Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (67)


Recommended Posts

TRY-id="blue">mamica ce faci, sunteti bine?Nu ai scris demult, ati plecat undeva cu Alex, sau umbli dupa mobila, dc nu te sun azi, o sa incerc luni-marti ca maien pelcam si noi pt. 2 zile[pup]Sper ca sunteti bine si aveti grija de voi-un long weekend minunat!

 

Denisa

[gravi]14+

[/url"]BEBIK

Zambeste, si maine e o zi!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Scuze ca-mi bag nasul dar am o vecina pe aici pe care o pup virtual deocamdata.

La multi ani Viovio!!!
id="Comic Sans MS">id="size3">id="red">

 

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Try-bravo, acuma ma vazut mesajul, nu mai apuc azi sa te sun ca treb sa ma lamuresc cu ceva si sa o sterg, poate apuc de acasa, intre curatenie si bagaje. Ma bucur ca Alex papa lapte praf si doarme dus[pup]

fetele ma scuzati ca am intrat peste voi[flo]

 

Denisa

[gravi]14+

[/url"]BEBIK

Zambeste, si maine e o zi!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sar.mana de urari, m-am simtit asa bine ca am primit asa multeeee[flo][pup] .Sunteti adevarate prietene si parca imi mai trec si emotiile alea rele cu leasin cand imi urati !

Plus ca voi citi in biserica lectura si o fac parca pentru prima oara...(vorbeam de emotii..)Felis e duminica la ora 17.Deci mai am o zi...cred ca voi fi teleghidata maine.Am luat rochia azi si bineinteles ca mi se pare superba, doar e a mea.

 

Vioid="red"> la multi ani si voie buna.

Mihneaid="red"> sa cresti mare si cu noroc.

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]prt. Mihneaid="blue">(Roserb), Teodora Andreeaid="red">(Ncristina) si Edward Florinid="blue">(Madachan), sanatate multa si mult, mult noroc in viata[bum][cheers], iar ptr. mamici[flo]

Mikimiid="red"> CASA DE PIATRA!!!id="size3">id="red">, sanatate si sa va iubiti pana la adanci batraneti![flo]; asteptam poze!!!

Viovioid="red">[s] si muuuuuuulta fericire alaturi de cei dragi[pup][flo]

Florypopid="red"> si eu vreau adresa magazinului de unde pot cumpara TIMP!!!id="red">

Tryid="red">[pup] si felicitari ptr. reausita ca Alez bea laptic praf; si noi am inceput sa ne prafium cata putin, mai greu dar sa speram ca vom reusii.

Jasmineid="red">[pup]; eu ii dau lui Emily i-am datnumai branzica cumparata pana acum; dea-cum ma gandesc sa-i si fac.

Bitsid="red"> si eu ma gandesc sa-i serbez ziua de nastere lui Emily, dar sa ma vedem.

Gandacicoid="red">[s] ptr. nasica- doamna Ileana Achimid="red">(din curiozitate cine este?, scuze)

Felis id="red"> bine ca ai rezolvat cu maseaua!!!, sanatate multa, odihna si [pup] pe obrajorii dulci de Mihaita[pup]

Onitzaid="red"> mai dar m-ai dat gata cu bucataraseala ta[pofta]; sa nu-mi spui ca-i dai ostropel lui Paul???; cred ca sotul tau n-are de ce se plange in privinta ta[pup]

Carmenid="red"> ti-am vazut pozele cu mandrele[olala]; mai sunt superbe; cand se iubesc ele este superba poza; Ana cu ochisorii ei albastrii o sa zdrobeasca multe inimioare[olala]; multi pupici de la cucuietele mele[pup][pup][pup]

Va [pup] si [fuga] sa le dau sa manance la cucuiete; pana acum a fost somn de voie, de pe la 12[recevere]

 

mamica celor doua cucuiete.

http://photos.yahoo.com/munterosucaine

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Eliza5
quote:Originally posted by gandacelu

azi e si ziua nasei mele...[il] pentru cine o stie[il]


id="quote">id="quote">sa-ti traiascaid="size3">!!! e VIP?id="blue">id="size1">[foto]Eliza si [bibe] Alex (15 nov. 2004)
id="quote">id="quote"> nuuuuuuuuuuu! dar a colaborat cu cateva fete de pe aici[;)]merci de urari[il]fetele, de ce nu le bagati voi la bebei direct lapte de vaca acuma, ca sunt mari?!eu am de gand de la 9 luni sa incep sa ii bag laptic, ca sa pot sa intarc treptat, sa nu patesc ca la ile...lui ile la 11 luni am bagat direct lapte de la magazin si nu am avut nici o problemaiar intre 11 luni si 9 luni nu cred sa fie o diferenta foooooooarte mare intr-ale digestiei[alcool]
Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)id="size1">id="red">
id="right">
mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!
ajutati-l pe mihaita!id="Book Antiqua">id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

GANDACICOid="red">, si eu ma gandeam l aposibilitatea de a-i servi domnului Paul un pahar de bere, pardon [:D] - lapte de vaca!!!! [alcool]

PS: cati aani a implinit nasica ta? dca se poate stii [;)]

IONELAid="red">, sotul meu mananca orice i-as gati, are foarte putine preferinte la mancare [:D];

 

va pup, ma duc la treaba, ca eu fac pe o parte si barbate-miu, murdareste pe alta [blabla]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata si de la noi!

 

pe caldurile astea suntem f matinali...la 8 iesim afara, la 9.30 suntem in casa sa papam si acum...dormim...in casa e beton, merge aerul non stop, incat afara mi se pare cuptor.

pupici la voi toate

 

PS: gospodinele bubulinele, cine imi da si mie o reteta de ciorba de burta verificata...ca acu' la batranete am descoperit-o si noi [:D] ??? la restaurant, la mare, mi s-a parut extra, mai ales ca eram cu fani ciorba de burta !!!

 

mamiid="blue">[9cer] de [bibe]vladut(15 nov.2004)id="blue">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...