Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

LA MULTI ANI BEBELUSHILOR SARBATORIT AZI!!!! MIHNEA [s], EDWARD [s], TEODORA [s]!!! SA FITI DESTEPTI, FRUMOSI, SI CU ...BANI!!!! [:D]id="red">

Ieri a fost o zi frumoasa pentru mine, si asta pentru ca am reusit printr-o minune sa ma odihnesc o jumatate de ora...a contat foarte mult, nu m-am asteptat!!!! am fost calma, rabdatoare cu Paul, care se pare ca iar NU MAI VREA PAPA!!![xx(] ...o fi de la caldura asta??? nu plange, dar tine mancarea in gurita si se uita tine, apoi o da afara...ce-o fi si asta??? papa acum cel mult 200, cu chiu cu vai!!!!! [bang]

PAXELA, concediu cat mai frumos, cat mai linistit, plin de aventuri placute si de amintiri de neuitat!!!! Pupam pe kkciosu' de Silviutza!!!![:D] [pup]

MIKIMI, CASA DE PIATRAAAAAAAAAAAA!!!!!id="blue"> [flo] [berica] [cool]

FELISid="red">, nu te mint, mie nu mi-e asa groaza de dentist, dar, as vrea sa iti spun de un doctor stomatolog, cu un suflet mare, cu o mana foarte usoara, care atunci cand iti vorbeste, parca te unge la inima....e cel care a descoperit ca am chist la dinte, e cel care mi-a lucrat de nu stiu cate ori pana acum....daca vrei, iti dau numele lui, al clinicii si nr de tel...mie cand mi-a scos nervul de la canin, IMI DAU CUVANTUL DE ONOARE CA NU M-A DURUT DELOC!!! AM iesit de acolo razand de fericire!!!! Stiu, a inteles ca pe tine te ingrijoreaza starea ta, si poate ca nu are a face cu medicul, dar poate ca o vb buna sau niste ochi blajini, te-ar linisti..gandeste-te si daca vrei, anunta-ma, ca imediat iti dau info...aaa..si inca ceva, urgentle le priemste imediat, nu tb sa te programezi..mie asa mi s-a intamplat....bafta multa!!!!!!!id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim mult pentru urari, nici nu-mi vine sa cred ca deja Mihnea are 9 luni, parca a trecut timpul ca o vijelie!

 

Mikiid="red">, casa de piatra si o nunta minunata iti dorim si noi, n-am nici o indoiala ca vei fi o mireasa frumoasa foc!Abia astept sa vad poze, de la nunta noastra a trecut atata vreme...

 

Onitzaid="red">, probabil din cauza caldurii nu are Paulica pofta de mancare, nu insista prea tare , nu vezi ca si noua ne-a cam pierit apetitul pe vremea asta...

 

Aimeid="red">, la multe kg inainte, Vladut e un voinicel!

 

[pup]

Roxana&Co

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rosebid="red"> multa sanatate frumosului MIHNEAid="blue">!sa creasca mare si destept![pup][cheers]

 

LA MULTI ANI id="red">EDUARD!id="blue">

 

fetele ne apropiem din ce in ce mai mult de varsta de 1 anisor.le faceti petreceri copiilor?

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici noi nu l-am uitat pe Mihnea, da suntem aici prinsi cu incercarile de-a da o forma "mancabila"[;)] pieptului de pui.[:)].

 

Mihnutuid="red">, sa cresti mare, mare, sa fii un baietel bun si sa-i iubesti mult pe surioara ta cea draga si pe parinti.

 

Mikiid="red">, sa ai o nunta ca-n povesti si sa v-aduceti de ea aminte si peste-o suta de ani[flo].

 

Va pupam pe toti,

 

Delia si Iustin(25.11.2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/delia_calin/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele l-am facut pe Ken sa pape si branzica[bis].eram disperata ca nu manca branza deloc[V],iar el cu rahitismul are nevoie de lactate.i-am pus branzica in iaurt(asta-i place fff mult).si-a dat seama ca mai este ceva dar a papat.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VIOid="red"> LA MULTI ANIid="blue">id="size3">![bis][cheers][pup]

 

 

MIKIid="red"> sa ai parte de vreme frumoasa si CASA DE PIATRAid="limegreen">[pup]id="size3">si sa va iubiti atat in viata de zi cu zi cat si in cea de apoi[;)]

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...