Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de nov-dec 2004 (67)


Recommended Posts

E miezul noptii...

Asa ca apatr si eu!

Multumesc din suflet pentru urari si ginduri bune :Eliza,Roserb,Bits,Diana,Gindacelu,Onitza,Aime,Miki,Ionela roxana,Felis,Raluca. [pup]

Asa cum v-am mai spus,eu am considerat ca mi-am petrecut ziua de nastere alaturi de voi,duminica trecuta,la gradina botanica.

Asta pentru ca,de ziua mea,nu si-a adus aminte mai nimeni(lucru la care ma asteptam deja)

Noroc cu voi!

Va multumesc din suflet!

Promit sa scriu mai mult,miine,ca azi n-am apucat sa citesc tot.

[pup] multi,multi,multi.

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 146
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Ralucaid="blue">.... ce bine ca te-ai intors... [pup]

 

VIO... id="blue">[pup]

 

Cate un [pup] la toate fetele... fiecare in parte aveti un locusor aparte in sufletul meu...[pup]

 

Am fost azi la biserica la Mikiid="blue">..., dar nu am stat decat un sfert de ora... Mikiid="green"> avea o rochie superba, cu trena[olala], Alexander era plimbat cu carutul pe afara si mai intra din cand in cand... , dar era cald si inauntru si afara. Am plecat si de caldura si de diareea lui Mihai...[:I] inainte de a iesi ea din biserica... Ne-am oprit la o terasa in Cismigiu sa ii dau lui Mihai sa pape, timp in care a inceput furtuna... Venind acasa, in Pantelimon... uscat si zapuseala mare... Aici nu plouase....[xx(]id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu... Am dormit si m-am trezit : dupa 30 min, dupa o ora... Sunt prea ingrijorata de Mihai... abia astept sa ajung cu el maine la dr de inima...id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis,linisteste-te si odihnste te.

Totul o sa fie bine cu Mihaita.

Si tu ai nevoie sa rezisti.

Caldura asta ne omoara pe toti.

Incearca sa ai grija si de tine.

[pup]

Somn usor.

[nani]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La masa de la ora 22 avea temperatura 39.5 [q] (abia venisem de afara, dar nu era asa mare zapuseala sau caldura[bang])... Vazand asa i-am dat smecta si nurofen inainte de masa sa fiu sigura ca le inghite...[bang] Drept urmare, cand era pe la jumatatea mesei, a avut diaree si a vomitat in acelasi timp...[q] Cred ca s-a speriat si el... ca senzatia pt fiecare in parte e nasoala rau...[q]Am stat ca pe ghimpi... A dormit de la ora 23 pana la 2 (eveniment!)... Eu as fi vrut sa intru sa ii dau ceaai sa bea, sa nu se dezhidrateza, dar mi-era frica sa nu-l trezesc si sa nu-mi mai adoarma si sa urle toata noaptea (de durere de burtica... de senzatia de la febra..., ca de caldura nu avea de ce... aerul e la 25 grade la el)... S-a trezit el de tuse pe la 2 si i-am dat sa pape... Din 2 guri: 30 ml... Apoi cred ca a simtit ceva in stomac si s-a speriat ca nu mai voia si se vedea pe fatza lui ca era speriat... Am vrut sa-l iau in brate si a dat sa vomite... L-am lasat imediat jos si l-am mangaiat pe spate sa-l linistesc... Nu am mai avut curajul sa ii dau, mai ales ca dpdv al febrei m-am linistit momentan: prima data in 36 ore: 37.6 grade...(e prima data cand coboara sub 38)id="purple">id="Century Gothic">

 

Felis si [copil] Mihai-Cristian (06.12.04)

Ce mai face Mihai!...

"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic"id="green"> Cicero

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis,draga,tu nu stii ca asta e ora mea de bintuit?

Adi e la serviciu si eu imi fac de cap.

Ca atunci cind el e acasa nu prea mai am loc la calc.

Oricum eu acum plec sa ma culc

Ca la 5 se trezste bya si ma ia de...proaspata.

Sper ca tu deja esti in patuc.

somn usor.

[pup]

 

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca

POZE CU BIANCA

 

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felis[q][q][q] ce pacat ca n-am apucat sa fac poze cu tine.Mi-as fi dorit asa mult !!!!iti multumesc ca ai trecut.Mi-a placut foarte mult slujba, parintele a fost tare bland si ne-a vorbit cu multa caldura.M-a emotionat foarte tare, si apoi juramintele spuse cu voce tare...

A fost cea mai frumoasa nunta din viata mea !!!![olala], am dansat pana n-am mai putut adica mai puteam.Sotul meu e machedon si am impresionat facmilia cum m-am descurcat la horele lor...a fost super oricum.

Alexander a mancat 100 de lapte si a adormit in urlete cu mama, acum astept sa se trezeasca un pic ca nu mai pot de sani.

Fug la cateva ore de culcarica ca maine decolam la mare.

Felis poate ne vedem maine in drumul nostru ca trecem aprox pe la tine sa-ti dau declaratiile..[pup]

 

familia nebunica

Miki si Alexander (12.12.04)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...