc servicii, noi o racorim pe ea, si ea pe noi ! [il]

Viovioid="size2">id="red">, imi lipsesti pe mess, unde umbli? Poate mai apucam sa vorbim macar un pic, printre picaturi !

Fetelor, ce mult ati scris, deloc nu apuc in ultima vreme sa poztez mai serios. Nu apuc nici sa citesc, o sa ma uitati de tot. Dar lasa, ca ultima zi de bilanturi e 15 august, pe 21 plec o saptamana in concediu, dar apoi ... nu mai scapati de mine !

 

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

 

Admirati-ne

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, Doamne...gagalicea...e scumpa de n-am cuvinte...imi vine s-o pup toata...iubita de ea...acu Vladi doarme, dar cand se trezeste i-o arat numaidecat...[pup][pup][pup][pup][pup]

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BAU!!! Sunt pe fuga, am mancarea pe foc (legumele mexicane pt. mine si tati) si pulpita de pui la gratar si cartocii la copt pt. bebe Paul...sunt obosita rau [alcool], dar sper sa ii placa lui bebe ce vreau sa ii fac, adica: copanul la gratar, mixat cu cartocii copti si un pic de unt, cu boabe de porumb fierte si lapte...cum o iesi????? [alcool] va anunt, fireste!!!!! [:D]id="teal">

LA MULTI ANI BEBE KENZO!!!!! SI BEBE DAVID!!!!!!!! SANE TRAITI SA FITI MANCACIOSI SI VESELI!!!!!!!! SI SA FACETI MULTE PROSTIOARE!!!!! id="blue">[:D] [s] [s] [s]

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost la tzara in weekend dar era la fel de caaald ca in Bucuresti.Eu speram sa-l pot tine pe Radu afara toata ziua,dar n-a fost cazul.Il scoteam dimineata si seara,in rest ...in casa.

 

Ionela,Emily chiar seamana cu tine,se vede foarte clar dupa parerea mea.Amandoua sunt frumusele foc.

 

Bits,si Radu canta inainte sa adoarma,dar n-are nevoie sa fie acompaniat,isi canta singurel 3-4 minute si pe urma adoarme.

 

La multi ani lui Ken cel frumusel.

 

La multi ani si lui David,alt frumusel.

 

Mai tine mult caldura asta ca nu mai pooot!????!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim de urari[pup]

 

am facut alergie cred ca de la ouale de aici.i-am dat la pranz ou fiert cu piure de cartof+brocoli si i-au iesit in jurul guritzei bubitze mici si rosii,i-am dat putin peritol si un strat subtire de crema advantan iar pana maine sper sa-i treaca.ma jur ca pana la 1 an nu-i mai dau spurcaciunile astea de oua de aici.in tara manca de 2 ori pe saptamana dar erau de la gainile noastre de la tara.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...