Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (67)


Recommended Posts

ONITZA ...id="blue"> multumesc foarte mult de oferta, dar problema mea nu e oboseala mea ci faptul ca Mihai nu suporta caldura (- deci nici nu se pune problema sa merg in parc pe asemenea caldura)... Ca ieri dimineatza ii bagam supozitor sa iasa si seara avea diaree (niciodata nu a mai facut diaree), ca a facut temperatura chiar si 39.3... Astea sunt problemele mele... Iti dai seama ca daca am vazut temperatura 39.3 am si uitat de toata oboseala mea...

 

Roserb...id="blue"> mare problema cu caldura asta...[bang]id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

BAU LA TOATA LUMEA!!!!! [:D] CE FAC FETELE AZI, IN AFARA CA SUPORTATI CU GREU CALDURA, CA SI NOI!!!!???????[bang]

Din fericire PAUL, a dormit bine azi-noapte, adica nu s-a trezit deloc, m-a lasat sa dorm, oricum eram moarta de obosita!!!

ROSERB, SOMONICA, MIKIMIid="red">, imi pare tare rau sa aud ca se trezesc bebeii noaptea si se chinuie si ei sa adoarma!!!! Si Paul e ud leoarca, in cap e fleaska, am ajuns sa ii prind motz in varful capului, ca la fetite!!!!! [:D] Daca l-ati vedea, v-ati strica de ras!!!![bibe]

GANDACICAid="red">, da' de ce nu mai intri pe forum in post???????? adica, ce rau face? [alcool]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ne-au spart si dintii de sus,avem acum 2 mici gaurele(parca-s facute in urma acului).de plans nu plange deloc,ce-i drept ieri nu a dormit mai deloc dar a recuperat asta noapte(11 ore a dormit neintors).

 

FOR2NITY id="red">de ce sa-i tai elanul mai Alexiei?lasa fata sa se catere pe unde vrea,daca l-ai vedea pe Ken cum e in cautare de locuri pt catzarat dar eu una il las.se tine cu manutele de tot ce apuca si merge ,mai nou o face pe viteazu si se tine doar cu o manutza.incearca sa paseasca,se dezechilibreaza si cade-n fundulet si uite asa o ia de la capat.

 

in seara asta ne-am dat seama ca inainte de a adormi canta baiatul nostru,incearca sa ma antreneze pe mine sa-i cant(asa l-am obisnuit)iar daca ma opresc continua el.au ras socrii mei astazi pe chestia asta de nu au mai putut.

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela eu de felul meu consum multe lichide zilnic dar pana acum nu am avut probleme de astea ,nici chiar in timpul sarcinii exceptie facand ultimile 2 luni.

 

MONICA id="red">felicitari pt kg date jos,tine-o tot asa.eu de maine ma apuc de cura de slabit si de mers la sala.am gasit o sala unde au si bona,imi ia 3,5$ pt 2 ore cat fac fitness si sauna.nu mi se pare scump asa ca ma duc sa ma destind si eu[:D]

 

octy,KEN(1nov 2004)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BITSid="red">, mey, bafta la cura de slabit si la fitness...sa te relaxezi si sa se simta bine si KENZOid="blue"> [olala]!!!! [pup]

De maine am zis ca si eu vreau sa consum mai multe salate tinute la frigider, cu rosii, castraveti, ardei, masline, ceapa, si legume mexicane, care mie mi se pare foarte gustoase, de fapt asta o sa fac maine. [olala] Paul doarme in repriza a doua, ma mir cum poate pe caldura asta!!!!!

Mai pateste cineva ca mine????? ii dau lui paul sa pape si tine mancarea in gura...[xx(]...ma gandesc ca daca nu i-ar placea, ar scoate-o afara, nu????????? [alcool]id="teal">

 

pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by bits

 

FOR2NITY id="red">de ce sa-i tai elanul mai Alexiei?lasa fata sa se catere pe unde vrea,daca l-ai vedea pe Ken cum e in cautare de locuri pt catzarat dar eu una il las.se tine cu manutele de tot ce apuca si merge ,mai nou o face pe viteazu si se tine doar cu o manutza.incearca sa paseasca,se dezechilibreaza si cade-n fundulet si uite asa o ia de la capat.

 

 


id="quote">id="quote">

 

da mai, as lasa-o dar tremura ca varga cand ajunge in picioare si altceva nu mai vrea decat sa se catere.N-are masura.

