Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de septembrie-octombrie 2004 (68)


Recommended Posts

quote:Originally posted by Mada

buna fetele am pus si eu niste poze mai noi, albumul 9,10 lunio sa ma pun si unele mai recenteva pup si o duminica placutaMada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004Ilinca


id="quote">id="quote">ce mare si frumoasa sa facut si Ilinca![pup][loveyou]Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumosid="green">[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 144
  • Creat
  • Ultimul răspuns

E clar ca ma afecteaza rau caldura asta! id="purple">

 

[s]La multi ani!!!id="limegreen">id="size6">id="Comic Sans MS">[s]

 

[s]Alexia Stefania id="red"> [s]

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madaid="red"> - ce draguta e Ilinca si ce costumas avem!

Nici Alexia nu e mai prejos.

[pup] sa treaca degetelul!

 

aissaid="red"> - Dupa ce am citit mesajul tau m-am dus sa verific si eu canita BFree. Si e la fel[:0]si a mea[bang][bang][bang][bang].

Nici eu nu am mai folosit-o de mult pt ca ii pun portocale in piureul de fructe.

Si DA ala e mers ,ceea ce face Ali.Asa mergea si fata mea la inceput.

 

 

Pt cei de la BFree id="red">[xx(] n [8] [bruta] [consti] [bin] [mariaj] [blabla] [V] [duel] [:(!] [haibat] [indecent] [sm] [soc] [toanerele] [vrajitor] [zid] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz] [zz]id="purple">

 

[foto]

 

Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">

[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple">

Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am intors de la tara... cred ca a fost ceva mai bine ca in Bucuresti... dar tot cald...In schimb, Elena a fost cea mai fericita... s-a balacit azi toata ziua, intr-un "galean"... Sigur nu i-a mai fost cald...Am descoperit si de ce nu mai manca prea bine in ultimul timp... tocmai i-au mai iesit 2 dinti, incisivii laterali de sus... deci 6 in total... Azi incercam sa ii fac poze la dintii de sus si intr-un final am reusit... Acasa m-am uitat la poze si am marit in zona respectiva... asa am descoperit ca pitica mea mai are 2 dinti... [:D]

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona daca si a ta e la fel inseamna ca e ceva in neregula cu canile astea. Ca eu am o multime de biberoane pe care le folosesc rar dar nu au nimic si au stat in acelasi dulap cu cana asta. Ce ma enervez ca atat am asteptat-o.....

Elyanne, felicitari pentru noii dintisori, mai ales ca au iesit asa pe neasteptate.

 

Eu nu mai stiu ce sa fac, de 3 ore stau cu fata in brate, si pe caldura asta suntem fleasca. Am facut 5 dusuri si tot uda sunt. Nu stiu ce are, o fi caldura, o fi altceva...nu vrea decat in brate si plimbata altfel plange de ti se rupe sufletul, se si ineaca (repet, copilul asta nu a plans pana acum cateva zile, deci in toata viata ei, cat plange acum) asa ca i-am administrat 2,5 ml Calpol poate s-o linisti si ea. Cred ca nu a mai fost treaza la ora asta niciodata.....

 

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by elyanne

Ne-am intors de la tara... cred ca a fost ceva mai bine ca in Bucuresti... dar tot cald...In schimb, Elena a fost cea mai fericita... s-a balacit azi toata ziua, intr-un "galean"... Sigur nu i-a mai fost cald...Am descoperit si de ce nu mai manca prea bine in ultimul timp... tocmai i-au mai iesit 2 dinti, incisivii laterali de sus... deci 6 in total... Azi incercam sa ii fac poze la dintii de sus si intr-un final am reusit... Acasa m-am uitat la poze si am marit in zona respectiva... asa am descoperit ca pitica mea mai are 2 dinti... [:D]

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
id="quote">id="quote">Felicitari!!![bis][bis][bis]Frumos mod de a descoperii![:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aissa

Eu nu mai stiu ce sa fac, de 3 ore stau cu fata in brate, si pe caldura asta suntem fleasca. Am facut 5 dusuri si tot uda sunt. Nu stiu ce are, o fi caldura, o fi altceva...nu vrea decat in brate si plimbata altfel plange de ti se rupe sufletul, se si ineaca (repet, copilul asta nu a plans pana acum cateva zile, deci in toata viata ei, cat plange acum) asa ca i-am administrat 2,5 ml Calpol poate s-o linisti si ea. Cred ca nu a mai fost treaza la ora asta niciodata.....

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">
id="quote">id="quote">[q][q][q] Nu vrem sa panga Ali[q][q][q][pup][pup][pup]..........[pup][pup][pup]Sa treaca repede si sa faca nani.P.S. Asta nu a invatat de la Loreema!!![pup]id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by aissa

Sssssssssssttttttt! A adormit, Doamne ajuta![;)]

Cristina si [copil] Alexandra (30.09.2004)id="violet">
id="right">id="right">
Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God id="purple">
id="left">
id="quote">id="quote">Punct ochit,punct lovit!Se trage de la [pup] nostri[:D]!Somn dulce si linistit tuturor!Noapte buna!!![pup]id="purple">[foto]Povestea Loreemeiid="red"> Site Loreemaid="red">[cit] Ramona & [zana] Loreema (6 sept 2004)id="purple"> Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !id="size3">id="pink">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce de poze... am avut ce viziona!M-am uitat la pozele cu Alexandra si Loreema... Cred ca a fost foarte frumos in parc... Cat despre ce zicea Aissa cu intalnire... eu chiar ca nu prea am cum sa ajung... mai ales pe cladurile astea.Apoi am vazut si pozele cu Ilinca si Alexia (Mcm)... de cand n-am mai vazut poze cu Ilinca... mi se pare ca a crescut mult... Si bine-nteles pozele cu Stefan... care vad ca are treburi importante... Cred ca n-am uitat pe nimeni...Hai ca am pus si eu poze de la tara [;)]

Eliana si [copil]Elena – 23 octombrie 2004id="red">
id="right">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...