 

eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

for2nityid="red"> bine-ai revenit printre noi(cu forte proaspete)id="size1">[grup], id="size2">si vrem poze noi cu printesa ta!; la-so inpace fata sa se miste, n-o forta sa stea intr-un loc; asta vrea ea, asa face, nu o fortezi tu; asa-i cere organismul, asa ca vezi sa nu gata sau sa nu se loveasca de ceva!

Roserbid="red"> esti o bomboana[pup], ca mi-ai spus ca Emily imi seamana mie (esti prima persoana!), toti in ultimul timp imi fac capul doage, precum ca ar semana cu tata-su, si chiar ca ofticam in sinea mea, ptr. ca mie de-ajuns ca seamana cu ei la grupa sanguina[bang]

Monicaid="red"> felicitari ptr. kg. topite, si las ca se vor pierde si celelalte cand Ruxi va merge in picioruse[:D]

ce mai face Alex?id="size1">

Bitsid="red"> bravos tie ca-i gasit loc de destindere[bis]; ce n-as dori si eu[:o)], dar.....; deci spor la treaba[greutati][aerob];

a, si felicitari ptr. cei 2 dintisori de sus[bis], si la cat mai multi!

Gandacicoid="red"> multam fain[pup]; daca vrei si te ajuta cumva imi poti da mie vre-o 5 kg. pe [indecent][;)]

si noua ne-a imboltit al patrulea dintisor de sus (astia de sus au iesit pe rand); nici Emily nu a plans sau altceva, dar in schimb trage de orice cu dintisorii (cand mananca este c-am jale, trebui musai sa aiba intr-o manauta un ob., si in timp cel roade si-l linge, eu ii var cate-o ling in gurita; printr-o linsoare si un rontait, bagam si mancarica[:D]

Si Emily transpira ca la sauna[:D](ce sa mai spunem despre Arisa[bang][bang][bang]); chiar doream sa va intreb, voi le face-ti ziaua baie pe cap, la bebei, din cauza transpiratiei, sau numai inainte de somnul de seara?

 

mamica celor doua cucuiete.

http://photos.yahoo.com/nlroxana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele ce ploaie a tras mai devreme,am zis ca macar se racoreste...dar nimik[bang]parca era si mai cald.

ionela-roxana, eu le fac baitza si pe cap ziua cand sunt transpirati rau .alex e un zapacit(ca de obicei) nu intelege de ce nu e nimeni in parc ziua vcand dogoreste soarele[bang]ca el zice ca-i place mult de tot soarele si nu-i e cald[bang]abia, abia il conving sa stea si el la umbra....aaa...si abia asteapta sa inceapa gradinitza...chiar vreau sa vad cum o sa reactioneze cand o sa fie pus in faza faptului implinit...sa stea singur fara mine acolo.

bitso...suna super ce zici tu acolo...sa mergi si la sala si sa aibe si cine sa stea cu bb...japonezii astia...nu ajungem noi nici intr-o 1000 de ani ca ei...cum s-au mai gandit ei la toate hi hi.pupici lui kenzolino[pup]

felis[pup]la tine chiar nu mai e nevoie de cura de slabire...esti mamica sexy...ai grija cu sanatatea si[pup]lui mihaitza.

onitzo si eu vreau de maine sa tin post si tot asa cu multe salate si fructe la greu...poate, poate mai slabesc.

si ruxi tine mancarea in gura, la fel ca paul, si fac tot felul de jonglerii ca sa o inghita....lasa ca se fac ei mari si o sa pape tot...dar cand vine vremea aiaaaaaaa[q]

miki, sunt sigura ca se descurca el cu mancarica, stai linistita,[pup]si distractie placuta[pup]

am fugit cu ruxi la baie, va pup si va urez o noapte linsitita si racoroasa

 

monica

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor [biz], am ajuns si noi acasa. Am intrat doar ca sa va pup pe toate, sa ii urez lui Mikimiid="red"> cea mai frumoasa noapte din viata ei, sa pup bebeii sarbatoriti, pe aia vomitaciosi si pe aia nedormitori, pe Viovioid="red"> ca a fost ziua ei si nu am urat-o, pe Mihaitzaid="red">, pe care il invitam cand vrea la noi, ca avem aer conditionat, pe ginerele meu scumpel (Dariusid="red">) ca a patit-o si Maria lui saptamana asta asa, prin simpatie, pe Kenid="red"> cataratorul si pe toti ceilalti...

Ma duc acum la sot, ca m-a asteptat o saptamana... Revin maine cu poze si povesti.

 

POZELE MAMARUTZEI!!!

http://f2.pg.photos.yahoo.com/tataruraluca

mamica de Mamaruta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...